Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:19


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Buna tuturor!
MesajScris: 08 Ian 2015, 20:08 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2015, 21:51
Mesaje: 4
Localitate: Bucuresti
Bine v-am gasit,

Sunt o viitoare mireasa si am decis sa ma inscriu pe acest forum pentru a afla mai multe informatii si recomandari pentru organizarea nuntii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!
MesajScris: 18 Feb 2015, 17:14 
Nou Venit

Membru din: 18 Feb 2015, 18:45
Mesaje: 1
Buna, Jasminela! M-as bucura daca ce urmeaza sa iti scriu te va ajuta in organizarea nuntii, stiu ca trebuie sa depui multe eforturi pentru a multumi pe toata lumea, dar nimic nu prea greu cand vine vorba despre nunta ta. Alegerea locatiei a fost primul lucru pe care l-am facut, nunta a avut loc in septembrie anul trecut, am vrut ca locatia sa fie la aproape pentru toata lumea si am ales restaurantul Jubile Decebal. Alegerea s-a dovedit a fi una buna, invitatii felicitandu-ne pentru asta. Decoratiunile puse la dispozitie de catre organizatori sunt cu adevarat speciale, ringul de dans este suficient de mare, angajatii zambitori si mancarea oferita foarte buna. Rochia de mireasa a fost croita de o buna prietena, accesoriile le-am primit, iar de machiaj s-a ocupat o fata foarte, foarte talentata. Cam atat, pe scurt. Iti doresc o nunta ca-n povesti! :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!
MesajScris: 26 Feb 2015, 12:43 
Nou Venit

Membru din: 26 Feb 2015, 14:36
Mesaje: 1
Jasminela scrie:
Bine v-am gasit,

Sunt o viitoare mireasa si am decis sa ma inscriu pe acest forum pentru a afla mai multe informatii si recomandari pentru organizarea nuntii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Buna tuturor!
MesajScris: 14 Mai 2015, 14:46 
Nou Venit

Membru din: 30 Apr 2015, 16:42
Mesaje: 6
nicoleta04 scrie:
Buna, Jasminela! M-as bucura daca ce urmeaza sa iti scriu te va ajuta in organizarea nuntii, stiu ca trebuie sa depui multe eforturi pentru a multumi pe toata lumea, dar nimic nu prea greu cand vine vorba despre nunta ta. Alegerea locatiei a fost primul lucru pe care l-am facut, nunta a avut loc in septembrie anul trecut, am vrut ca locatia sa fie la aproape pentru toata lumea si am ales restaurantul Jubile Decebal. Alegerea s-a dovedit a fi una buna, invitatii felicitandu-ne pentru asta. Decoratiunile puse la dispozitie de catre organizatori sunt cu adevarat speciale, ringul de dans este suficient de mare, angajatii zambitori si mancarea oferita foarte buna. Rochia de mireasa a fost croita de o buna prietena, accesoriile le-am primit, iar de machiaj s-a ocupat o fata foarte, foarte talentata. Cam atat, pe scurt. Iti doresc o nunta ca-n povesti! :)


Draga Nicoleta,

Locatia are stalpi? Mi-ar fi placut ceva cu spatiu verde si o atmosfera asa prietenoasa...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bunaaa!!!
MesajScris: 04 Iun 2015, 01:38 
Nou Venit

Membru din: 04 Iun 2015, 04:14
Mesaje: 1
Buna seara fetelor! Sunt o viitoare mireasa, ma bucur ca m-am înscris pe acest site printre voi si sper ca ma veți putea ajuta cu sfaturile voastre. Stiu ca pentru fiecare dintre noi exista o rezolvare de aceea sunt aici!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România