Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 13:23


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rochii pentru ocazii deosebite e-ivory
MesajScris: 28 Sep 2010, 17:56 
Nou Venit

Membru din: 28 Sep 2010, 20:02
Mesaje: 2
Buna fetelor,
ca si multe dintre voi si eu mi-am cautat o rochie de cununie prin toate magazinele posibile din Bucuresti si in sfarsit mi-am gasit una exact asa cum visam.
Am dat pe internet peste un site foarte bun www.e-ivory.ro care aduce din America rochite foarte frumoase de la SHERRI HILL, JOVANI SI FAVIANA si au si magazine de prezentare in Bucuresti si Buzau. Eu mi-am luat o rochita de la SHERRI HILL 1002 si sunt foarte bucuroasa ca am gasit in sfarsit un magazin cu rochii deosebit de frumoase si astept urmatorul eveniment pentru a-mi mai cumpara ceva de la ei. Fetele de acolo sunt foarte dragute si serviabile si lucrurile chiar sunt de calitate. Poti chiar sa-ti comanzi modelul dorit din catalog sau internet si iti este adus acasa prin curier. Super tare nu? :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii pentru ocazii deosebite e-ivory
MesajScris: 28 Sep 2010, 17:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
eyes4you scrie:
Buna fetelor,
ca si multe dintre voi si eu mi-am cautat o rochie de cununie prin toate magazinele posibile din Bucuresti si in sfarsit mi-am gasit una exact asa cum visam.
Am dat pe internet peste un site foarte bun http://www.e-ivory.ro care aduce din America rochite foarte frumoase de la SHERRI HILL, JOVANI SI FAVIANA si au si magazine de prezentare in Bucuresti si Buzau. Eu mi-am luat o rochita de la SHERRI HILL 1002 si sunt foarte bucuroasa ca am gasit in sfarsit un magazin cu rochii deosebit de frumoase si astept urmatorul eveniment pentru a-mi mai cumpara ceva de la ei. Fetele de acolo sunt foarte dragute si serviabile si lucrurile chiar sunt de calitate. Poti chiar sa-ti comanzi modelul dorit din catalog sau internet si iti este adus acasa prin curier. Super tare nu? :clap:


si esti bucuroasa ca de fapt faci un fel de reclama nu??????

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii pentru ocazii deosebite e-ivory
MesajScris: 28 Sep 2010, 18:49 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2009, 19:16
Mesaje: 204
Localitate: Botosani, Torino
eyes4you scrie:
Buna fetelor,
ca si multe dintre voi si eu mi-am cautat o rochie de cununie prin toate magazinele posibile din Bucuresti si in sfarsit mi-am gasit una exact asa cum visam.
Am dat pe internet peste un site foarte bun http://www.e-ivory.ro care aduce din America rochite foarte frumoase de la SHERRI HILL, JOVANI SI FAVIANA si au si magazine de prezentare in Bucuresti si Buzau. Eu mi-am luat o rochita de la SHERRI HILL 1002 si sunt foarte bucuroasa ca am gasit in sfarsit un magazin cu rochii deosebit de frumoase si astept urmatorul eveniment pentru a-mi mai cumpara ceva de la ei. Fetele de acolo sunt foarte dragute si serviabile si lucrurile chiar sunt de calitate. Poti chiar sa-ti comanzi modelul dorit din catalog sau internet si iti este adus acasa prin curier. Super tare nu? :clap:


ar fi si mai tare daca am vedea o poza cu rochita sa vedem cum iti sta :nblink: :p

_________________
Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochii pentru ocazii deosebite e-ivory
MesajScris: 19 Noi 2010, 11:49 
Nou Venit

Membru din: 19 Noi 2010, 13:31
Mesaje: 4
Buna, am fost si eu la Ivory. Nu cred ca sunt prea pretentioasa, dar nu am gasit ce imi doream, erau dragute, dar nu spectaculoase, nu te supara, dar mi s-au parut rochii pentru invitati mai mult decat pentru mireasa la cununia civila, iar rochiile de mireasa...mi-au placut, dar...nu suficient, cea cu trandafiri era mai speciala, Sherri Hill parca, dar nu ma avantaja, asa ca m-am intors in Constanta si am mai cautat , mi-am luat de aici din oras pentru cununie, dar pentru nunta...nu prea stiu pe unde sa mai merg, am fost peste tot, Bianca, Bienn Savvy, Irina Fashion, multe rochii dragute , dar inca nu am gasit rochia mea perfecta de printesa.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România