Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 03 Apr 2006, 20:41 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Targul de la expo o sa fie din 11 pana in 15 dar e nasol ca nu tine si duminica tocmai cand avem mai mul timp liber.Sper ca o sa fie mai "aerisit"ca cel de la casa de cultura.Inghesuiala de acolo mi-a taiat orice chef de probat rochite.:mellow:


eu sunt curioasa cat din targ o sa fie alocat nuntii...avand in vedere ca e targ de imbracaminte...nu doar pt nunti...sper totusi sa fie chestii misto...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 06 Apr 2006, 02:44 
Nou Venit

Membru din: 04 Noi 2005, 01:17
Mesaje: 7
Citat:
Buna!
Cum a fost nunta? A fost acum pe 18, nu? A fost o vreme super misto,caldut, ai avut noroc. Ma bucur pt. tine. Cum te simti dupa? Cum te-ai simtit la nunta ta, mai bine zis?
De fapt, cred ca esti in luna de miere, sau,o amanati pt. la vara ?
Astept detalii, multe, multe detalii.....


Salut! Imi cer mii de scuze ca nu am raspuns pana acum; am incercat sa intru imediat dupa nunta si n-am mai reusit sa gasesc acest subiect pe forum, apoi am uitat...si uite asa a trecut vremea. Da, nunta a fost pe 10 febr. Cea mai frumoasa zi din viata mea!!! Pana si vremea a tinut cu noi si am avut o zi insorita, chiar calduroasa pt acea perioada a anului (se vede si in fotografii si pe inregistrari cat de incruntata stau din cauza soarelui). Nu am avut deloc emotii, am fost relaxata si foarte bine dispusa. A iesit totul mai frumos decat imi inchipuiam. Nu vreau sa fac reclama gratuita Chiosului (localul unde am facut petrecerea) dar au o servire ireprosabila. Toti cei 210 invitati au laudat servirea si promptitudinea chelnerilor. Si nu a fost deloc scump, preturile sunt echivalente cu ale altor localuri dar calitatea nu se compara cu nici un alt local din Cluj. Unul dintre invitatii la nunta e american si ne spunea ca doar in Manhattan a mai fost atat de bine servit. ce sa-ti mai spun de nunta? totul a decurs perfect, ne-am distrat, am petrecut de la ora 15 pana la 3 dimineata; mancarea excelenta.
Am continuat apoi cu o "saptamana de miere" in Tunisia...mmmm...sublim a fost!!! Parca a fost un vis!!! Daca nu as avea marturile inregistrarile si fotografiile as credea ca am visat; chiar a fost cea mai frumoasa zi din viata mea in care m-am simtit printesa!
Daca vrei sa-mi ceri informatii despre anume lucruri te rog sa ma intrebi...poate schimbam si adresele de mail, poate te pot ajuta cu sfaturi si sugestii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 06 Apr 2006, 03:06 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Am continuat apoi cu o "saptamana de miere" in Tunisia...mmmm...sublim a fost!!! Parca a fost un vis!!! Daca nu as avea marturile inregistrarile si fotografiile as credea ca am visat;

Da-mi si mie, te rog frumos, mai multe detalii despre luna de miere petrecuta in Tunisia. Suntem si noi interesati sa mergem tot acolo, de fapt oscilam intre Croatia si Tunisia.
As vrea detalii despre agentia cu care ati mers, drumul cu avionul, cazarea si servirea la hotel, ce excursii ati ales ... si tot ce imi poti spune. Te-as ruga sa folosesti mesajul privat pentru a nu avea probleme.
Multumesc mult.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 00:58 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
am nevoie de niste detalii...salonul g. e pe undeva pe langa Central? stie cineva sa imi explice pe unde e? vin la Cluj si as merge pe la ei...si...eventual, alte magazine pt mirese din Cluj daca stiti pe unde vin mi-ar fi foarte de folos.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 01:21 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

am nevoie de niste detalii...salonul g. e pe undeva pe langa Central? stie cineva sa imi explice pe unde e? vin la Cluj si as merge pe la ei...si...eventual, alte magazine pt mirese din Cluj daca stiti pe unde vin mi-ar fi foarte de folos.


Salonul G. e exact vizavi de banca de langa Central, daca mai e banca acolo,daca nu un restaurant cochet sau leonardo.Posteaza-te vizazi si uita-te in sus spre etaje.O sa vezi reclama mare, intri prin gang si urci la etajul 1.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 14:17 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Fetelor va rog eu mult de tot daca vreti sa va recomandati furnizori sa o faceti pe privat ca altfel....o incurcam noi:rolleyes::huh:(X)


Mersi mult...:love::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 16:15 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Salonul G. e exact vizavi de banca de langa Central, daca mai e banca acolo,daca nu un restaurant cochet sau leonardo.Posteaza-te vizazi si uita-te in sus spre etaje.O sa vezi reclama mare, intri prin gang si urci la etajul 1.

Mai multe detalii pe privat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 16:59 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:


Daca tot ai drum prin Cluj poate ar fi bine sa treci si pe la expo saptamana asta e targul dedicat pregatirilor de nunta.Poate gasesti acolo ceva sa-ti placa.Eu o sa ma duc sambata.Abia astept...;)


Eu chiar azi ma duc dar numai sa ma uit ca in principiu am de toate.O sa va anunt ce-am vazut.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 11 Apr 2006, 17:46 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Daca tot ai drum prin Cluj poate ar fi bine sa treci si pe la expo saptamana asta e targul dedicat pregatirilor de nunta.Poate gasesti acolo ceva sa-ti placa.Eu o sa ma duc sambata.Abia astept...;)



fetelor...va multumesc pentru informatii.
normal ca o sa trec si pe la targ si sper si eu sa fie chestii faine...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 12 Apr 2006, 00:00 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Am fost pe la targ fetelor.Contrar asteptarilor chiar au fost destule firme si nu erau asa aglomerate ca la Expomariage. Am gasit niste oferte bune.
Pa fetele


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 12 Apr 2006, 23:07 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

abia astept sa ma duc si eu :mellow:


Tine-ne la curent cu ce gasesti!
Spor la cumparaturi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 30 Mai 2006, 14:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Aici nu mai discuta nimeni?
Ce se intampla?
Sunteti gata cu pregatirile?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cluj-Napoca, 2006
MesajScris: 13 Iun 2006, 15:41 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
Fetelor faceti care petrecerea in Chios?Am fost ieri sa vedem sala si sa o rezervam dar nu stiu mi se pare ca e putin inghesuita.Adica unde o sa mai fie loc si de dans mai ales ca noi aven in jur la 200-250 de persoane?

Voi ce parere aveti?
Stiati ca se poate face si cort afara pe terasa din fata lacului?



Eu stiam ca incap multe pers in chios, ca e mare.Cand ai nunta?Te intreb pt ca la chios deja e full si in 2007.:wacko:
oanna25 face acolo,daca vrei mai multe detalii.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 242 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România