Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: mireasa de 18 mai 2013 va cere ajutorul :) panica, panica!!
MesajScris: 02 Feb 2013, 15:01 
Nou Venit

Membru din: 02 Feb 2013, 16:30
Mesaje: 1
Sunt noua printre voi! :) am nevoie de ajutor, sfaturi....mai am 3 luni jumate pana la nunta.am sala, foto, video, muzica, rochie si accesorii :) ce fac acuma? vreau sa merg luni la starea civila sa programez data si ora (18 mai, ora 16 ??) Fotograful zicea ca are nevoie de 2 ore sa ne faca poze, pt ca noi vrem sa le rezolvam toate intr-o zi. Ma gandeam ora 16 stare civila, ora 17-19 poze, ora 19 biserica si 20 sala.....sau nu stiu :)) ce fac?cum sa fac cu decoratii, flori, tort? pfu.....de aici m-am pierdut.AJUTOOOOR :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de 18 mai 2013 va cere ajutorul :) panica, panica!!
MesajScris: 28 Mar 2013, 15:58 
Nou Venit

Membru din: 28 Mar 2013, 16:28
Mesaje: 6
Cred ca sunt prea ingesuite, plus ca nu stiu cat de buna este lumina pentru fotografiere


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de 18 mai 2013 va cere ajutorul :) panica, panica!!
MesajScris: 04 Apr 2013, 14:34 
Nou Venit

Membru din: 23 Iul 2007, 18:04
Mesaje: 25
DyaSuta scrie:
Sunt noua printre voi! :) am nevoie de ajutor, sfaturi....mai am 3 luni jumate pana la nunta.am sala, foto, video, muzica, rochie si accesorii :) ce fac acuma? vreau sa merg luni la starea civila sa programez data si ora (18 mai, ora 16 ??) Fotograful zicea ca are nevoie de 2 ore sa ne faca poze, pt ca noi vrem sa le rezolvam toate intr-o zi. Ma gandeam ora 16 stare civila, ora 17-19 poze, ora 19 biserica si 20 sala.....sau nu stiu :)) ce fac?cum sa fac cu decoratii, flori, tort? pfu.....de aici m-am pierdut.AJUTOOOOR :D

nu vei avea timp sa le faci pe toate. eu te sfatuiesc sa programezi starea civila la ora 14.00 sau cel tarziu 15.00. oricum , iti raspund cam tarziu. cred ca deja le-ai programat, nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România