Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Probleme, probleme
MesajScris: 02 Iun 2006, 17:50 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Moment grele in preajma nuntii? Hai sa le varsam aici...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Norocul tau. Eu trebuia sa dau licenta anul asta dar am nimerit un profesor "minunat" de pe vremea lui ceasca caruia nu i-am putut accepta magariile asa ca la anul si cu transfer din ase. Daca e vreuna care vrea sa se inscrie acolo, mai ales la management, sa nu ezite sa ma intrebe ca sa afle la ce sa se astepte.
Ieri am reusit sa imi busesc si masina de niste fiare lasate pe exteriorul unor stalpi din parcare pe care nu le poti vedea daca esti la volan ca nu sunt suficient de inalte. La servici e inchidere de an fiscal deci am stat si cate 15 ore. Iti dai seama in ce stare sant si cat mai imi pasa de orice altceva.



uau!! biata de tine!! stai linistita ca o sa se rezolve. poate ai pe cineva care te mai ajuta cu organizarea nuntii. eu sunt singura in organizare. alexandru lucreaza de dimineata pana seara tarziu, socrii nu au nici o treaba...mama nu are cand pt ca face naveta bucursti - lehliu si pierde trenul...sor'mea...e inca prea tanara si iubeste pana peste cap...
deci sunt solo. alexandru ma asteapta cu planul pe saptamana viitoare si cu nota de plata. maine mergem sa-mi iau pantofii ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:34 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Norocul tau. Eu trebuia sa dau licenta anul asta dar am nimerit un profesor "minunat" de pe vremea lui ceasca caruia nu i-am putut accepta magariile asa ca la anul si cu transfer din ase. Daca e vreuna care vrea sa se inscrie acolo, mai ales la management, sa nu ezite sa ma intrebe ca sa afle la ce sa se astepte.
Ieri am reusit sa imi busesc si masina de niste fiare lasate pe exteriorul unor stalpi din parcare pe care nu le poti vedea daca esti la volan ca nu sunt suficient de inalte. La servici e inchidere de an fiscal deci am stat si cate 15 ore. Iti dai seama in ce stare sant si cat mai imi pasa de orice altceva.


uauci.pai hai sa-i facem praf pe toti:unsure::gun::gun::gun::ninja:
toti avem perioade de apogeu la servici, la scoala, acasa, etc dar le vom depasi ca doar noi suntem miresici ( suntem in stare sa spargen si gheta cea mai tare)
as ca fi tare, pe pozitii si dai gata
multa multa%%-%%-%%-%%-;);)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:37 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Si eu am trecut printr-o perioada mai nasoala acum cateva luni!!Sper ca a trecut si sa nu mai avem nici una din noi necazuri!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Si eu am trecut printr-o perioada mai nasoala acum cateva luni!!Sper ca a trecut si sa nu mai avem nici una din noi necazuri!!


si eu sper sa nu intervina ceva...tare mi-e frica de ceva imprevizibil:gun::huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:48 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu sunt zodia racului !!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:51 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

si eu sper sa nu intervina ceva...tare mi-e frica de ceva imprevizibil:gun::huh:


fetelor ce faceti ati cazut in panta cealalta???????? pai de aia va spun sa aveti grija de voi(vitamine, somn noaptea, incarcarea bateriilor in week-end) si incercati sa fiti optimiste, asta va da puterea sa treceti si peste muntii cei mai inalti:huh:
asta e o nimica toata. sa vedeti voi ce veti rade dupa aia de voi si sa spuneti: mai da ce m-am consumat ca aia nu iese, ca daca...., dar daca.... si daca... etc. o sa radeti cu hohote;);););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:51 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu sunt rac si viitorul sot este leu!!Eu am probleme atunci cand este luna plina ,deoarece se stie ca zodia racului este influentata de luna!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:54 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Toti cae au trecut de nunta lor asa spun ca este o seara normala si sa te distrezi cat mai mult!!Dar,cand ne vine randul nu mai este chiar asa!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:55 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Nu pot sa asociez perioda asta decat cu zodia racului. Mereu mi-a mers prost in perioada lor, eu fiind leu. Dar faza cu masina de ieri a fost cam cireasa de pe coliva. Am casco, am citit aseara din nou contractul si imi acopera fara probleme, am lamai inca pe parbriz si luneta, dar cand ma gandesc ca in seara asta trebuie sa ma duc la politie si apoi constatare, service etc imi vine sa ma urc pe tavan direct. Ce or fi avut in minte cu fiarele alea, nu stiu. Daca ar fi fost mai lungi as fi putut sa le vad, dar asa nu aveam cum. Iar azi nu am mai vrut sa plec cu masina ca imi vine sa plang cand stiu cum e portiera din dreapta.


las ca trece si perioada asta.poti sa spui asa: in cursul anului imi incarc abateriile pentru cele 2 luni negre si oricum in final o sa fie bine.nici nu-ti dai seama cand o sa treca si luna asta.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 16:58 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Si deja la nunta ai trecut in zodia ta,a leului!!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 17:01 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Eu sunt rac si viitorul sot este leu!!Eu am probleme atunci cand este luna plina ,deoarece se stie ca zodia racului este influentata de luna!!


fetelor iar intrati in taramul superstitiilor(X)(X)(X)pisica neagra, mersul inapoi, intratul cu dreptul,etc incarcati sa mergeti inainte sa infruntati obstacolele fara sa spuneti ca e zodia cutare, ca e luna cutare, cae patrar, etc pentru ca va incarcati mintea cu bazaconii din acestea si va atrageti singure efectele asupra voastra. incercati sa nu le mai bagati in seama.pur si simplu infruntatile si treceti peste ele
:):)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturile
MesajScris: 30 Iun 2006, 17:27 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Corect, dar pana atunci mai e din nefericire.
In plus, la cat de naspa a fost anul asta poate nici nu il mai prind.


ce sa prinzi domle, leul de coada, las ca il prindem noi pt tine si ti-l aducem legat federes.
fi optimista miresico, sau vrei sa venim noi , sa te zgaltaim putin si sa te trezim:p
sau preferi sa venim si sa facem curatenie la loul de munca, ca venim cu mic cu mare si gata:p


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 50 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România