Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 00:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 01 Ian 2009, 18:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
vedeti ca de obicei cand incerci sa pui o poza pe site si nu merge iti spune de obicei ce nu e bine.... formatul pozei... sau poza e prea mare

buna fetele...la multi ani si 2009 sa va aduca numai bucurii si nunta pe care o doriti voi sa fie perfecta...va pup ...si nu uitati ca a fost ultimul vostru revelion de burlace:rofl:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 03 Ian 2009, 15:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
buna fetele...la multi ani si 2009 sa va aduca numai bucurii si nunta pe care o doriti voi sa fie perfecta...va pup ...si nu uitati ca a fost ultimul vostru revelion de burlace:rofl:

La multu ani fetelor! Intr-adevar a fost ultimul revelion de burlace ...dar nu conteaza doar tot cu ei am facut revelionul de ceva timp
Va pup si va astept sa mai vorbim


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 04 Ian 2009, 00:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
"la multi ani!" sa va aduca noul an numai impliniri si bucurie, sanatatae, voie buna si multa multa dragoste!!!!:nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 04 Ian 2009, 11:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
"la multi ani!" sa va aduca noul an numai impliniri si bucurie, sanatatae, voie buna si multa multa dragoste!!!!:nparty:

Ce faceti fetelor....De acum nu mai ziceti ca va maritati la anul...dej ne maritam anul acesta...sa va aute dumnezeu anul acesta sa faceti tot ce va propuneti si sa aveti o nunta cat mai frumoasa:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 04 Ian 2009, 13:03 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
Ce faceti fetelor....De acum nu mai ziceti ca va maritati la anul...dej ne maritam anul acesta...sa va aute dumnezeu anul acesta sa faceti tot ce va propuneti si sa aveti o nunta cat mai frumoasa:lips::lips::lips:

ufff...parca daca ziceam "la anul" aveam timp de toate....acu ca mai sunt 7 luni...zici ca nu mai am timp de nimic...ok...spor la toate pregatirile!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 04 Ian 2009, 16:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ufff...parca daca ziceam "la anul" aveam timp de toate....acu ca mai sunt 7 luni...zici ca nu mai am timp de nimic...ok...spor la toate pregatirile!!!

Timp este, bani sa fie si idei cat mai multe...succes la pregatiri./...Eu am impresia ca am tot timpul din lumea...acuma sa vedem:):-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Ian 2009, 02:51 
Nou Venit

Membru din: 04 Dec 2008, 17:29
Mesaje: 1
avand in vedre ca nmai sunt 6 luni,pana la nunta eu cred ca nu este asa de devreme...apropopo...in iulie am si eu nunta,pe 18,tu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Ian 2009, 14:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
avand in vedre ca nmai sunt 6 luni,pana la nunta eu cred ca nu este asa de devreme...apropopo...in iulie am si eu nunta,pe 18,tu?

Eu am in septembrie pe 19
Deci am timp cat se poate:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 12 Ian 2009, 14:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
ai dreptate pufy...:hap_d::hap_d::hap_d: doamne...parca nu se mai facea o data 2009 sa zic si eu ca ma marit anul asta!!!!nu mai zic la anul...:hap_d::hap_d::hap_d: va pup si astept sa mai vorbim...:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 12 Ian 2009, 15:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ai dreptate pufy...:hap_d::hap_d::hap_d: doamne...parca nu se mai facea o data 2009 sa zic si eu ca ma marit anul asta!!!!nu mai zic la anul...:hap_d::hap_d::hap_d: va pup si astept sa mai vorbim...:lips::lips::lips:

Mda asa este ...pana trecea 2008 parca mai era nu stiu cat...acuma si eu zic ma marit anul asta...si sunt mandra:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 12 Ian 2009, 18:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
ai si de ce...pufy de ce nu pui poza?
trimite adresa de mail pe privat ca vreau si eu o pozica...
si poate rezolvam si cu micsoratul...pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 13 Ian 2009, 01:02 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
avand in vedre ca nmai sunt 6 luni,pana la nunta eu cred ca nu este asa de devreme...apropopo...in iulie am si eu nunta,pe 18,tu?


La multi ani, miresici! Cele d 2009 intrati sa va treceti p lista ca sa n inmultim si noi. Vad ca sunt doar 11 p lista momentan. Unde ai nunta? Si eu sunt p 18 iulie la Taste. Va pup!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 13 Ian 2009, 15:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ai si de ce...pufy de ce nu pui poza?
trimite adresa de mail pe privat ca vreau si eu o pozica...
si poate rezolvam si cu micsoratul...pup

Am sa iti trimit o poza:)
cat mai curand


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 13 Ian 2009, 16:24 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
hello...ce mai faceti ?sunt asa emotionata pt nunta ..mai e asa de putin ...abia astept:hap_d::clap:....joi merg sa imi iau rochitza de mireasa ...yuipiiiii!!!! in rest cum mai stati cu pregatirile???invitatiile?noi aici ne batem putin capul..ca ni le facem noi, cu poza...sa vedem cum o sa iese...va pupic !!!astept vesti de la voi...:hug::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 13 Ian 2009, 22:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
hello...ce mai faceti ?sunt asa emotionata pt nunta ..mai e asa de putin ...abia astept:hap_d::clap:....joi merg sa imi iau rochitza de mireasa ...yuipiiiii!!!! in rest cum mai stati cu pregatirile???invitatiile?noi aici ne batem putin capul..ca ni le facem noi, cu poza...sa vedem cum o sa iese...va pupic !!!astept vesti de la voi...:hug::-*

Si noi ne vom face invitatiile singuri.ceva simplu....m-am gandit si la o poza pe fundal...dar consuma tusss mlt ater asa ca eu stiu mai vdem...poate p alb ngru ceva tip transparent...o sa vedem:)succes la pregatiri


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 14 Ian 2009, 21:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
taby bine ai revenit! si tu stefy ce mai faceti? cum mai stati? eu am rezolvat cu biserica ...mai stau un pik si comand si invitatiile ca vin mai greu si am gasit undeva unde mi le face cu un pret foarte mic fata de ce se gaseste in oras.cine e interesat ii trimit pe privat...pufy abia astept sa te cunosc,desi astept sa va cunoasc pe toate...va pup si astept vesti:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 15 Ian 2009, 14:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
taby bine ai revenit! si tu stefy ce mai faceti? cum mai stati? eu am rezolvat cu biserica ...mai stau un pik si comand si invitatiile ca vin mai greu si am gasit undeva unde mi le face cu un pret foarte mic fata de ce se gaseste in oras.cine e interesat ii trimit pe privat...pufy abia astept sa te cunosc,desi astept sa va cunoasc pe toate...va pup si astept vesti:lips:

si eu abia astept sa te cunosc....pe 14 august vin in galati.....deja ai rezolvat cu biserica?super....am sa ma duc si eu prin amrtie cam asa.....invitatiile mi le voi face eu singurik.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 15 Ian 2009, 20:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
daca treci poate ne si vedem! ar fi nemaipomenit...am inceput deja cu toate...si daca-ti zic ceva...eu am rezervat biserica din iunie 2008...e biserica de centru si e foarte ceruta...! vezi ce faci cu rochita sa-ti iei si asta de pe inima!pupic si spor la pregatiri!:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Ian 2009, 01:32 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
taby bine ai revenit! si tu stefy ce mai faceti? cum mai stati? eu am rezolvat cu biserica ...mai stau un pik si comand si invitatiile ca vin mai greu si am gasit undeva unde mi le face cu un pret foarte mic fata de ce se gaseste in oras.cine e interesat ii trimit pe privat...pufy abia astept sa te cunosc,desi astept sa va cunoasc pe toate...va pup si astept vesti:lips:

ioi sunt putin stresata pt ca noi vrem s afacem biserica in aer liber, la cetatea din alba iulia...e un vis ce il am atat eu cat si viitorul sot...dar asa frica imi e ca ploua ...am emotii ...oare sa pregatesc ceva si in caz de ploaie???:nbump:...in rest cred ca stam binisor...azi trebuia sa merg sa vad de rochitza dar a trebuit sa aman, pana saptamana viitoare, apoi...fotograf, cameraman avem...am rezolvat si cu muzica...e ok !!acu incercam sa ne adunam ideile pt invitatii....oricum fetelor asa de bine e sa pot intra si sa va mai povestesc ...:hug:....va pup...spor la treaba, si la organizare.....
ps: puffy nu ai mai cautat rochitza ??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Ian 2009, 14:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ioi sunt putin stresata pt ca noi vrem s afacem biserica in aer liber, la cetatea din alba iulia...e un vis ce il am atat eu cat si viitorul sot...dar asa frica imi e ca ploua ...am emotii ...oare sa pregatesc ceva si in caz de ploaie???:nbump:...in rest cred ca stam binisor...azi trebuia sa merg sa vad de rochitza dar a trebuit sa aman, pana saptamana viitoare, apoi...fotograf, cameraman avem...am rezolvat si cu muzica...e ok !!acu incercam sa ne adunam ideile pt invitatii....oricum fetelor asa de bine e sa pot intra si sa va mai povestesc ...:hug:....va pup...spor la treaba, si la organizare.....
ps: puffy nu ai mai cautat rochitza ??

am cautat ....o sa o fac la comanda tot intr-un magazin de rochii, nu la o croitoreasa...si ma costa foarte putin...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România