Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 29 Aug 2006, 13:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
apropo de emotii ...stiti emisiune de pe antena ...tablou de nunta ....in emisiunea de asera ...ginerele l cununia religioasa a fost atat de emotionat inkat a inceput sa planga:rocker:

al meu a plans cand a venit cu buchetul sa ma ia de acasa! Nu imi venea sa cred...uneori ma uit la el si mi se pare atat de gingas....parca sunt eu mai barbatoasa decat el!:love::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 29 Aug 2006, 18:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

loool fata ca acum am citit. Poate a plans ca se insoara:p:D si ca mai vroia sa craiereasca. Si noi suntem la fel. Ce pe tine nu te-a luat vreodata vreun sentiment ca devii doamna?:D


:devil::devil: ba da .....da' unu ' de regret....e mai misto sa fii libera! Pe bune!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 29 Aug 2006, 20:46 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Este, dar cred ca asta este un efect imediat pentru toate dupa ce fac nunta. Pe urma iti zic eu:D ne mai domesticim ca n-avem incotro:cat:
eu una stau impreuna cu iuby de 1 an dar nu regret deloc. acum ma simt mai sigura pe mine... ma simt iubita... nu as vrea sa fiu fara el nici in ruptul capului:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 30 Aug 2006, 14:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
eu una stau impreuna cu iuby de 1 an dar nu regret deloc. acum ma simt mai sigura pe mine... ma simt iubita... nu as vrea sa fiu fara el nici in ruptul capului:love:

poate tu esti fata "de casa".....d-aia te simti ok. Eu am avut o senzatie de "incatusare"....acu mi-a mai trecut!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 30 Aug 2006, 14:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Ma incearca emotii mari ca nu stiu daca o sa am descurc ca nasa:wacko:
Va dati seama ce este la:back: fina-mii:(
Aseara i se citea emotia pe fata, adica fara pic de menajament si-o etala:D
:o:D:o:D ...e tare faza....eu nu am avut emotii...doar griji!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 31 Aug 2006, 15:49 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Spre surprinderea mea eu n-am avut nici un fel de emotii mai exagerate.Decat asa...de dor, de drag, etc.Noi stam impreuna de aproape 4 ani si n-am simtit nici o clipa incatusare si nici nu sunt femeie de casa lol...Am avut emotii sa nu am emotii ca nu vroiam sa lesin:zoombie:.
In rest m-am simtit fffffff bine la nunta mea-nu stiu cine zicea ca nu apuci sa te simti bine.Bullsh** m-am simtit extraordinar.
Ps:El a avut emotii mai mari


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 31 Aug 2006, 18:22 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Yupiiiiiiiiiiiiii!
Ca asa am fost si eu, fara emotii!
Pupici, casa de piatra, si ma bucur ca in sfarsit ti-am vazut rochita!


Mersi.O sa mai pun poze profi.Le astept pe maine.
Te pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 31 Aug 2006, 18:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Si la noi tot asa a fost. Ca si la Gina ca zicea si ea de al ei, si al meu avea emotii. I le vedeai pe fata. CELE mai mari au fost atunci cand m-a dus pe mine la spital ca sa nasc. Este filmat in drumul spre spital de frate-miu care ii oferise, si aici mor de ras, o lama de cingo:D:D. Conducea asa stresat, ca eu eram pe masa deja:D:((

iti dai seama ca toti sunt la fel! ei sunt mai emotivi ca noi ....parerea mea....pana si daca se lovesc simt durerea de 10 ori mai puternica! Tind sa cred ca nu sunt altceva decat niste sufletele mici ....facute sa ne incalzeasca pe noi ...in pat si in afara lui! Mie imi sunt dragi baieteii (de la 0 la 50 de ani) si am asa...mai multa atentie cum ma comport cu ei!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 12 Sep 2006, 19:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

nu sunt altceva decat niste sufletele mici ....facute sa ne incalzeasca pe noi ...in pat si in afara lui!


foarte tare asta:) noi n-am avut emotii!adica nu legate de noul nostru statut, doar ne-am stresat din cauza unor invitati care s-au gandit ei sa ajunga cu 2-3 ore intarziere la restaurant:gun: dar astea nu cred ca se clasifica drept emotii:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 17 Sep 2006, 10:56 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

remiclea, noi stam de 4 ani impreuna ;) inca nu imi vine sa imi iau campii hihihihi dar uneori m-am simtit ciudat LOL

e ceva normal sa mai fie si momente "ciudate" asta ne face sa apreciem mai mult momentele fericite...parerea mea:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 17 Sep 2006, 22:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

remiclea, noi stam de 4 ani impreuna ;) inca nu imi vine sa imi iau campii hihihihi dar uneori m-am simtit ciudat LOL



pentru ca te-ai obisnuit sa-l ai langa tine in fiecare zi...dc ai sta o perioada fara el sunt sigura ca ti-ar fi dor si de momentele alea ciudate:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: emotii mari
MesajScris: 17 Sep 2006, 22:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Si la noi tot asa a fost. Ca si la Gina ca zicea si ea de al ei, si al meu avea emotii. I le vedeai pe fata. CELE mai mari au fost atunci cand m-a dus pe mine la spital ca sa nasc. Este filmat in drumul spre spital de frate-miu care ii oferise, si aici mor de ras, o lama de cingo:D:D. Conducea asa stresat, ca eu eram pe masa deja:D:((


uneori ma intreb cum o sa reactioneze cand o sa-i spun ca o sa avem un bebe:love: intotdeauna m-am gandit ca atunci va fi cu adevarat emotionat:heart::~*

ps ai nascut prin cezariana?

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România