Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:32


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: buna seara!
MesajScris: 22 Feb 2016, 01:45 
Nou Venit

Membru din: 22 Feb 2016, 02:47
Mesaje: 1
Buna seara!
Vin si eu cu o intrebare, poate stie cineva care o fi de prin zona...sunt din botosani, am nunta vara asta si vreau si eu sa am un moment surpriza si nu stiu unde sa intreb...va rog, daca stie cineva ceva sa imi spuna! Multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 05 Mar 2016, 01:52 
Nou Venit

Membru din: 05 Mar 2016, 03:28
Mesaje: 6
Buna, si eu m-am tot gandit la un moment surpriza pe care sa il oferim invitatilor nostri si pana la urma am ajuns la concluzia ca cel mai bine ar fi sa invitam un magician pentru a sustine un moment de iluzionism. Alte variante la care m-am mai gandit au fost:
-dansatori, dar am renuntat la idee pentru ca la mai toate nuntile la care am fost invitata am vazut momente cu dansatori si am considerat ca este deja un moment devenit banal
-caricaturist, mi s-a parut o varianta foarte buna in prima faza insa am renuntat, dupa ce am discutat cu un tip care este student la arte si care face astfel de caricaturi la nunta, pentru ca nu ne putea garanta ca va avea timp sa faca caricaturi la toti invitatii, iar cum noi avem aprox 160 de invitati am vrut sa evitam orice discutii si neplaceri care puteau interveni in aceasta privinta.
Sper sa te ajute parerile mele.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România