Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:23


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 14:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
pacat ....:((:(( nu stiu de ce se punea pe vremuri atat accent pe virginitate, cand de fapt nu e decat o povara!Bine ca pana la urma ai scapat! :lips:


de acord cu tine! si ma enerveaza filmele cu prima noapte a fost de vis(X)(X)oare chiar exista asa ceva(?) in afara de faptul ca e dureros (pt unele)....mai e si penibil:-`

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:15 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

de acord cu tine! si ma enerveaza filmele cu prima noapte a fost de vis(X)(X)oare chiar exista asa ceva(?) in afara de faptul ca e dureros (pt unele)....mai e si penibil:-`


Fetele poate sa fie dureros dar din punctul meu de vedere poate sa fie si frumos dc barbatul stie ce are de facut.Ca dc ,,doar isi face trb" este normal sa fie penibil si poate chiar f dureros.Eu sunt mai romantica asa de felul meu si mi-as fi dorit ca prima mea noapte sa fie cu lumanari cu capsunici si petale de flori dar.....nu a fost.Insa nu inseamna ca n-a fost k tinand cont de faptul ca-l iubeam in mintea mea de adolescenta.:)Am avut parte de asa ceva dupa aia.:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:16 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
eu nu pot spune ca a fost nici naspa ...nici misto ....a fost ciudat!:nbump: uhhh ...bine ca am trecut peste moment!:D
cu siguranta, asta este cuvantul care descrie cel mai bine tot "procesul" -CIUDAT!:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
cu siguranta, asta este cuvantul care descrie cel mai bine tot "procesul" -CIUDAT!:blink:

Oare eu sunt singura care se gandeste ca virginitatea e ceva mai mult decat o bucata de piele (fie ea elastica sau nu (?))??? Ca la urma urmei, poti sa o ai pe aia, dar sa fi facut altele... Sau poti sa nu o ai, si totusi sa nu fi facut nimic... Mi se pare ca virginitatea ar trebui sa se refere la o anumita puritate, nu doar fizica... Care nu prea mai exista dupa varsta de 12-13 ani, oricum... Din pacate, zic eu.
Mi se pare foarte aiurea sa te gandesti ca a fi virgina e o pacoste sau un statut de care trebuie sa scapi cat poti de repede... A fi virgina inseamna, in conceptia mea, sa fii pura si nu vad nimic rau in a fi pura cat vrei tu de mult... Daca poti.
:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:37 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Mi se pare foarte aiurea sa te gandesti ca a fi virgina e o pacoste sau un statut de care trebuie sa scapi cat poti de repede... A fi virgina inseamna, in conceptia mea, sa fii pura si nu vad nimic rau in a fi pura cat vrei tu de mult... Daca poti.
:flowers:

Nu a zis nimeni ca o considera pacoste, o povara ci pur si simplu nu se mai tine cont atat de mult de ea.Poate ca ar trebui, poate ca nu.Asta decide fiecare.Insa,dupa cum am vazut la tv reportajul acela cu preotul care cere taxa pt cununie dc ai trait in concubinaj, parerea mea e ca se duce la extrem subiectul virginitate.Nu mai suntem pe vremea bunicii in care nu aveai voie sa ridici ochii din pamant in fata unui baiat ca te-ar fi considerat usuratica.Poate ma insel dar eu asa vad lucurile.S-a evoluat mult de atunci...:):nblink:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Oare eu sunt singura care se gandeste ca virginitatea e ceva mai mult decat o bucata de piele (fie ea elastica sau nu (?))???
noi acum vorbeam exclusiv despre momentul in care am pierdut "bucatica de piele"! nu am intrat in detalii atat de profunde.....nu suntem psihologi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
despre virginitatea creierului si a gandirii nu cred ca s-a gandit nimeni sa vorbeasca!:nlol:;):-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 16:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Fetele poate sa fie dureros dar din punctul meu de vedere poate sa fie si frumos dc barbatul stie ce are de facut.Ca dc ,,doar isi face trb" este normal sa fie penibil si poate chiar f dureros.Eu sunt mai romantica asa de felul meu si mi-as fi dorit ca prima mea noapte sa fie cu lumanari cu capsunici si petale de flori dar.....nu a fost.Insa nu inseamna ca n-a fost k tinand cont de faptul ca-l iubeam in mintea mea de adolescenta.:)Am avut parte de asa ceva dupa aia.:D

probabil ca nu strica ceva experienta si atentie din p lui! dar experienta mea a fost ingrozitoare!! si el saracu' a facut tot posibilul sa-mi fie mie bine!!dar n-a fost! imi venea sa-l iau la palme de durere si sa-l strang de gat cand m-am trezit cu o hemoragie(X)(X)(X)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 16:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Oare eu sunt singura care se gandeste ca virginitatea e ceva mai mult decat o bucata de piele (fie ea elastica sau nu (?))??? Ca la urma urmei, poti sa o ai pe aia, dar sa fi facut altele... Sau poti sa nu o ai, si totusi sa nu fi facut nimic... Mi se pare ca virginitatea ar trebui sa se refere la o anumita puritate, nu doar fizica... Care nu prea mai exista dupa varsta de 12-13 ani, oricum... Din pacate, zic eu.
Mi se pare foarte aiurea sa te gandesti ca a fi virgina e o pacoste sau un statut de care trebuie sa scapi cat poti de repede... A fi virgina inseamna, in conceptia mea, sa fii pura si nu vad nimic rau in a fi pura cat vrei tu de mult... Daca poti.
:flowers:


nu cred ca esti singura...dar puritatea la care te referi tu mi se pare ca e mai mult a sufletului...
si inca ceva: acum suntem toate...impure?!(?)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 16:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
despre virginitatea creierului si a gandirii nu cred ca s-a gandit nimeni sa vorbeasca!:nlol:;):-`


cum le servesti tu, draga mea:nlol::nlol::nlol:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 16:26 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

nu cred ca esti singura...dar puritatea la care te referi tu mi se pare ca e mai mult a sufletului...
si inca ceva: acum suntem toate...impure?!(?)


Eeee na.Acum nu iubita ca esti maritata si la casa ta si esti femeie matura si cu toate scaunele la cap, astea ar fi vb-le femeilor in varsta.Dar la mine.......uuuuuu nici nu vreau sa ma gandesc ce si-ar susoti la ureche:mellow::npray::nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 16:42 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
cel mai controversat subiect:unsure:de ce oare???
a fost, sau va fi la unele..pure , nepure....cata bataie de cap...nu?
e bine totusi sa nu ramai cu ceva traume, in rest...be free:cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 17:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

povestile alea de groaza sunt adevarate!!!!!!!:-` pt mine a fost nasol, m-am gandit sa ma calugaresc:lol:


Si pentru mine a fost tare naspa. Ma gandeam chiar ca nu mai vreau s-o fac niciodata, daca urma sa fie de fiecare data cum a fost atunci. Numai ca, pe zi ce trecea era din ce in ce mai ok. :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Dec 2006, 17:48 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Si pentru mine a fost tare naspa. Ma gandeam chiar ca nu mai vreau s-o fac niciodata, daca urma sa fie de fiecare data cum a fost atunci. Numai ca, pe zi ce trecea era din ce in ce mai ok. :p


:nlol::nlol:Mai greu e la inceput!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 20 Ian 2007, 01:57 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:
Mi-am pierdut virginitatea la 21 de ani si 3 luni prima data a fost foarte ciudat ,nu stiam ce se intampla cu mine.Pt mine conteaza ca a fost pt prima data chiar cu viitor sot si el se simte mult mai bine :nwink:

si pentru mine conteaza ca am fost prima pt el , si ultima:nwink:...sper...

:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 08 Feb 2007, 02:55 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Si pentru mine a fost tare naspa. Ma gandeam chiar ca nu mai vreau s-o fac niciodata, daca urma sa fie de fiecare data cum a fost atunci. Numai ca, pe zi ce trecea era din ce in ce mai ok.





si eu la fel...:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Mar 2007, 18:41 
Junior

Membru din: 19 Dec 2006, 00:31
Mesaje: 52
Citat:
noi acum vorbeam exclusiv despre momentul in care am pierdut "bucatica de piele"! nu am intrat in detalii atat de profunde.....nu suntem psihologi!


Sunt eu psiholog


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 09 Iun 2007, 15:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Vin si eu din urma cu povestea mea, colegi de licceau am fost imreuna din clasa a 9 a dc se poate spune impreuna... ca ne plimbam prin parc si cam atat:D ne-am hotarat sa facemm "pasul cel mare" cand am implinit 18 ani, anul tecut am facu si nunta... si gata, acum sa traim fericiti pana la adanci batraneti!:wok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România