Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 15:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 27 Iun 2007, 16:27 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Mersi de :flower:.
Mi-a trecut iti daui seama, ca nu pun tot la suflet, si acum incerc sa mentinen o relatie cat de cat...
Cand are nevoie de ceva sunten nasa si nasu, cand n-are chef de noi suntem Ana si Luci.):(



):(
la noi 2 din nasi cred ca vor continua sa fie Adri si Iustin, si nasa si nasu doar asa ocazional...pt ca asa suntem obisnuiti sa ne zicem si noi pt ei tot Roxi si Mihai vom ramane...ne luam cu nasii si finii asa cand mai glumim:ok:
iar ceilalti nasi vor fi nasa si nasu, ca sunt si mai mari ca noi si nu ar suna prea bine sa le spunem pe nume:~* cu toate ca ei nu ar avea nimic impotriva
finii care ii vei avea de acum incolo vor fi minunati si vor compensa relatia cu finii de acum:-* si bine ca nu pui totul la suflet:napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 28 Iun 2007, 01:18 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
si la noi primii nasi sint alinasi catalin,k doar ea e cea mai buna prietenaa mea din facultate si sint si nasii baiatului nostru.cealalta pereche,unchiul si matusa mea,desi au fost toata viata adi si cristina,poate vom reusi sa le spunem nasi,k-s mai mari mult k noi...:-`speramO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 28 Iun 2007, 19:14 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Dragele mele am fost suparata dar nu pe voi.La noi lucrurile au luat o intorsatura la care nu m-am asteptat.Ana tu stii mai multe amanunte.Nu voi da toate detaliile aici.Ma voi limita sa spun doar ca s-a dovedit ca fata pe care am vrut sa o cunun a fost lipsita de cel mai elementar bun simtz.Asa ca noi am decis sa ne retragem din povestea asta.Eu imi vad in continuare de viatza mea iar ei sunt acum in cautare de nashi.Aviz amatorilor.Cand va propuneti sa cununati pe cineva, incercati sa-i cunoasteti cat mai bine pe respectivii.Iar tinerii care vor sa se casatoreasca sa poarte putzin respect acelor persoane care vor sa le faca un bine dezinteresat.In rest numai bine va doresc.



si mie imi pare sincer rau, dar ma bucur ca vei mai discuta cu noi.
si noi avem acum mici probl cu o pereche de nasi, dar sper sa fie ok pan la urma.
va pup!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 29 Iun 2007, 01:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

:-*:neyes:


eu m-am hotarat sa nasesc o singura data, anul viitor pe niste porieteni foarte buni, care nu prea au cu ce sa ma dezamageasca(sper). Ii cunosc de mult timp, suntem prieteni vechi.Daca nasesc pe toata lumea care ma cheama imi deschid firma "Nasul SRL" si nici nu simt nimic pt ei.Doar le dau bani mai multi la nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Si eu am crezut ca-i cunosc destul de bine avand in vedere ca fata era si fina noastra de botez(a partintilor mei).Dar se pare ca m-am inselat.Nu am ales sa cunun pe orisicine.Caci vorba ta ce-mi deschideam firma "La nasu SRL"?Dar se pare ca in conditii de stres omul isi arata adevaratul caracter.Si din moment ce m-a jignit nu aveam cum sa continui sa-i cunun.Dar pana la urma nu eu sunt cea care a pierdut in povestea asta.


Asta poti fii sigura.Nu ai pierdut nimic.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 01 Iul 2007, 14:43 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Si eu am crezut ca-i cunosc destul de bine avand in vedere ca fata era si fina noastra de botez(a partintilor mei).Dar se pare ca m-am inselat.Nu am ales sa cunun pe orisicine.Caci vorba ta ce-mi deschideam firma "La nasu SRL"?Dar se pare ca in conditii de stres omul isi arata adevaratul caracter.Si din moment ce m-a jignit nu aveam cum sa continui sa-i cunun.Dar pana la urma nu eu sunt cea care a pierdut in povestea asta.



chiar si in momente de stres nu cred ca trebuie sa te apuci sa jignesti pe cei din jur...cu atat mai mult pe nasii tai, care vor fi parintii spirituali...oricum pierderea e a lor


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 01 Iul 2007, 22:03 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Lasa iubita ca o sa porti rochia cand o sa fii soacra mare, sau poate la alti fini.
Sa nu iti paara rau......si veziti de ale tale si de sanatatea ta....Pupici

Multumesc dragele mele de incurajari, dar sa nu credeti ca sunt disperata din cauza asta.Chiar ma bucur ca si-a dat arama pe fatza inainte de nunta si nu dupa pentru ca atunci chiar mi-ar fi parut rau.Iar in privintza garderobei pe care mi-o pregatisem, vor mai fi evenimente.Dupa cum vedeti graficul arata inca ceva si nu e data la care as vi devenit nasa ci data la care vom implini 15 ani de casnicie.E un bun eveniment in care sa port una din rochiile pe care mi le pregetisem.Asa ca ma pregatesc sa-l sarbatorim cum se cuvine.In privintza regretelor deja sunt din partea lor ca din partea mea,"ce-am avut si ce-am pierdut?":nwink:

La multi ani si aniversare frumoasa! imi pare rau ca ai ramas fara fini! eu abia astept sa fiu nasa de cununie! :~* cu siguranta voi fi mai incolo, ca am trei finuti mititei (doi baieti si o fetita! deocamdata!)! Insa doresc sa fiu si acum! astept sa se marite una din pritenele mele, ca eu sunt nasa aleasa! :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România