Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sigur EL este... ACELA?
MesajScris: 25 Noi 2012, 11:48 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
nici nu as vrea sa ma gandesc cum sunt unele miresici daca odata cu apropierea nuntii simt ca persoana de langa ele nu este alesul :wacko: . ar mai fi curajul sa zici renunt?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sigur EL este... ACELA?
MesajScris: 25 Noi 2012, 11:50 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
monnyica scrie:
M-am gandit mult la subiectul asta. Recunosc.
Sa-l postez.. sa nu-l postez... si pana la urma m-am hotarat.

Simteam nevoia unei confirmari. Unei confirmari generale. "OARE TOATE MIRESELE SUNT SIGURE CA EL ESTE?"

Eu eram absolut sigura pana in momentul in care m-a cerut. In momentul ala... s-a produs un declic in mintea mea."SIGUR EL E?"
Si am inceput sa fabulez si sa ma gandesc numai la prostii. A fost extraordinar insa momentul cand am discutat cu el... si i-am spus ca mi-e frica. ATUNCI AM STIUT SI AM DEVENIT SIGURA CA ESTE EL, pentru ca reactia lui a venit prompt si plina de tandrete... m-a luat in brate, m-a sarutat... si mi-a spus sa stau linistita; pentru ca asa cum acum sunt fericita... asa va avea intotdeauna grija ca eu sa fiu fericita.

Acum m-am linistit si zambesc cand imi aduc aminte. Dar, credeti-ma prima saptamana dupa ce am zis "DA" eram foarte speriata.:heart::heart:


ai parte de un barbat tare dragutz cu tine :clap: si nu te-a descurajat ci din contra a stiut cum sa iti arate ca esti implinita odata ce te vei casatori cu el :D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România