Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 16:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 13:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
d c s-a pierdut subiectu in neant? aveti cumva prea multa experientza si noi o sa parem biete copile? sau e invers?:) hai ca era subiect fain...
(X)(X)(X)(X):p:p:p ai zis-o
:):):););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 13:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Chiar ar fi interesant sa mai gasim o fata cuminte printre noi, care s-a pastrat pt noaptea nuntii. Mie mi se pare romantic.:-`:love:


romantic ..romantic ...dar cu doua taisuri ...fie o sa fii tu dezamagita de el ..fie el va fi dezamagit de tine....si decat sa te vezi legata de un pampalau ...mai bine fara virginitate la altar!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 13:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Adevarul e ca e cam riscant sa te pastrezi...:-` Mie mi se pare un aspect prea important sa-l lasi netestat:D

Am o verisoara care s-a maritat la 23 de ani virgina si e totul Ok, dar eu n-as fi avut curajul ei....:D

asa e!! Si eu am o verisoara care s-a maritat " pe nevazute" si dupa 2 ani a divortat tocmai din acest motiv!! Si abia pe la 35 de ani a gasit pe cel "adevarat"!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 13:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
soletin nu stii ce zici...eu stau in casa cu fratele sotului meu si prietena lui...au si ei nunta abia vara aceasta,e pocaita si bineinteles virgina...e o acritura de fata de nu-ti vine sa crezi,cuvintele ei seamana cu un venin...un aer de superioritate...de zici ce e aia.Nu ezita un moment sa nu-mi zica ca vezi Doamne in ziua de azi cam toate sunt niste nesimtite si mai rar fete ca ea.De 2 ani de zile sunt inveninata si eu...


pai cred ca tocmai d-asta e acritura ....de ne****** ce e!! Sincer...eu nu am asa mare afinitate fata de fete ..ma scuzati daca va mai "atac" cu diverse afirmatii!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 14:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

intre romantism si o viata sexuala nastpa prefer sa "incerc" inainte. ok, nu am incercat cu 10 si chiar a fost primul pentru mine dar ...tot nu as fi mers ca orbu fara sa stiu ce va fi. plus ca la inceput e atat de...ciudat ca iti tb ceva timp sa te trezesti la realitate cu ce ..se mananca:) lol



aici e o alta dilema : de ce ei au voie cu 100 de femei si noi ...daca am sarit nu stiu ce numar de barbati suntem imediat catalogate drept curve...in timp ce ei raman niste "experimentati"???? Si daca erau mai mult de 10 ce era??? Sfarsitul lumii????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 14:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Hormonii...(X)(X) Au luat-o razna. Acum inteleg de ce iti face atatea probleme...Lasa ca dupa aia o sa se linisteasca:D

hihihih .....exact!!:wok::wok::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 16:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Pai inseamna ca sunt foarte norocoasa! Nici macar probleme gen casa sau masina nu avem (sau, mai corect, avem amandoi :D), zodiacul spune "potrivire perfecta"... ce sa imi mai doresc?
;);););):wok::cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 17:05 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Revenind la subiect, fetele, incercam si eu sa aflu daca e vreo "fecioara" printre noi :-` Dar vad ca toate am gustat din fructul interzis, lucru care mi se pare mai mult decat normal in ziua de azi:love::love:
cam asa este draga soletin.Stau si ma intreb daca o fitoasa ca hallll de cumnata-mea ar intra vreodata pe un forum sa vorbeasca cu"cine stie ce dudui desfranate".Uneori imi vine sa si rad de ceea ce scoate ea din gura:devil:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 22 Mar 2006, 17:10 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Sa inteleg ca ea sta in casa cu prietenul ei si... nimic!? Ca eu nu cred ca mai e virgina in conditiile astea...
vreau sa-ti zic ca anul trecut de sarbatori eu i-am prins facand "tacamul oral" dar din respect nu am zis niciodata nimic.Si o face si pe-a desteapta in fata mea sau poate nu stie ca am vazut ceea ce am vazut


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România