Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 13:04


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 159 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 28 Sep 2006, 18:36 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

In pag 3 da va a[parea CASATORITA CONF. CERERII, TREBUIE sa dai copie dupa buletin si certificatul de casatorie la ITM:-`


ITM Bv nu solicita copii dupa CI/certificat de casatorie pentru unitatile care isi gestioneaza carnetele! doar pentru salariatii care au carnetele la ITM se depun odata cu statele de plata , modificarile intervenite in luna respectiva! e bine sefa?! :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 28 Sep 2006, 18:38 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
La fel si cand vei avea copil trebuie copie dupa cert de nastere:-`:D


Copilasii in cazul fetelor de pe forum - sunt in stare de proiect la majoritatea! sa avansam cu discutiile pe forum si nu vor intarzia si intrebarile de acest gen! asta in cazul in care cei care modereaza forumul nu ne trimit pe site-urile de "nou nascuti"!!!!:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 28 Sep 2006, 18:48 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Nu ne trimit fata ca sunt fete de gasca dar cert este ca nu trebuie sa mai insistam aci la faza copii. Eu odata cu rashelita am discutat de-am spart pe langa un topic si fetele au fost dragute. A trebuit sa iasa Angelina sa ne aduca pe pamant si sa ne faca un loc de joaca la topicul Idiotenii si aberatii pe langa subiect:D


Acum am vazut ca tema este "obligatiile unei sotii" - de cand am intrat aici, oricum nimic din ce am discutat nu a avut legatura cu tema! bebelusii ar avea! ca sunt chiar o "obligatie" a unei sotii ! :D :.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 28 Sep 2006, 18:56 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

lol, pai noi suntem romani si-avem codrul la noi in casa:D asa ca gaseam noi ceva acolo , un obiect cat de mic de comparatie care sa dezvaluie identitatea topicului.


:-` exact!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 03:41 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

fata, va pup aici pe toate:lips:
Inchid calc. plec acasa sa pap ciorba de cocos:devil::D:lips::lips::lips::lips:


mersi de raspunsuri...da' tot nu sunt foarte lamurita...cred ca o sa o las asa deocamdata si n-au decat sa-mi dea amenda daca ma prind...

pacat doar ca asa mi-e mai greu sa ma obisnuiesc cu numele cel nou...nu-mi vine deloc sa spun "cu numele meu" , asta e...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 13:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Tu te-ai tuns? Sau in poza cu albumul il prins in vreun fel care lasa impresia ca-i scurt?

s-a tuns:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 13:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Si eu vreau sa ma tund:D Da n-am curaj sa ma tund asa de scurt:D

da ,....eu mi-as schimba culoarea un pic... si varfurile sa le tai ca sunt tocite rau! Mi-e frica insa sa merg sa ma las pe mana astora de la coafor ...pt ca pot baga mana in foc ca ma vor face maro in cap(ciocolatiu, cappucino....si alte bauturi asemanatoare la culoare)- doar se poarta maro, nu (in ceea ce priveste culoarea parului)?:( E greu ....nu prea stiu ce sa fac si ce sa aleg! Mai astept .....poate revine rosul in trend!!:D:D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 15:48 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Tu te-ai tuns? Sau in poza cu albumul il prins in vreun fel care lasa impresia ca-i scurt?



pai nu v-am zis ca dupa nunta ma tund? sa vedeti soc pe ai nostri cand am ajuns acasa, mai sa nu inceapa sa planga...ghinion, eu am incercat sa-i pregatesc dar ei au crezut ca glumesc...in general, fac ceea ce spun...:)

si sincer, nu mi-e dor deloc de parul lung...m-am tuns marti dupa nunta si miercuri am plecat in luna de miere...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 15:50 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
dar sincer...imi pare rau ca m-am lasat pe mana coafezei si mi-am facut suvite...asta nu mai vreau...astept sa mai creasca un pic si il tai iar sa fie doar cel natural, saten deschis...

si in pozele din luna de miere e scurt parul...:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Atributiile unei sotii
MesajScris: 29 Sep 2006, 16:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
dar sincer...imi pare rau ca m-am lasat pe mana coafezei si mi-am facut suvite...asta nu mai vreau...astept sa mai creasca un pic si il tai iar sa fie doar cel natural, saten deschis...

si in pozele din luna de miere e scurt parul...:lol:


da, da eu am observat ca aveai parul scurt in luna de miere si ca te-ai vopsit:) dar imi place mult mai mult cum iti sta satena!:wok:
eu m-am tuns imediat dupa luna de miere:lol:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 159 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România