Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 13:22


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: va bat pe toate
MesajScris: 18 Mar 2006, 14:07 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Dupa parerea mea, cea mai indedita poveste e a Krystei:D
Ca in filme:love::love::love:
de ce zici asta mady?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul...
MesajScris: 21 Mar 2006, 17:29 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Pai nu e asa(?) Tu te pregateai sa te mariti cu altu si l-ai vazut pe El intr-o poza si ai stiut ca el e ALA desi era intr-o alta tara(?) Mie mi se pare cea mai iesita din comun poveste:ok: Se poate face si un film....:-`
esti comica in felul in care zici,dar nu m-am indragostit de el cand l-am vazut in poza.Ceea ce am vazut eu in poza era un tip super frumos si atat...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Apr 2006, 21:25 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

multe ne-am cunoscut iubirile..pe net..sort of though :)


si eu tot pe net l-am cunoscut :) hihihi... dar fiti atente cum: mi-a trimis o poza in care era si prietenul lui cel mai bun si mi-a spus sa ghicesc care e el, nestiind ca ei doi facusera un pact. Pe care dintre ei il alegeam, crezand ca e el, cu ala si vorbeam. Norocul meu ca l-am ales pe el. L-am dus cu zaharelul ca ne intalnim timp de vreo 2 luni. Vorbeam f mult la telefon si ziua si noaptea, abia apucam sa mai dorm. Vazand ca nu are nici o sansa sa ma convinga sa ne intalnim, eu fiind de capul meu, cu scoala, eram prea zapacita, s-a hotarat si m-a intrebat pt ULTIMA oara daca vreau sa ne vedem, DA sau NU. Daca nu, avea de gand sa nu ma mai caute NICIODATA. Am spus..hai sa vad daca e serios sau nu. Era intradevar altfel de baiat, dar nu mi-am dat seama pana nu ne-am intalnit in realitate. La cat de zapacita eram, nu destul asteptase 2 luni dupa mine asa fara sa-mi dau nici un interes, l-am mai lasat vreo 3 ore pana am venit de la coafor, ca deh saraca de mine uitase ca avea programare si nah a trebuit sa ma duc (X) imi imaginez ce i-a trecut prin cap in fiecare secunda din fiecare minut in care se gandea la mine. Deh, asta pana cand ne-am intalnit. M-am dus pana la urma dupa cat asteptase saracutzul, mi-am cerut scuze pt intarziere, apoi am inceput sa vb si i-am povestit toata istoria vietii mele si uitati asa mi-a dat primul pupic :~* am ramas impreuna de atunci. Ne-am vaz in fiecare zi, chiar daca statea la 1 ora jumate departare de mine, venea in fiecare seara sa ma vada. Mi-a spus ca ma iubeste dupa 3 zile si de asta il iubesc si eu asa de mult. :love: Imi pare rau ca l-am fac sa astepte atat, dar ma bucur ca nu s-a lasat pana nu m-a vaz. Asa mi-am intalnit si eu adevarata iubire. Va pupi...sper ca nu v-am plictisit.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Apr 2006, 21:30 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
trebuie sa precizez ce mi-a spus el despre cele 3 ore. A spus ca niciodata nu a asteptat o fata nici macar 5 min, insa ca atunci avea de gand sa astepte si 6 ore, nimic nu il impingea sa plece. A mai spus ca simtea ca iubirea lui se apropie si de asta nu a plecat. Ahh m-am topit... :heart::love::heart: :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Apr 2006, 21:39 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

frumos frumos :heart::heart::heart: a meu m-a asteptat cam 1 anisor :) hihihi


cine nu ar iubi un puiutz ca al meu care stie sa faca de toate ... si mancare si curat si dragoste si nebunii :) ma bucur ca l-am cunoscut si ca, dupa cum spune el, l-am facut sa-si dea seama ce inseamna intradevar dragostea :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Apr 2006, 21:53 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

si al meu face de toate...nah hai sa ne laudam acum iubitii :) da' sa nu auda ei ca se umfla in pene! :)



eu il laud tot timpul pe unde mergem si chiar nu se umfla in pene, dar ii place f mult sa gateasca mancarea favorita. Eu cand incetez sa-l mai laud, incep prietenii de familie :) ce bine ca a tras cu ochiul la mama lui cand facea papa. O sa fur si eu secretele cand vine in vizita la vara.

p.s. o sa o vad pt prima oara si pe ea si pe tata socru...! am emotii


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România