Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 12 Sep 2006, 13:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

loool, subtila rau, mai bine zis ti-a facut trimitere la "trotuar":-`. Cotzoharla, ce sa mai zic. Sa nu vina frate daca nu vrea! Poti s-o fotzezi tu?! nuuuu:D:mellow:

intrebare: Tu crezi ca maria va duce vreodata dorul vizitelor soacrei??:D:D:D Eu nu cred!!;)(X)(X):p:p Mai bine ca nu o sa calce pe la ea p-acasa! Ghinion de nesansa!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 13 Sep 2006, 12:47 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
la noi soacra nu vine niciodata, casa fiind a mea, ea a spus ca nu calca intr-un apartament pe care nu se stie clar din ce bani l-am cumparat eu ca mandra tanara blonda de 22 de ani (la vreamea aia). subtila soacra-mea, nu?:rocker:
esti o fericita! de-ar zice si soacra-mea asa... zau ca nu m-as supara, numa' sa nu mai vina pe la mine !:p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 13 Sep 2006, 13:49 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
esti o fericita! de-ar zice si soacra-mea asa... zau ca nu m-as supara, numa' sa nu mai vina pe la mine !:p:p:p


soacra-mea...prefera s ane ducem noi la ea cand mai avem timp...de venit pe la noi nu prea vine...abai daca ii zicem sa vina...si socramiu ca nu are timp...ei lasa ca vin ei ....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Probleme, probleme
MesajScris: 23 Apr 2013, 22:52 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Soacra-mea are o problema cu singuratatea.Nu poate sa stea doar ea si cu barbasu in casa , au fost obisnuiti sa stea 4 persoane in 2 camere. Asta pana cand eu si sotul meu am plecat si ne-am dus intr-o casa doar pentru familia noastra


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România