Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 12:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Apr 2006, 21:23 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
citeam la alt subiect cum ca cineva a stiut de cand s-au cunoscut ca se vor casatori. foarte frumos!
noi nu ne putem lauda cu o iubire ca-n povesti... suntem niste oameni normali, ne-am cunoscut total intamplator, am ajuns sa fim impreuna de plictiseala si fiindca niciunul din noi nu avea ceva mai bun de facut... fiecare era convins ca sta cu celalalt pana apare ceva mai bun :blink:
dupa doi ani mi-a spus intr-o seara ca ma iubeste :o parca m-a lovit in moalele capului, nu stiam ce l-a apucat, parca abia atunci mi-am dat seama ca petrecusem impreuna deja 2 ani, n-ar fi trebuit sa ma mire asa tare ca avea ceva sentimente fata de mine.
practic de atunci parca a inceput totul, desi ne mutasem impreuna la foaaaaaaarte scurt timp dupa ce ne-am cunoscut. deodata parca am devenit alti oameni si ne-am dat seama ca, in asteptarea cuiva mai bun, fiecare a devenit cel mai bun pentru celalalt :blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 25 Apr 2006, 22:51 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
si noi tot pe 9 mai ne-am cunoscut..hihi :)

foarte frumoasa povestea ta si multi ani de cand sunteti impreuna! felicitari


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 27 Apr 2006, 19:15 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
heheh frumos..bine ai venit inca o data!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 04 Mai 2006, 14:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
citeam la alt subiect cum ca cineva a stiut de cand s-au cunoscut ca se vor casatori. foarte frumos!
noi nu ne putem lauda cu o iubire ca-n povesti... suntem niste oameni normali, ne-am cunoscut total intamplator, am ajuns sa fim impreuna de plictiseala si fiindca niciunul din noi nu avea ceva mai bun de facut... fiecare era convins ca sta cu celalalt pana apare ceva mai bun :blink:
dupa doi ani mi-a spus intr-o seara ca ma iubeste :o parca m-a lovit in moalele capului, nu stiam ce l-a apucat, parca abia atunci mi-am dat seama ca petrecusem impreuna deja 2 ani, n-ar fi trebuit sa ma mire asa tare ca avea ceva sentimente fata de mine.
practic de atunci parca a inceput totul, desi ne mutasem impreuna la foaaaaaaarte scurt timp dupa ce ne-am cunoscut. deodata parca am devenit alti oameni si ne-am dat seama ca, in asteptarea cuiva mai bun, fiecare a devenit cel mai bun pentru celalalt :blink:
:love::love::love: asta da poveste...nu chestiile alea siropoase...care deja au devenit o banalitate!!:lips::cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 04 Mai 2006, 15:49 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
:love::love::love: asta da poveste...nu chestiile alea siropoase...care deja au devenit o banalitate!!:lips::cool:


merci, nu m-am gandit ca va placea cuiva povestea noastra, e total banala... cred ca mereu am crezut (desi nu sunt siropoasa de felul meu) ca dragostea vietii mele va avea un scenariu de film...:blink: macar documentar :D :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 05 Mai 2006, 14:39 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
si la mine-i alta poveste...
L-am cunoscut cand el avea deja o prietena de 3 ani...si eu:devil: ..l-am despartit de aia...ca de...eu eram mai buna...:devil:Si asa mai in gluma mai in serios,ne-am mutat impreuna...ne-am obisnuit...si m-a cerut de sotie...si am planificat nunta...si acu...nu mai e cale de intoarcere:p:lol::-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 05 Mai 2006, 19:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
La mine nu stiu daca se poate spune ca l-am despartit de cineva! Pentru ca s-a chinuit peste 6 luni sa scape de cineva care vroia sa il tina cu forta (si nu exagerez); din fericire am avut ocazia sa vad destul de repede dupa ce am aflat ca tipa e dusa (a se citi disperata) rau ca altfel as fi spus ca e el de vina si il lasam. Pe de-o parte norocul lui.


lasa ca mai stim si noi pe altii...al meu se saturase de una...care fusese virgina ..si el a picat victima sa o dezvirgineze ....ei si nu mai putea scapa de ea! Pana am pus eu piciorul in prag si am linistit-o...ea avea impresia ca primul cu care ti-o pui este si cel care o sa te ia de nevasta!! O visatoare!!:devil::devil::devil::unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Mai 2006, 15:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Macar aia avea vise imateriale, ca asta era foarte materialista. Pentru ea (vorba cuiva) era o partida. Se pare ca el a preferat insa una mai mandra si pentru care sa nu fie "o partida" din motive materiale...
:lol::lol::lol::wok::wok::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România