Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:19


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cand nunta se anuleaza cu 3 saptamani inainte.
MesajScris: 24 Mar 2008, 22:09 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
felicitari din suflet fetelor. dati dovada de o tarie nemaipomenita! felicitari din suflet!!!nu stiu sa zic ce as face. nu stiu de unde as reusi sa gasesc puterea a doua zi sa ma ridic din pat...si la fel a treia si a patra si tot asa...insa este ca o luminita de la capatul tunelului sa cunosc fete ca voi! felicitari fetelor!sa nu uitati niciodata de puterea ce se afla in sufletul vostru!
Cris sper curand sa ne povestesti de si mai bine...ai mare grija de tine si te asteptam cu drag sa ne mai povestesti de tine!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cand nunta se anuleaza cu 3 saptamani inainte...
MesajScris: 30 Dec 2010, 12:08 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2010, 22:17
Mesaje: 1
Am patit si eu acelasi lucru, de la inceput parintii lui ne amenintau ca daca nu facem ca ei anuleaza nunta , noi spunand ii lasam sa vb si ne vedem de ale noastre.Chiar el imi zicea mereu , sa fim tari sa trecem peste , ca dupa o sa fie altceva , ne vedem de viata noastra etc,dar erau doar minciuni.Insa acum cateva zile , nunta chiar s-a anulat!Bine,ca la noi a fost cu 9 luni inainte dar tot dureros este.Eu acum am vazut ca el se ia dupa ei,pana acum fiind cu totul alt om.Eu ma bucur ca nu am ajuns la nunta pentru ca nu as suporta sa fiu condusa de socrii mai ales stiind ca sfaturile venite de la ei nu sunt in niciun caz bune.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cand nunta se anuleaza cu 3 saptamani inainte...
MesajScris: 28 Iul 2013, 22:30 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
ce povesti urate fetelor :(


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 23 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România