Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

De ce crezi ca depinde inteligenta copilului tau in primul rand?
Mediu 0%  0%  [ 0 ]
Educatie 80%  80%  [ 12 ]
Este ereditara 20%  20%  [ 3 ]
Voturi totale : 15
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 15 Noi 2006, 01:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Putem vorbi si de cei aflati "pe drum"? Ca aseara am aflat ca bebe e pe drum! :neyes:


Felicitari!
Ma bucur asa de mult pentru tine. Sunt asa de incantata cand o prietena ma anunta ca va avea bebe. Ce frumos!!!:napplause:
De abia astept sa va anunt si eu, dar eu trebuie sa mai aman putin, ca am ceva probleme de sanatate acum, cu toxiinfectia aia alimentara cu care m-am pricopsit. Asata e!
Dar sa lasam lucrurile astea urate deoparte si sa ne bucuram pentru bebe-ul tau!;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:13 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
ieri ma plimbam cu mama prin magazine si ea se tot uita de zor la haine si ma intreba: uite blugi, nu-ti iei, uite geaca, uite... si eu ma uitam de zor dupa hainute de fetite si stateam ca prostita in fata lor si ma minunam cat sunt de frumoase, si imi vedeam deja fetita imbracata in ele, la care mama imi spune razand: vai de capul copilului daca o sa fie baiat! cred ca o sa plangi mereu ca nu-i fata.:((:((:(( vreau fetita...:((
draga mea eu mi-am dorit din tot sufletul fetita,mi-o imaginam mereu blonda si creata ca tatasu sa o strig prin casa Giuli vino la mama,sa ies cu ea in oras si sa o fac cocheta ca mine...chiar la 2 ani sa aiba poseta ei si toata imbracata in ultima moda,dar cand am aflat ca e baiat(!)mi-a trebuit cam 1 luna sa-mi revin si acum sunt super fericita,voi avea 2 baiti la casa frumosi ca razele de soare si am sa-i iubesc pe amandoi toata viata mea si dincolo de ea:ndance::D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:15 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
draga mea eu mi-am dorit din tot sufletul fetita,mi-o imaginam mereu blonda si creata ca tatasu sa o strig prin casa Giuli vino la mama,sa ies cu ea in oras si sa o fac cocheta ca mine...chiar la 2 ani sa aiba poseta ei si toata imbracata in ultima moda,dar cand am aflat ca e baiat(!)mi-a trebuit cam 1 luna sa-mi revin si acum sunt super fericita,voi avea 2 baiti la casa frumosi ca razele de soare si am sa-i iubesc pe amandoi toata viata mea si dincolo de ea:ndance::D


Cum ami merge sarcina?cate luni ai?Cum te simti? Cand nasti?Te-ai gandit la un nume?
Povesteste-ne mai multe, pls.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:18 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
cand vad ce porcarii scriu ma doare capul...mi-e foame rau si de aia mananc litere la greu dar voi sa ma scuzati da?!:nchat:tastiera mea nu functioneaza:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:18 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Cum ami merge sarcina?cate luni ai?Cum te simti? Cand nasti?Te-ai gandit la un nume?
Povesteste-ne mai multe, pls.


Am vazut ca ai raspuns dincolo.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:19 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Cum ami merge sarcina?cate luni ai?Cum te simti? Cand nasti?Te-ai gandit la un nume?
Povesteste-ne mai multe, pls.
aaaaaaaaaa esti pe fir...pai trebuie sa nasc in februarie si il voi chema Alexandru-Cristian.Fain ,nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:20 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
aaaaaaaaaa esti pe fir...pai trebuie sa nasc in februarie si il voi chema Alexandru-Cristian.Fain ,nu?
aha:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:26 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
aaaaaaaaaa esti pe fir...pai trebuie sa nasc in februarie si il voi chema Alexandru-Cristian.Fain ,nu?


Frumos nume.Sanatos sa fie.
Unde nasti acolo sau in tara? Natural sau cezariana?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 12 Dec 2006, 23:39 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Frumos nume.Sanatos sa fie.
Unde nasti acolo sau in tara? Natural sau cezariana?
nasc aici,deja am doctor si tot,dar inca nu stiu daca voi putea naste natural.Mai am de facut niste analize,vedem daca Alex se hotaraste sa se intorca cu capul in jos sau nu...mai am de asteptat putin:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 13 Dec 2006, 15:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
aaaaaaaaaa esti pe fir...pai trebuie sa nasc in februarie si il voi chema Alexandru-Cristian.Fain ,nu?
hahahaahaaaa ............pana la urma e baiat!! Sa va traiasca!! Si sa va iubiti de 1000 de ori mai mult decat pana acum!!:lips::lips::lips::lips::love::love::love::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 13 Dec 2006, 18:00 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
hahahaahaaaa ............pana la urma e baiat!! Sa va traiasca!! Si sa va iubiti de 1000 de ori mai mult decat pana acum!!:lips::lips::lips::lips::love::love::love::love:
dar am zis de mult ca e baiat.Sa va zic ceva...de cand mi-a crescut burtica si mai mult Cris se poarta tot mai ciudat.Ma face sa rad,e stangaci de numa,dar adorabil:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 15 Dec 2006, 03:15 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Citat:
dar am zis de mult ca e baiat.Sa va zic ceva...de cand mi-a crescut burtica si mai mult Cris se poarta tot mai ciudat.Ma face sa rad,e stangaci de numa,dar adorabil:ndance:

hmm...:love: ce frumos...sa fiti sanatosi toti trei...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 11 Ian 2007, 00:20 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
Am aflat: suntem baietel!
Si suntem bine! :ndance::ndance::ndance:


Wow, ce m-am emotionat! Mi s-a facut pielea de gaina! Te pup, draga mea, si pe minunea care creste in tine si sa ai o sarcina usoara in continuare. Adevarul e ca te vedeam mai mult ca mama de baiat decat de fetita! :D Si eu tot un pustan mi-as dori sa am si sa semene cu omu' meu. Acum ramane de vazut si cand se va intampla asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 11 Ian 2007, 00:36 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Am aflat: suntem baietel!
Si suntem bine! :ndance::ndance::ndance:

:napplause::ndance: felicitari! deci e un dj mititel! ce frumos! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 11 Ian 2007, 13:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Am aflat: suntem baietel!
Si suntem bine! :ndance::ndance::ndance:


TANAAAAAAA ......sa-ti traiasca si sa ne chemi la botez!:ncake::ncake::ncake::ncake::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România