Ultima vizită a fost: Acum este 09 Mai 2024, 08:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 02 Oct 2006, 20:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Foarte frumos, gasutza! O sa ai ce povesti copiilor si nepotilor si... tuturor. Si ce argument tare o sa ai in fata fetei tale cand o sa iti ceara sa iasa si ea cu baietii... parca te si vad: "Nu, mama, UNU e de-ajuns!!!:nscmoll: uita-te la mine..." :nwink:
Oricum, foarte tare povestea...:neyes:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 03 Oct 2006, 11:54 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Foarte frumos, gasutza!
de acord cu tine! o poveste f. frumoasa. sa fiti fericiti si sa va iubiti:love::love::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 10 Oct 2006, 13:51 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
buna tuturor,

iata si povestea mea....

eram la revelionul 98/99 si ma duc cu prietena mea la o petrecere....amandoua singure....vedem un tip....mmm...nice...dar din pacate era cu cineva....asta e....vb cu prietena mea..mai ce tip super, ce ne place...dar asta e...nu are cum sa fie nimic...nici macar n-am vb....

la un an diferenta, la revelionul 99/2000 ma duc tot la o petrecere, de data asta cu un bun amic si coleg de clasa (eram a 11 a)....vad un tip...nice....nu prea ma baga in seama...la un moment dat ma invita la un dans si ma intreaba daca persoana cu care am venit este prietenul meu....la care eu: nu draga..n-am nici o treaba, cand a auzit asa nu mi-a mai dat drumul toata noaptea...am dansat pana dimineata...cand mi-a picat fisa...era tipul pe care-l vazusem si-l placusem cu un an in urma....
dupa ce s-a rugat toata seara de mine sa-i dau nr de tel...l-a obtinut chiar inainte de plecare....
m-a sunat si ne-am intalnit pe 3 ianuarie in cismigiu.....de atunci am ramas nedespartiti...

ne-am terminat amandoi facultatile, ne-am logodit pe 10 iulie 2004 la biserica, ne-am angajat , ne-am mutat impreuna....
si iata ca au trecut 6 ani si 9 luni....

anul asta in concediul la roma, m-a cerut de sotie la fontana di trevi cu inel si tot tacamul, de fata cu sute de oameni....
la anu daca ne ajuta Dumnezeu vom face nunta....si va fi o nunta tocmai buna de povestit la nepoti.....

pupici!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 10 Oct 2006, 15:57 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
buna tuturor,

iata si povestea mea....

eram la revelionul 98/99 si ma duc cu prietena mea la o petrecere....amandoua singure....vedem un tip....mmm...nice...dar din pacate era cu cineva....asta e....vb cu prietena mea..mai ce tip super, ce ne place...dar asta e...nu are cum sa fie nimic...nici macar n-am vb....

la un an diferenta, la revelionul 99/2000 ma duc tot la o petrecere, de data asta cu un bun amic si coleg de clasa (eram a 11 a)....vad un tip...nice....nu prea ma baga in seama...la un moment dat ma invita la un dans si ma intreaba daca persoana cu care am venit este prietenul meu....la care eu: nu draga..n-am nici o treaba, cand a auzit asa nu mi-a mai dat drumul toata noaptea...am dansat pana dimineata...cand mi-a picat fisa...era tipul pe care-l vazusem si-l placusem cu un an in urma....
dupa ce s-a rugat toata seara de mine sa-i dau nr de tel...l-a obtinut chiar inainte de plecare....
m-a sunat si ne-am intalnit pe 3 ianuarie in cismigiu.....de atunci am ramas nedespartiti...

ne-am terminat amandoi facultatile, ne-am logodit pe 10 iulie 2004 la biserica, ne-am angajat , ne-am mutat impreuna....
si iata ca au trecut 6 ani si 9 luni....

anul asta in concediul la roma, m-a cerut de sotie la fontana di trevi cu inel si tot tacamul, de fata cu sute de oameni....
la anu daca ne ajuta Dumnezeu vom face nunta....si va fi o nunta tocmai buna de povestit la nepoti.....

pupici!
:napplause: asteptam sa impartasesti cu noi bucuria marelui moment:nmarried: sa va iubiti si sa fiti fericiti:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 11 Oct 2006, 16:46 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:
:napplause: asteptam sa impartasesti cu noi bucuria marelui moment:nmarried: sa va iubiti si sa fiti fericiti:love:

multumim din tot sufletul!

o sa incerc sa fiu mai activa pe aici...dar serviciul si masterul nu prea ma lasa linistita....asta e 3 in 1 sau de 3 ori femeie....servici, master, nunta:nwink:
bineinteles ca o sa va tin la curent cu impresii, poze,...etc...
pupici!:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Oct 2006, 18:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

:o(?) cine sa aibe nunta frumoasa(?)


scumpo, ai tras cam mult din:champagne: stinge-l cu camembert:-`

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Oct 2006, 20:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
em.:neyes:


unde-ti sunt pozele? sau esti si tu vip?:p;)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Oct 2006, 20:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
pozele mele sunt in galerie.

unde? unde? :(
Ca e greu de gasit ceva la galerie... am mai zis eu asta pe la sugestii si reclamatii, dar...:-`

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Oct 2006, 20:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
unde? unde? :(
Ca e greu de gasit ceva la galerie... am mai zis eu asta pe la sugestii si reclamatii, dar...:-`


la rochii de mireasa pg 2. mai fetelor, de ce nu le puneti la instrumente? sa nu mai cautam aiurea ca niste orbeti turbati:wacko:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita??
MesajScris: 12 Oct 2006, 21:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

la rochii de mireasa pg 2. mai fetelor, de ce nu le puneti la instrumente? sa nu mai cautam aiurea ca niste orbeti turbati:wacko:


Sau sa afiseze webmasteru' acolo, la galerie, sub fiecare poza si cine a postat-o... ca sa nu mai tb sa intri in fiecare...:-` Ma duc sa ma uit acuma. :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 221 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România