Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 24 Mar 2007, 14:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Se pare ca de anu trecut de prin iunie nu se mai prea cearta oamenii:ok:super e bine asa. lui Florin ii trece supararea in o jumate de ora eu sunt mai rea pe mine ma tzine pana in cealalta zi dimineata:mellow:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 25 Mar 2007, 17:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Mie imi sare tandara repede (dar si rar) si imi trece la fel de repede. Iar sotul e o fire calma pe care e greu (spre imposibil) sa te superi.Iti dai seama cate motive de cearta putem sa avem... iar subiectul fotbal, sigurul din cauza caruia ne mai contraziceam, e din ce in ce mai putin abordat.:ok:

Super se vede ca suntetzi pe drumul cel bun:napplause:..bebele ce mai face?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 27 Mar 2007, 22:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Bebe e foarte bine, creste. Ce imi place e ca atunci cand conduc m-am obisnuit sa ascult muzica si sa si cand in acelasi timp iar bebe danseaza... Probabil ca ii place.

Am voce buna (fara modestie) asa ca nu protesteaza! :nwink:

Da se poate am auzit si eu ca se transmite muzica le bebelasi si se zice ca e si sanatoasa iar daca l-ai dat la cursuri de dans de pe acum e si mai bine..:-* pt tine si bebe si sa fitzi sanatosi amndoi%%-

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 28 Mar 2007, 15:08 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Pai dupa aceea nu scapa de cursuri de dans asa ca sa isi faca antrenamentul din burtica.
Are programate: dans, patinaj, sky, inot, tenis, un instrument la alegere si o arta martiala la alegere. Minim 6 luni din fiecare si pe rand, nu toate o data. Adica nu mai mult de doua o data, ca sa nu fie obositor. Dar vreau sa le faca, fie si un pic.



si eu cred ca un copil ar trebui sa incerce cat mai multe poate isi va gasi vocatia...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 28 Mar 2007, 20:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
La asta ma gandeam si eu... si bebe, ca vad ca a devenit brusc activ; o fi din cauza a ceea ce scriu :nwink:

transmitei atunci o pupa si multa odihna ca vad ca il asteapta multe dupa ce vine pe lume:nwink::-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 04 Apr 2007, 19:58 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
multa sanatate tie si lui bebe si sa a o nastere usoara, cand va fi ceasul!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 16 Apr 2007, 02:06 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
in ceea ce priveste cearta...eu sunt cea care se supara mai repede, el este cel calm, care lasa de la el si care imi spune mereu: daca eu nu as lasa esti constienta ca ar iesi scantei? si asa si este daca nu ar lasa el...nu stiu ce ar fi, cred ca am ajunge sa ne certam urat de tot...oricum iesim bine din toate contrazicerile si certurile noastre si nu suportam sa stam suparati mult timp si sfarsim prin a ne imbratisa si a ne spune vorbe dulci...
a fost in schimb o perioada cand eu ma suparam pe el si ii spuneam ce m-a deranjat si astfel el se simtea vinovat si se posomora si sfarseam prin a il imbuna eu pe el, pt ca mie imi trecea supararea din moment ce imi descarcam sufletul...de curand am facut eu ceva urat si el s-a suparat, eu mi-am dat seama ca am gresit si el mi-a explicat ce nu trebuia sa fac si a sfarsit tot el prin a ma impaca pe mine si mi-a zis si el ceea ce eu ii ziceam mereu cand il imbunam pe el...tu ai gresit si tot tu esti suparata si eu te dragalesc acum sa iti treaca starea de suparare...sper sa fi inteles ceva din cele povestite:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 03 Mai 2007, 22:03 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
eu sunt foarte impulsiva de felul meu,el in schimb este enervant de calm,eu ma enervez din orice mai ales acum cu nunta si cu stresul ma iau de el pt orice prostie si incep sa turui mai rau ca o moara stricata,de obicei imi da pace ba chiar mai mult ma si aproba in ceea ce zic,iar cand vad ca nu am c u cine sa ma cert ma enervez si mai tare si in cele din urma mereu face cate o faza de ma apuca rasul si apoi imi trece ,ne pupam si ne luam in brate...uneori imi dau seama ca sunt chiar imposibila,inainte sa stabilim data nuntii si sa incepem pregatirile de nunta era foarte diferit ne certam foarte rar si atunci mai mult discutam decat ne certam ,oare nervii acestia inainte de nunta si certurile acestea din motive aiurea sunt normale,sau nu?




eu cred ca da....pt ca intervine stresul, sunteti amandoi agitati cu pregatirile si incepeti sa cedati un pic la toata ac tensiune....sa fiti fericiti si sanatosi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 03 Mai 2007, 23:36 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
inca ceva atunci cand ma cert cu el, cand nu imi conmvine ceva...el incearca sa ma calmeze sa ma ia in brate si sa ma pupe, imi zice ca ma iubeste, dar eu nu il las sa ma atinga, mai mult imi trag mana din mana lui si dc imi zice ca ma iubeste eu ii zic ca nu se vede si nu ii raspund, nu pot sa ii raspund, nu ca nu l-as iubi, dar asa sunt eu...uneori turui si zic ce am pe suflet, uneori nu scoate o vorba de la mine...
sunt groaznic de dificila...nu stiu cum m-a suportat atat timp si cum ma suporta in continuare:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România