Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

De ce crezi ca depinde inteligenta copilului tau in primul rand?
Mediu 0%  0%  [ 0 ]
Educatie 80%  80%  [ 12 ]
Este ereditara 20%  20%  [ 3 ]
Voturi totale : 15
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 11 Ian 2007, 16:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Am aflat: suntem baietel!
Si suntem bine! :ndance::ndance::ndance:


Felicitari!
Sa ai un BB sanatos, frumos si destept.
Iti doresc o sarcina usoara in continuare si o nastere la fel de usoara!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 11 Ian 2007, 17:53 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Am aflat: suntem baietel!
Si suntem bine! :ndance::ndance::ndance:
felicitari Dj:-* si sarcina usoara in continuare:love: se vede ca se umple de baietei pe aici:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 13:02 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
felicitari Dj:-* si sarcina usoara in continuare:love: se vede ca se umple de baietei pe aici:neyes:
felicitari iti zic si eu.La nume te-ai gandit?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 17:03 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Am spus de mult cum o sa il cheme: Ionut Horia si ii vom spune Horia.
bello.Eun nume mai iesit din tipare.Sper sa te bucuri de el cat mai curand si repet...nastere usoara:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 17:34 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Nu imi ura cat mai curand ca eu vreau sa stea o saptamana peste termen!
Asa sunt unele mame, cu preferinte la zodii! :-`
aaaaaaaaaaaa alora fie cand vrei tu.Acum bucurate din plin de viata in doi.DUPA NASTERE ITI VA LIPSI


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 18:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
bello.Eun nume mai iesit din tipare.Sper sa te bucuri de el cat mai curand si repet...nastere usoara:npray:



mie sincer nu mi-i se pare un nume iesit din tipare.Mi-i se par 2 nume romanesti foarte frumoase.
Te felicit DJ pt ca mai nou parintii pun tot felul de nume ciudate....nume de telenovele...orice numai sa nu fie nume romanesti.(Imi place mai ales ca pe sotul meu il cheama ionut si horea e numele meu pt baiat)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 18:29 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


mie sincer nu mi-i se pare un nume iesit din tipare.Mi-i se par 2 nume romanesti foarte frumoase.
Te felicit DJ pt ca mai nou parintii pun tot felul de nume ciudate....nume de telenovele...orice numai sa nu fie nume romanesti.(Imi place mai ales ca pe sotul meu il cheama ionut si horea e numele meu pt baiat)
eu nu am zis ca nu e frumos...e foarte frumos numele dar dupa cum ai zis-o si tu ma asteptam la un nume mai de "telenovela"si ca sa fim sincere nu auzi pe toate drumurile numele de Horia si asta nu pt. ca nu e frumos.Si eu am un baietel de 4 luni si desi sunt aici in Italia am ales totusi un nume romanescAlexandru Cristian;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 18:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
eu nu am zis ca nu e frumos...e foarte frumos numele dar dupa cum ai zis-o si tu ma asteptam la un nume mai de "telenovela"si ca sa fim sincere nu auzi pe toate drumurile numele de Horia si asta nu pt. ca nu e frumos.Si eu am un baietel de 4 luni si desi sunt aici in Italia am ales totusi un nume romanescAlexandru Cristian;)



:ok::ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 19:20 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Frumos nume! :lips::lips::lips:

Off topic: Krisa, ma bucur atat de mult ca ne-ai mai scris! Chiar ma intrebam ce mai faci si ce face bebe....
:~*:~*iar eu mereu ma gandeam ce mai faceti voi.Cine a mai ramas insarcinata,cine se mai marita,cine cununa....acum abia astept sa vi-l arat pe Ale al meu,viata mea.lumina mea,dragostea mea....:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 19:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
:~*:~*iar eu mereu ma gandeam ce mai faceti voi.Cine a mai ramas insarcinata,cine se mai marita,cine cununa....acum abia astept sa vi-l arat pe Ale al meu,viata mea.lumina mea,dragostea mea....:neyes:



foarte frumos....mamica fericita.Sa-ti traiasca bebelul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 20:47 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
:~*:~*iar eu mereu ma gandeam ce mai faceti voi.Cine a mai ramas insarcinata,cine se mai marita,cine cununa....acum abia astept sa vi-l arat pe Ale al meu,viata mea.lumina mea,dragostea mea....:neyes:



felicitari pt bebe! sa fiti sanatosi!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 30 Iun 2007, 21:47 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
intr-adevar,mai nou se poarta nume de telenovela.eu am optat pt numele parintilor mei,asa k pe bebe il cheama lucian-remus:lol:

in schimb,pe fetita nasilor care e nascuta in italia,o cheama agnes patricia:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 01 Iul 2007, 22:09 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
:ndance::ndance::ndance::ndance::ndance::ndance: Vineri a fost o zi minunata: Rebeca s-a hotarat sa vina mai repede de cum era planificat! asa ca acum sunt matusa a treia oara!Alexandra(9 ani) si Vladut(4 ani) sunt nepotii din partea fratilor mei, iar Rebeca (2 zile!) - nascuta vineri, dupa pranz, 29.06.2007, intr-o zi de sarbatoare - e nepotica din partea sotului meu! Suntem bucurosi! si sper sa avem si noi parte de bucuria care e acum in familia cumnatului meu! :lol::glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 01 Iul 2007, 22:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
:ndance::ndance::ndance::ndance::ndance::ndance: Vineri a fost o zi minunata: Rebeca s-a hotarat sa vina mai repede de cum era planificat! asa ca acum sunt matusa a treia oara!Alexandra(9 ani) si Vladut(4 ani) sunt nepotii din partea fratilor mei, iar Rebeca (2 zile!) - nascuta vineri, dupa pranz, 29.06.2007, intr-o zi de sarbatoare - e nepotica din partea sotului meu! Suntem bucurosi! si sper sa avem si noi parte de bucuria care e acum in familia cumnatului meu! :lol::glass:


sa-ti traiasca:-*:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România