Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 16:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Da, sefa! Cel putin in momentul asta avem net. Cat l-om mai avea...Daca afla seful meu ce fac la serviciu... imi tabaceste :back: de economist ineficient si ma trimite la matura.
:D:D hai mai ....ca e tv si online! Nu tre sa ai neaparat cablu TV!:D:D Io acu stau cu ochii pe ant1..sperand ca apare emisiunea pamantului...sa mai barfesc si io nitzel! Acu imi bat capu cu schimbarea buletinului si a permisului auto! Mi-e scarba de inaptii astia!!:ermm::x:x:x


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 16:24 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
:D:D hai mai ....ca e tv si online! Nu tre sa ai neaparat cablu TV!:D:D Io acu stau cu ochii pe ant1..sperand ca apare emisiunea pamantului...sa mai barfesc si io nitzel! Acu imi bat capu cu schimbarea buletinului si a permisului auto! Mi-e scarba de inaptii astia!!:ermm::x:x:x


:D Sunt o gramada de chestii on-line, stiu. Dar ce ma fac cu Seful? Ca din 3 in 5 min vine sa se aseze in ceafa mea sa mai ceara un raport. :gun: on-line gasesc?:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 17:26 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Gasesti din parti:p:D!
Eu de azi dimineata m-am umflat de biscuiti cu miere si bake rolls ca nu pot sa mananc altceva la cat sunt de bubotita. Sper ca acu cu claritinul asta sa mai imi treaca. Am baut si un ceai de musetel fara zahar:x Vai de:back: meu:devil:


De zici ca facusi bubite? Nu fusei pe faza.Te-a blestemat vreun angajat nemultumit?:D. Eu... stie! :D La fiecare 15 si 30 ma mai injura cate unul.:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 17:40 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Fata, bag sama ca atunci cand mi-a fript buza nu mi-ai sarit in ajutor. De ce nu citesti tot:D. Eu m-am vaitat peste tot de azi dimineata pe siteu pe unde am putut:( ca sunt plina de intoxicatie de la un carnat care cred c-a fost cam expirat si acum sufar la naiba!
Cred ca m-o fi dusmanit si careva ca nu-s tocmai o dulceata:D


:~*:~*Recunosc, sunt cam distrata azi. Zau ca-mi pare rau de tine.:flowers: Dar am o distrusa de situatie de trimis la banca si nu prea am timp sa citesc tot. Am glumit cu blestemul, sa stii:p. Eu stiu ca tu esti o dulceata. Oricum nu te-as fi putut ajuta prea mult pt.ca nu stiu cu ce se vindeca intoxicatiile. Eu cand ma intoxic vomit pana nu ma mai ridic de jos, zac o zi si-mi trece.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 17:48 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Pai stai fata, ca aia cu vomitatul este alt gen de intoxicatie:D, este "aplecare" sau "cadere grea" . La mine este de la un carnat nenorocit care nu mi-a picat greu dar in schimb am facut toxiinfectie alimentara in ma-sa!:.:D


Aplecare, cadere cum zici tu. Dar eu iti spun ca asa reactionez eu. Singura data cand am facut bubite a fost de la un rahat de fard de obraz. In rest tot ce nu convine stomacului meu- ca e prea mult, ca e prea greu, ca e sticat... AFARA.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 18:03 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Eu cam :x de 2 ori la 2 ani dar si cand:x zac cum zici tu o zi intreaga si dimineata pana la pranza a doua zi:(


Esti norocoasa, cred! E patzesc asa destul de des. Sunt cam sensibila, recunosc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 18:17 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Ei, noroc c-ai fost ceruta in casatorie asa ca la topic:-`:D


Da, pe 25 martie 2005, in ziua in care am implinit 25 de ani. Nu e frumos?:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 29 Aug 2006, 19:30 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Ba chiar foarte frumos. Ce tanara esti, suparator de tanara:mellow::lips::D


:p Hihi, babuto :\ Nu fi fata, suparata!:D. Oi fi eu tanara (si nelinistita) dar tu ai ceva ce-mi doresc eu mult: o fetita. Si apoi nu mai sunt nici eu chiar asa tanara, ma indrept cu pasi repezi spre 30 de ani, de-acuma:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 30 Aug 2006, 12:44 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

hehehe, da, asa este o femeie este mai misto se zice dupa 30 de ani:~*(X)


Pai nu stii? Gaina "matura" face ciorba buna:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 30 Aug 2006, 12:50 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Unde naiba fata draga ca am fiert o gaina odata de mi-au sarit ochii , dar cred ca era batrana totusi si nu matura:D
poate d-aia ii buna ca te chinui mult pana scoti "zeama buna" din ea. ateptarea are si ea farmecul ei...:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 30 Aug 2006, 14:10 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

LOOOL, adevarul este ca o carne tare totdeauna va fi apreciata de barbat. Cum s-ar zice . Uite ce batrana este si ce carne tare are:D:-`


Vorbim acu' de o gaina sportiva, nu? Ca altfel carne tare de unde?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România