Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: buget nunta
MesajScris: 13 Sep 2011, 01:05 
Nou Venit

Membru din: 13 Sep 2011, 03:57
Mesaje: 1
buna seara as dori sa imi spuna si mie cineva cat a costat o nunta normala fara solisti si restaurantu sa fie decorat dar cu toate cheltuieliile:rochie,costum,masina,freza ,tot,tot,tot.eu as dori la anu sa fac nunta si nu am mai mult de 8000 € si nu stiu daca imi ajung.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buget nunta
MesajScris: 13 Sep 2011, 20:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
dyana scrie:
buna seara as dori sa imi spuna si mie cineva cat a costat o nunta normala fara solisti si restaurantu sa fie decorat dar cu toate cheltuieliile:rochie,costum,masina,freza ,tot,tot,tot.eu as dori la anu sa fac nunta si nu am mai mult de 8000 € si nu stiu daca imi ajung.

buna Dyana...nu cred ca putem sa-ti dam o suma..pentru ca depinde de foarte multe..sa incep de la rochie,sunt unele care sunt foarte scumpe..acuma depinde ce iti doresti tu.depinde daca doresti flori naturale,sau nu,depinde de cati invitati ai...eu am facut acum 3 ani nunta,si normala cum zici tu,nu am investit foarte mult,dar am cheltuit mai mult de 8000 euro.si depinde cat e si meniul.la noi a fost 150 ron..fara tarii..si am avut 100 invitati..deci aproximativ 3500 euro numai meniurile. :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buget nunta
MesajScris: 10 Mai 2012, 11:41 
Nou Venit

Membru din: 10 Mai 2012, 14:27
Mesaje: 2
Cred ca daca te strangi putin si nu esti pretentioasa in detalii si restaurant si etc, se poate rezolva..trebuie un pic cautate lucrurile din timp.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buget nunta
MesajScris: 11 Mai 2012, 09:56 
Nou Venit

Membru din: 11 Mai 2012, 12:51
Mesaje: 4
Nu cred ca-ti poate oferi cineva o idee ce suma este necesara pentru o nunta, acum fiecare difera prin buget, locatie, pretentiile fiecaruia, gusturi, zona tarii...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buget nunta
MesajScris: 08 Aug 2012, 15:23 
Nou Venit

Membru din: 08 Aug 2012, 18:17
Mesaje: 3
ca sa iti faci o nunta ca lumea cu de toate sa fie lumea multumita si sa iasa bine iti trebuie pe putin 10 mii euro.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România