Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 18:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 19:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
iar au luat-o hormonii razna?!?!?!? Mai bine ati merge la plaja in loc sa va certati ca tzatzele!(?):~*


gina gina....te-ai intors?ti-ai facut de cap la sfarsit de sapt.nu te-am vazut deloc aici.
bine ai revenit:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 19:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
iar au luat-o hormonii razna?!?!?!? Mai bine ati merge la plaja in loc sa va certati ca tzatzele!(?):~*

stiam ca o sa apari;)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 19:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:



cat despre subiectele invizibile le am gasit din greseala ...unde am gasit toate povestile participante cu numarul de voturi din ultima zi de vot. Oare va ambalati atata pentru ca aveti ceva de ascuns la invizibile? acolo se vad clar numarul de voturi ...asa ca...pe mine m-ati convins!


deci asta inseamna ca erau deja publice?! erau subiecte invizibile dar vizibile?:lol: ca dc e asa...se schimba situatia...pe mine m-a deranjat afirmatia aia cu "o sa ai probleme mari cu noi" de-asta sunt curioasa...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 20:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:



Fetelor, nu spuneti si voi nimic?


Eu cred ca aveti dreptate, dar v-ati atacat prea tare...si asta e tot o reactie tipic romaneasca...dar romani suntem cu totii asa ca mi se pare normal:) asta e, a gresit fata, voi sunteti acolo s-o indrumati si sa-i explicati cu diplomatie si tact cum stau lucrurile...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 20:47 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
iar au luat-o hormonii razna?!?!?!? Mai bine ati merge la plaja in loc sa va certati ca tzatzele!(?):~*

Poate trebuia sa fi intrat mai devreme, mai domoleai spiritele! pentru mine situatia e usor amuzanta si atat!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 20:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Eu cred ca aveti dreptate, dar v-ati atacat prea tare...si asta e tot o reactie tipic romaneasca...dar romani suntem cu totii asa ca mi se pare normal:) asta e, a gresit fata, voi sunteti acolo s-o indrumati si sa-i explicati cu diplomatie si tact cum stau lucrurile...


iti dai seama ca isi dorea sa castige.Doar de-asta am participat toate...
Si a luat in calcul varianta voturilor care o avantaja pe ea...e normal si asta.
Hai sa nu fim ree nici noi.
Si oricum e o chestie asa de relativ asta cu voturile....doar si eu particip acum.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 03 Iul 2007, 02:00 
Nou Venit

Membru din: 17 Apr 2007, 23:35
Mesaje: 28
nu o sa ajungeti nicaieri daca va certati.evident exista o vina de ambele parti.nu va mai acuzati asa...
stiti cum e..ura si dragostea sunt fetele diferite ale aceleasi monede:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 03 Iul 2007, 02:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
nu o sa ajungeti nicaieri daca va certati.evident exista o vina de ambele parti.nu va mai acuzati asa...
stiti cum e..ura si dragostea sunt fetele diferite ale aceleasi monede:neyes:


nu se cearta.....discuta doar.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 03 Iul 2007, 03:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
oare cand se da rezultatul la concur?ca maine nu am acces la net
si nu mai am rabdare

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 03 Iul 2007, 03:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
oare cand se da rezultatul la concur?ca maine nu am acces la net
si nu mai am rabdare


la concursul din martie s-a mai acordat vreun premiu?sau nici restul povestilor nu au primit nimic...chiar daca erau nevinovati?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 03 Iul 2007, 14:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
ura si dragostea sunt fetele diferite ale aceleasi monede:neyes:


o maxima pe zi?:-` relax, s-au vazut discutii si mai aprinse;)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 03 Iul 2007, 15:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Nu mi se pare ca exista vina de ambele parti. Cand participi la un concurs esti dator sa te informezi cum trebuie. Sau, macar, daca tot te plangi sa o faci intr-un mod mai respectuos si eventual intr-un singur topic, nu doua...


ai dreptate, fata tb sa se informeze, nu sa acuze dar mie nu mi-a placut nici "tonul" webmasterului...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 03 Iul 2007, 15:47 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
ai dreptate, fata tb sa se informeze, nu sa acuze dar mie nu mi-a placut nici "tonul" webmasterului...


Fetelor, faptic ati vazut si voi cum stau lucrurile. Ce a inteles/crezut/banuit ea si cum ne-a acuzat pe noi pe nedrept. Ceea ce nu ati vazut a fost ca pe langa cele 2 topicuri deschise si f agresive, in care tot scria \mesaje multe unul dupa altul, ne-am mai dat si emailuri in care tot asa incepuse ca "va ascundeti, fugiti de raspundere, macar daca tot faceti din astea sa iesiti in fata sa recunoasteti, etc". Adica un val din asta insistent de mesaje pe toate caile, care sa te puna la colt, desi PRIMUL mesaj a fost duminica seara tarziu, iar luni dimineata a inceput deja ca nu i se raspunde, ca fugim de ea, ca avem ceva de ascuns, ca suntem "hoti" pentru ca aranjam concursul (ca asta rezulta, nu!?), etc. Cand de fapt ii scrii cuiva, astepti si tu macar 1 zi ca sa iti rapunda, nu!?

Oricum ati vazut stilul, la final dupa ce i s-a rapsuns la tot a concluzionat ca oricum nu mai sta pe aici pentru ca sunt mesaje vechi pe forum si nu ii place site-ul! Deci e evident stilul. Daca cineva ar sari asa agresiv pe voi, si inca in public, cand faci tot posibilul sa muncesti cum trebuie si sa faci treaba buna si sa te faca incepand de la hot, las, incompetent, etc... va zic eu ca si voi ati fi sarit poate chiar mai abitir ca noi.

E corect ce zic?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 03 Iul 2007, 15:50 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Concursul din martie a avut un singur premiu,care a fost acordat si apoi anulat din cauza incercarii de fraudare... Locul II a primit un premiu special, un machiaj, oferit de MIHAELA OPREA, make-up artist. Alte premii nu au existat!


Citat:
la concursul din martie s-a mai acordat vreun premiu?sau nici restul povestilor nu au primit nimic...chiar daca erau nevinovati?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 02:15 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

Fetelor, faptic ati vazut si voi cum stau lucrurile. Ce a inteles/crezut/banuit ea si cum ne-a acuzat pe noi pe nedrept. Ceea ce nu ati vazut a fost ca pe langa cele 2 topicuri deschise si f agresive, in care tot scria \mesaje multe unul dupa altul, ne-am mai dat si emailuri in care tot asa incepuse ca "va ascundeti, fugiti de raspundere, macar daca tot faceti din astea sa iesiti in fata sa recunoasteti, etc". Adica un val din asta insistent de mesaje pe toate caile, care sa te puna la colt, desi PRIMUL mesaj a fost duminica seara tarziu, iar luni dimineata a inceput deja ca nu i se raspunde, ca fugim de ea, ca avem ceva de ascuns, ca suntem "hoti" pentru ca aranjam concursul (ca asta rezulta, nu!?), etc. Cand de fapt ii scrii cuiva, astepti si tu macar 1 zi ca sa iti rapunda, nu!?

Oricum ati vazut stilul, la final dupa ce i s-a rapsuns la tot a concluzionat ca oricum nu mai sta pe aici pentru ca sunt mesaje vechi pe forum si nu ii place site-ul! Deci e evident stilul. Daca cineva ar sari asa agresiv pe voi, si inca in public, cand faci tot posibilul sa muncesti cum trebuie si sa faci treaba buna si sa te faca incepand de la hot, las, incompetent, etc... va zic eu ca si voi ati fi sarit poate chiar mai abitir ca noi.

E corect ce zic?


chiar eram curioasa ce-o sa mai carcotiti pe subiectul asta...

1.o sa va dau copy/paste la SINGURUL mail trimis, nu mai multe cum zice dracul webmaster:


Buna ziua!

Observ ca la subiectul deschis pe forum evitati sa imi dati un raspuns, o explicatie, asa ca incerc si aici. Am participat la concurs in luna iunie si desi dupa numarul de voturi eram pe locul trei nu am intrat in finala. Nu inteleg de ce, pentru ca eram clar departajata de cele ce aveau mai putine voturi decat mine(20 -30 de voturi!) - iar ele sunt deja in finala .

Imi poate explica si mie cineva despre ce este vorba?

Nu ma deranjeaza neaparat ca nu am intrat in finala cat faptul ca daca s-a facut o greseala nu recunoaste nimeni nimic, si am subiect deschis pe forum de doua zile si nimeni nu se sinchiseste sa imi dea o explicatie, desi sustineti ca sunteti corecti si seriosi.

O zi buna va doresc si astept totusi un raspuns.



daca tu mai ai alt mail "agresiv" te rog sa il postezi aici pentru ca eu nu am nimic de ascuns.

2. normal ca m-am agitat toata ca nu imi raspunde nimeni pentru ca de obicei la subiectele postate gresit sau orice alta greseala erati foarte receptivi insa la subiectul meu nu. ok?

3. eu pot tine sageata pe stelute o ora intreaga ca nu imi apare nimic, niciun punctaj(am mozilla)

4. parerea mea este ca ar trebui schimbata exprimarea din regulament pentru ca eu nu vad niciunde scris ca se ia in considerare stelutele eu vad doar "NU CONTEAZA numarul de comentarii, ci rezultatul votului." si din asta inteleg numarul de voturi... poate sunt eu batuta in cap dar asta e nu toata lumea are iq. asa ca ar trebui sa specificati si pt cei ca mine.

5. iar cu amenintarea vis a vis de postarea mea catre linkul cu subiecte invizibile imi pare rau dar chiar nu stiam ca este ceva nepermis! nu stiu ce aveati acolo secret, ...oricum u va faceti prob am citit doar ce ma interesa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 04:09 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Ina, cred ca ai uitat de mesajul trimis direct din interfata/formular de la CONTACT, care tot email este, de asemenea si mesajul privat catre mine, deci nu unul singur ci 3.

Si toata atitudinea ta a fost super agresiva inca de la inceput. Asa cum am zis, primul tau mesaj a fost DUMINICA SEARA, iar la prima ora LUNI DIMINEATA deja spuneai ca ne ascundem, ca fraudam, ca suntem lasi, si asa mai departe...tot felul de acuze. Nu mi se pare deloc ok atitudinea ta, de altfel nici modul in care ai concluzionat la final "eh, oricum aici nu mai stau, ca se posteaza mesaje vechi" sau cam asa ceva....

In fine, se pare ca Regulamentul doar tu nu l-ai inteles, pentru ca esti prima persoana care a inteles aiurea... cand se vede clar nr. de stelute, cum sa nu te gandesti ca ele sunt rezultatul? Si de asemenea, cred ca esti singura persoana cu Mozilla care spune ca nu vede media exacta cand tine mouse=ul pe stelute. Pana acum nimeni nu a mai sustinut asta.

Din punctul nostru de vedere noi am respectat Regulamentul, si ti-am raspuns si tie imediart ce ne-ai scris pe email sau mesaj privat, adica te-ai adresat DIRECT, nu pe forum unde nu sunt 3 mesaje pe zi, ci sute de mesaje pe zi si nu le parcurgem imediat pe toate... mai ales in zonele unde ai scris tu, macar daca scriai la NELAMURIRI SI SUGESTII.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 07:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
eu de doua zile incoace tot ma intreb unde is subiectele astea interzise la care eu nu am acces...acum curiozitatea mea ii la maxim...

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 11:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
eu de doua zile incoace tot ma intreb unde is subiectele astea interzise la care eu nu am acces...acum curiozitatea mea ii la maxim...



:nlol::nlol:nu intra in zona interzisa!!!!lasa curiozitatea.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România