Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 01 Iul 2007, 23:17 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Am participat cu povestea noastra la concursul din luna Iunie "cadoul meu de nunta" ...in ultima zi din iunie in functie de voturi pe locul trei...iar azi, dupa alegerea celor 5 finalisti nu m-am regasit printre ei....sunt dezamagita si nu inteleg de ce? Credeam ca sunteti seriosi dar inteleg ca si aici este la fel ca peste tot. Nu inteleg cum s-a putut schimba atat situatia voturilor si sa intre in competita finala texte agramate. In fine, cred ca asta nu mai conteaza acum.

Le felicit totusi pe finaliste!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 01 Iul 2007, 23:28 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

Oare cand voi primi si eu raspuns?:unsure::~*


niciodata pt ca sunt un pic aranjate concursurile


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 01 Iul 2007, 23:37 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Am participat cu povestea noastra la concursul din luna Iunie "cadoul meu de nunta" ...in ultima zi din iunie in functie de voturi pe locul trei...iar azi, dupa alegerea celor 5 finalisti nu m-am regasit printre ei....sunt dezamagita si nu inteleg de ce? Credeam ca sunteti seriosi dar inteleg ca si aici este la fel ca peste tot. Nu inteleg cum s-a putut schimba atat situatia voturilor si sa intre in competita finala texte agramate. In fine, cred ca asta nu mai conteaza acum.

Le felicit totusi pe finaliste!

Imi pare rau ca esti necajita! sigur cei de aici de la ghid or sa iti de-a o explicatie pertinenta! personal nu am participat la nici un concurs, fiindca nu am crezut ca e de mine asa ceva si mai ales fiindca consider ca pentru fiecare povestea personala e cea mai frumoasa, etc, etc! si atunci cum stiam ca e posibil sa nu castig, mai bine nu am participat! :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 01 Iul 2007, 23:42 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

niciodata pt ca sunt un pic aranjate concursurile

Nu stiu daca e bine sa lansezi asemenea afirmatii! am o cunostinta care a castigat un concurs aici pe acest site! si din surse sigure stiu ca a fost pe bune! dar daca sunt concursuri aranjate, ar fi foarte trist! dar cum eu vad partea plina a paharului, poate sunt o naiva incurabila!:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 01 Iul 2007, 23:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Am participat cu povestea noastra la concursul din luna Iunie "cadoul meu de nunta" ...in ultima zi din iunie in functie de voturi pe locul trei...iar azi, dupa alegerea celor 5 finalisti nu m-am regasit printre ei....sunt dezamagita si nu inteleg de ce? Credeam ca sunteti seriosi dar inteleg ca si aici este la fel ca peste tot. Nu inteleg cum s-a putut schimba atat situatia voturilor si sa intre in competita finala texte agramate. In fine, cred ca asta nu mai conteaza acum.

Le felicit totusi pe finaliste!



Si eu paticip.Sunt in finala.Imi par sincer rau pt tine.Dar...cum zicea elanicol fiecare poveste e frumoasa in felul ei.Dar toate ne doream sa castiga, doar acesta este motivu pt care am participat.
Hai nu mai fii suparata.
Eu am emotii acum.Am stat tata ziua pe net sa urmaresc situatia.
Sincer in ultima zi din iunie nu am urmarit evolutia voturilor.
Dar o sa mai fie cocursuri,si o sa castigi atunci.Promt sa te votez.
:wok::-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 00:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

niciodata pt ca sunt un pic aranjate concursurile


sper sa nu fie asa.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 13:19 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

sper sa nu fie asa.


si eu speram...dar cum explici ca in ultima zi eram cu 10-20 de voturi inaintea celor de pe locul 4 si 5?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 13:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

si eu speram...dar cum explici ca in ultima zi eram cu 10-20 de voturi inaintea celor de pe locul 4 si 5?

nu stiu sincer dupa ce criterii se calculeaza.Si eu am avut impresia ca au fost povesti cu mai multe voturi decat locul 4,5.Dar lumea voteaza pana in ultimul moment....Erai pe site la ora 12?
Haide nu mai fii suparata.Vor mai fii concursuri.
Stiu ca mi-e usor sa spun pt ca am intrat in finala, dar lupta e f stransa si pot sa pierd.Nu imi pun mari spertante.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 14:31 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:


Si eu paticip.Sunt in finala.Imi par sincer rau pt tine.Dar...cum zicea elanicol fiecare poveste e frumoasa in felul ei.Dar toate ne doream sa castiga, doar acesta este motivu pt care am participat.
Hai nu mai fii suparata.
Eu am emotii acum.Am stat tata ziua pe net sa urmaresc situatia.
Sincer in ultima zi din iunie nu am urmarit evolutia voturilor.
Dar o sa mai fie cocursuri,si o sa castigi atunci.Promt sa te votez.
:wok::-*


multa bafta! te-am votat si eu

vreau totusi sa imi raspunda si mie un moderator sau cel ce se ocupa de concurs...sa imi explice cum se face ca aveam 48 de voturi si 20 de voturi inaintea celei ce era pe locul 4 sau 5 si totusi nu am intrat in finala....vad ca la orice subiect postat gresit pe furum sunt receptivi moderatorii insa la subiectul meu nieni nu se incumeta sa dea o explicatie.

inca mai astept...poate totusi e vb de o greseala insa nu cred...pentru mine tacerea spune totul, ca banuielile mele sunt adevarate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 14:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

multa bafta! te-am votat si eu

vreau totusi sa imi raspunda si mie un moderator sau cel ce se ocupa de concurs...sa imi explice cum se face ca aveam 48 de voturi si 20 de voturi inaintea celei ce era pe locul 4 sau 5 si totusi nu am intrat in finala....vad ca la orice subiect postat gresit pe furum sunt receptivi moderatorii insa la subiectul meu nieni nu se incumeta sa dea o explicatie.

inca mai astept...poate totusi e vb de o greseala insa nu cred...pentru mine tacerea spune totul, ca banuielile mele sunt adevarate.



:-*multumesc pt vot.
Sincer nu inteleg de ce nu raspund.Probabil analizeaza situatia.
Dar nu cred ca e ceva aranjat.La mine pot sa te asigur ca nu e.Care era povestea ta?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 14:36 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
nu stiu sincer dupa ce criterii se calculeaza.Si eu am avut impresia ca au fost povesti cu mai multe voturi decat locul 4,5.Dar lumea voteaza pana in ultimul moment....Erai pe site la ora 12?
Haide nu mai fii suparata.Vor mai fii concursuri.
Stiu ca mi-e usor sa spun pt ca am intrat in finala, dar lupta e f stransa si pot sa pierd.Nu imi pun mari spertante.


vreau totusi sa imi raspunda si mie un moderator sau cel ce se ocupa de concurs...sa imi explice cum se face ca aveam 48 de voturi si 20 de voturi inaintea celei ce era pe locul 4 sau 5 si totusi nu am intrat in finala....vad ca la orice subiect postat gresit pe furum sunt receptivi moderatorii insa la subiectul meu nieni nu se incumeta sa dea o explicatie.

inca mai astept...poate totusi e vb de o greseala insa nu cred...pentru mine tacerea spune totul, ca banuielile mele sunt adevarate.

cele de pe locul 4 sau 5 nu mai primisera vot de mai bine de o saptamana si mi-e greu sa cred ca in 2-3 ore au primit mai mult de 20 de voturi.


nu ma deranjeaza ca nu am intrat in finala sau ca nu primesc premiu...dar ma deranjeaza indiferenta moderatorilor care nu pot posta o explicatie si mai mult ma deranjeaza ca desi se considera a fi seriosi ei fac toate mersurile si tot cum vor ei iese.

Inca o data dragi moderatori...astept o explicatie!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 14:39 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Oare cum vreti ca vizitatorii site-ului sa aiba incredere in voi cand nu se poate da o simpla explicatie?

aici puteti vedea numarul de voturi al fiecareia la data de 30 iunie, ultima zi de votare...este pagina cu subiecte invizibile a forumului...https://www.ghidulmiresei.ro/articles.ph ... t=0&oi=383.

puteti vedea ca Rodica avea 91 de voturi, Roxana 123, anda 32, laura 27, cristina 25 si eu 48!

eu zic ca era corect sa intru si eu in competitia finala...dupa calculele mele, nu?

as vrea sa operatorii sau cei ce se ocupa de concurs sa recunoasca greseala pe care au facut-o, eu asta sper ca a fost, pentru ca altfel e clar ca a fost un concurs aranjat...

e omeneste sa gresesti dar nu inteleg acum de ce va ascundeti dupa deget si nu puteti sa dati o explicatie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 15:02 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:


:-*multumesc pt vot.
Sincer nu inteleg de ce nu raspund.Probabil analizeaza situatia.
Dar nu cred ca e ceva aranjat.La mine pot sa te asigur ca nu e.Care era povestea ta?


aici puteti vedea numarul de voturi al fiecareia la data de 30 iunie, ultima zi de votare...este pagina cu subiecte invizibile a forumului...https://www.ghidulmiresei.ro/articles.ph ... t=0&oi=383.

puteti vedea ca Rodica avea 91 de voturi, Roxana 123, anda 32, laura 27, cristina 25 si eu 48!

eu zic ca era corect sa intru si eu in competitia finala...dupa calculele mele, nu?

as vrea sa operatorii sau cei ce se ocupa de concurs sa recunoasca greseala pe care au facut-o, eu asta sper ca a fost, pentru ca altfel e clar ca a fost un concurs aranjat...

e omeneste sa gresesti dar nu inteleg acum de ce va ascundeti dupa deget si nu puteti sa dati o explicatie.

povestea mea e prima...Irina O. ...o gasesti doar pe pagina subiectelor invizibile de mai sus.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 15:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

aici puteti vedea numarul de voturi al fiecareia la data de 30 iunie, ultima zi de votare...este pagina cu subiecte invizibile a forumului...https://www.ghidulmiresei.ro/articles.ph ... t=0&oi=383.

puteti vedea ca Rodica avea 91 de voturi, Roxana 123, anda 32, laura 27, cristina 25 si eu 48!

eu zic ca era corect sa intru si eu in competitia finala...dupa calculele mele, nu?

as vrea sa operatorii sau cei ce se ocupa de concurs sa recunoasca greseala pe care au facut-o, eu asta sper ca a fost, pentru ca altfel e clar ca a fost un concurs aranjat...

e omeneste sa gresesti dar nu inteleg acum de ce va ascundeti dupa deget si nu puteti sa dati o explicatie.

povestea mea e prima...Irina O. ...o gasesti doar pe pagina subiectelor invizibile de mai sus.


cea cu copilasul....
eu cred ca nu s-au luat numarul de persoane care au votat, ci nr de stele.
Asa cred eu.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 16:39 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
Si eu cred la fel. De ce nu intrebi la Sugestii si probleme tehnice?


am deschis deja subiect si la CONCURSURI CU PREMII - Explicatii si Regulamente, insa nu s-a sinchisit nimeni sa imi raspunda.

iar in regulamentul concursului spune clar: "FINALISTII (in nr de 5) vor fi desemnati pe baza voturilor vizitatorilor! NU CONTEAZA numarul de comentarii, ci rezultatul votului." deci nu se iau in considerare nici stelutele si nici numarul comentariilor.:nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:17 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
1) Nu este frumos sa acuzi pe nedrept si macar pentru chestia asta ar trebui sa ai accesul interzis.... daca nu crezi in concurs, nu mai participi! Daca vrei sa acuzi aduci niste dovezi sau astepti explicatiile.
2) Nu ti s-a raspuns pentru ca nu au fost vazute mesajele de aici, decat acum cand mi-ai scris mie mesaj privat. Avem si noi un timp in care parcurgem toate mesajele de pe forum, nu instant, ca nu suntem roboti... si in zona asta nu intrasem inca.
3) La ce sa aranjam concursuri, din moment ce premiile tot noi le dam!???? Nu putem mai bine sa dam cui vrem ce vrem si sa nu mai facem concursul!??? Ca nu percepem bani pentru participare, asa ca....!??? Stai linistita ca nu e nimic aranjat, drept dovada incercarile multiple de frauda din trecut, care ajungeau pe locul I si care ulterior erau descalificate daca se observa ca au trisat.
4) Daca mai faci vreodata o chestie din asta, sa dai un link cu subiecte invizibile de la noi de pe site, o sa ai probleme mari cu noi, sa stii! Daca scrie INVIZIBILE cum iti permiti sa postezi adresa lor in mod public!?
5) O sa trimit acum mesajele tale la cei care se ocupa de raspunsuri si vei primi un raspuns, ca nu ne ocupam noi cei de la tehnic!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:18 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
E imposibil sa nu se ia in considerare stelutele! A vota cu o steluta inseamna ca e oribil, a vota cu cinci stelute inseamna ca e superb!


nu stiu...eu inca mai astept o explicatie de la organizatori...ce ma deranjeaza e ca eu aveam mult mai multe voturi fata de cele de pe locul 3, 4 sau 5.

iar tacerea lor imi intareste sustinerea ca acest concurs nu este tocmai corect, imi pare rau sa spun asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:20 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
1) Nu este frumos sa acuzi pe nedrept si macar pentru chestia asta ar trebui sa ai accesul interzis.... daca nu crezi in concurs, nu mai participi! Daca vrei sa acuzi aduci niste dovezi sau astepti explicatiile.
2) Nu ti s-a raspuns pentru ca nu au fost vazute mesajele de aici, decat acum cand mi-ai scris mie mesaj privat. Avem si noi un timp in care parcurgem toate mesajele de pe forum, nu instant, ca nu suntem roboti... si in zona asta nu intrasem inca.
3) La ce sa aranjam concursuri, din moment ce premiile tot noi le dam!???? Nu putem mai bine sa dam cui vrem ce vrem si sa nu mai facem concursul!??? Ca nu percepem bani pentru participare, asa ca....!??? Stai linistita ca nu e nimic aranjat, drept dovada incercarile multiple de frauda din trecut, care ajungeau pe locul I si care ulterior erau descalificate daca se observa ca au trisat.
4) Daca mai faci vreodata o chestie din asta, sa dai un link cu subiecte invizibile de la noi de pe site, o sa ai probleme mari cu noi, sa stii! Daca scrie INVIZIBILE cum iti permiti sa postezi adresa lor in mod public!?
5) O sa trimit acum mesajele tale la cei care se ocupa de raspunsuri si vei primi un raspuns, ca nu ne ocupam noi cei de la tehnic!





ok multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România