Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Iul 2007, 15:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Nu prea am camasi la calcat! Dar poti veni cu tot cu partener ca nu ma deranjeaza! Poate sa plimbe o pensula cu vopsea pe usa de la intrare.... :nlol::nlol::nlol:



la cum il cunosc, nu cred ca va fii foarte incantat....:devil::devil: dar facem targul.vreau sa-l vad si eu cu pensula in mana

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Iul 2007, 15:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Am inteles, sa traiti! Atunci pregatesc si camera video, sa il poti privii si dupa ce termina! :ok:


:D:D:D:Dok

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 17 Iul 2007, 17:32 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
am ajuns si eu pe topicul asta :) Carla-Maria si Mihai, diferenta este de 2 ani si 5 luni. :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 17 Iul 2007, 20:07 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
am ajuns si eu pe topicul asta :) Carla-Maria si Mihai, diferenta este de 2 ani si 5 luni. :)



sa fiti fericiti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 22 Iul 2007, 16:32 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
eu sunt daniela, el alexandr (alex, mai scurt) iar diferenta e de 3 luni si 2 zile in favoarea lui. deci va inchipuiti ca nici alte diferente nu sunt:D
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 24 Iul 2007, 12:15 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:


sa fiti fericiti!



multumim la fel :flowers:

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 25 Iul 2007, 02:58 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


multumim la fel :flowers:



multumim!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 13 Aug 2007, 22:43 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
oare io sa bat recordu? diferenta intre noi este de 11 ani si 2 luni...mult?mie nu mi se pare..ne intelegem perfect...avem aproape un an de cand stam impreuna si ne este tare bine...io sunt alintata cu copilu sau mai nou bebelus pt ca vreau sa am un bebe si el imi zice ca io sunt bebelasu lui..adevaru e ca sunt ff alintata si daca vine bebele mult dorit o sa fiu data la o parte...asa e, nu?
dar intai vom avea nunta si poi bebeeee.....



de ce sa fii data la o parte?
sa fiti fericiti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Aug 2007, 14:52 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
oare io sa bat recordu? diferenta intre noi este de 11 ani si 2 luni...mult?mie nu mi se pare..ne intelegem perfect...avem aproape un an de cand stam impreuna si ne este tare bine...io sunt alintata cu copilu sau mai nou bebelus pt ca vreau sa am un bebe si el imi zice ca io sunt bebelasu lui..adevaru e ca sunt ff alintata si daca vine bebele mult dorit o sa fiu data la o parte...asa e, nu?
dar intai vom avea nunta si poi bebeeee.....


Stai linistita.Intre noi e de 11 ani asa ca nu esti singura.Pupici la voi:-*:D;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Aug 2007, 02:08 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
yo's alyna si el cosmin, este cu 11 ani mai mare k mine(deci nu suntetzi singurele) si suntem d 6 ani si jumate impreuna si la anul vrem sa facem nunta...ne intelegem super, am trecut d toate asa zisele pcte critic, la 3 si 5 ani park, si la anul vrem sa facem si nunta....imi face toate poftele si tine cont d toate parerile si hotararile mele si cel mai important lucru MA IUBESTE NESPUS DE MULT, nu am crezut niciodata k un om poate iubi asa d mult, iar sentimentul este reciproc!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Sep 2007, 01:55 
Nou Venit

Membru din: 08 Apr 2006, 23:58
Mesaje: 4
MA IUBESTE NESPUS DE MULT, nu am crezut niciodata k un om poate iubi asa d mult, iar sentimentul este reciproc!!!

REVERSUL:
ATENTIE ! cind va aparea monotonia in casa, va cauta iubirea in alta parte, la tinerele, asa ca pastreaza ochii deschisi ... Cris


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Sep 2007, 16:14 
Senior

Membru din: 17 Sep 2006, 01:22
Mesaje: 107
[intre mine si iubytul meu e diferenta de 7 ani.....ne potrivim de minu7ne si ne completam reciproc:ndance::ndance:nu am facut niciodata diferenta si intodeauna la mine anii nu conteaza:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 16 Sep 2007, 00:44 
Nou Venit

Membru din: 09 Sep 2007, 23:39
Mesaje: 20
Citat:
as vrea sa zicem toate numele nostru si a sotilor nostri sau iubitilor nostri(ex.eu sunt ANCA ELENA SI CRISTIAN)iar diferenta dintre noi e de 5 ani.In aparenta nu sunt multi dar in unele situatii eu par copilul iar el e cel matur si cu situatia in mana...si credeti-ma ca asa e,nu mi se pare doar mie.La voi cum e?


Buna fetelor, eu sunt Simona iar pe viitorul meu sot il cheama Gheorghe. Vreau sa va spun ca diferenta de varsta intre noi este de aporoape 15 ani!Si suntem impreuna, de fapt locuim impreuna de 4 ani.Asa ca din experienta mea pot sa spun ca diferenta de varsta chiar nu conteaza.Ne completam reciproc si nici nu mi-as putea inchipui o alta persoana langa mine.:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 18 Sep 2007, 15:12 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Buna fetelor, eu sunt Simona iar pe viitorul meu sot il cheama Gheorghe. Vreau sa va spun ca diferenta de varsta intre noi este de aporoape 15 ani!Si suntem impreuna, de fapt locuim impreuna de 4 ani.Asa ca din experienta mea pot sa spun ca diferenta de varsta chiar nu conteaza.Ne completam reciproc si nici nu mi-as putea inchipui o alta persoana langa mine.:neyes:


Eu ma numesc Ana si pe iubitul meu il cheama Vlad Cristian :) si dupa cum spuneam diferenta de varsta dintre noi e de 11 ani.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 03 Mar 2008, 23:40 
Nou Venit

Membru din: 03 Mar 2008, 23:13
Mesaje: 3
noi suntem Dana si Costel si e o diferenta de 12 ani intre noi.la inceput a fost un pic mai complicat..acum totul e ok.un barbat mai matur stie intotdeauna ce vrea o femeie.si stie sa iubeasca cu adevarat.suntem impreuna de 6 ani si in curand va veni si ziua cea MARE.:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Mar 2008, 10:04 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
nu conteaza diferenta intre 2 persoane, cel mai mult conteaza iubirea intelegerea , respectul reciproc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 06 Mar 2008, 02:15 
Nou Venit

Membru din: 06 Mar 2008, 00:03
Mesaje: 3
Buna.sunt pentru prima data pe acest site.Ma numesc cristina (kyky) si el este tavi.diferenta intre noi este de 12 ani.cate odata se simte.pe langa el sunt un copil.eu am 20 de ani, sunt studenta la medicina, el e un barbat in toata firea, cu o cariera de succes, si de multe ori ma trateaza ca pe un copil.suntem de 4 luni impreuna.am mari emotii.credeti ca mai tarziu nu se va simti tot mai tare diferenta aceasta???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 06 Mar 2008, 04:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Buna.sunt pentru prima data pe acest site.Ma numesc cristina (kyky) si el este tavi.diferenta intre noi este de 12 ani.cate odata se simte.pe langa el sunt un copil.eu am 20 de ani, sunt studenta la medicina, el e un barbat in toata firea, cu o cariera de succes, si de multe ori ma trateaza ca pe un copil.suntem de 4 luni impreuna.am mari emotii.credeti ca mai tarziu nu se va simti tot mai tare diferenta aceasta???


numai de voi depinde.....daca ar fii sa imi dau cu parerea eu cred ca se va vedea....dar este doar parerea mea.
Acum, da bine pt ca barbatii pana la 40-45 de ani sunt in floarea varstei, in ascensiune.
Dar mai tarziu??Numai voi stiti daca dragostea va fii la fel de mare.

Eu va doresc sa fiti iubite , fericit si respectate.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România