Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Mar 2006, 14:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Hai sa continuam aici dicutia inceputa la superstitii!!! Ca ne mananca Krelia cu fulgi cu tot!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Mar 2006, 15:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Hai sa continuam aici dicutia inceputa la superstitii!!! Ca ne mananca Krelia cu fulgi cu tot!!!


Incep eu...la 18 ani si 5 luni ..a fost "prima data" ...si a fost din ambitite....:p:p:p:D toate tipele de la mine din clasa o facusera...mai eram eu si inca doua fete ramase virgine..si atunci..am zis...asta va fi!! Am stat cu respectivul vreo 2 ani...pana in anul 1 de facult ..sem II ...cand am descoperit ca mai era cu inca o tipa in acelasi timp...si atunci am inceput razbunarea pe specia "barbat"...):():( timp de 3 sau 4 ani(nu mai stiu exact) ..am avut un singur scop...extinctie...adik ...ai bani ..ai masina..discutam...nu ai?? Du-te pe unde ai venit. Iar cei cu care "discutam" mai tarziu regretau!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Mar 2006, 15:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si eu tot la 18. Am avut o relatie cu respectivul din clasa a X-a si m-a asteptat saracu pana in clasa a XII-a:~* Si era cu 6 ani jumate mai mare ca mine:D
Bine, nu sunt naiva...Si-o fi rezolvat el problema ca el era student aici la Bucuresti, da cu mine a avut rabdare. Si ma iubea mult. Si acum ma iubeste. Mi-e mila de el ca nu si-a gasit pe nimeni si are 29 de ani....
Si in anul II de facultate ne-am despartit pentru ca eu ma indragostisem de Iubi:~*
Deci eu am fost nesimtita.....Da ce sa faci? Nu poti sa-i poruncesti inimii, nu?:D



hihihi....da asa e.....asa a fost sa fie...nu era el "alesul"!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Mar 2006, 16:10 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
haideti sa va zic si eu cat de "desteapta" am fost.De la 18 ani am vorbit cu un tip pana la 21 (ne iubeam destul de mult)dar nu am facut nimic pentru ca eu imi doream sa intru in biserica "intacta" si uite ca in preajma pregatirilor de nunta cu R apare CRISTINEL al meu,simt imediat ceva pentru el si dupa 3 septamani de cand ne-am cunoscut am ajuns direct la pat...A fost nemaipomenit de fain (zic asta acum pentru ca atunci am plans toata noapte de durere si de ciuda).Ce mai radem noi acum cand ne aducem aminte...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 10 Mar 2006, 16:13 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
Citat:
Hai sa continuam aici dicutia inceputa la superstitii!!! Ca ne mananca Krelia cu fulgi cu tot!!!

:devil::lips::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 14 Mar 2006, 21:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
:devil::lips::-*


:devil::heart::~*:~*:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 21 Mar 2006, 18:38 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Voi aveti dreptate fetelor, nici eu nu as risca sa fac asta, tocmai pt ca mi se pare un lucru esential in casnicie. Dar e frumos sa vezi ca mai sunt fete care cred atat de mult in ceva.
soletin nu stii ce zici...eu stau in casa cu fratele sotului meu si prietena lui...au si ei nunta abia vara aceasta,e pocaita si bineinteles virgina...e o acritura de fata de nu-ti vine sa crezi,cuvintele ei seamana cu un venin...un aer de superioritate...de zici ce e aia.Nu ezita un moment sa nu-mi zica ca vezi Doamne in ziua de azi cam toate sunt niste nesimtite si mai rar fete ca ea.De 2 ani de zile sunt inveninata si eu...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România