Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 19:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 16 Mai 2008, 17:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Din cate restaurante am vazut, cred ca asta mi-a placut cel mai mult. (mai am de vazut vreo 2) Mi-a placut ca are gradina si e si destul de elegant. Are potential, ca sa zic asa... Acum ramane de vazut cu negocierile ce o sa iasa. Bila neagra ar fi ca am vb cu tipa de la evenimente de acolo, dar saraca' nu avea voie sa imi zica nimic categoric. Tot ce am intrebat-o m-a rugat sa ii trimit pe mail, deoarece nu e ea cea care ia deciziile. Ceea ce mi se pare un pic cam aiurea... Ca practic n-am aflat nimic; doar am vazut cum arata "live" localul. Drept pentru care i-am si trimis un mail de-un km cu toate intrebarile pe care le aveam... Sper sa imi raspunda. Daca vreti, o sa va tin la curent...:rolleyes:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 02 Iun 2008, 14:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Din cate restaurante am vazut, cred ca asta mi-a placut cel mai mult. (mai am de vazut vreo 2) Mi-a placut ca are gradina si e si destul de elegant. Are potential, ca sa zic asa... Acum ramane de vazut cu negocierile ce o sa iasa. Bila neagra ar fi ca am vb cu tipa de la evenimente de acolo, dar saraca' nu avea voie sa imi zica nimic categoric. Tot ce am intrebat-o m-a rugat sa ii trimit pe mail, deoarece nu e ea cea care ia deciziile. Ceea ce mi se pare un pic cam aiurea... Ca practic n-am aflat nimic; doar am vazut cum arata "live" localul. Drept pentru care i-am si trimis un mail de-un km cu toate intrebarile pe care le aveam... Sper sa imi raspunda. Daca vreti, o sa va tin la curent...:rolleyes:


deci si acolo iti forteaza mana sa lucrezi cu decoratorul lor? si la noi cam la fel, la un alt restaurant, tot in bucuresti. dar deocamdata e ok. desi nu stim exact cat costa cu totul si ce vom face de fapt..de la aranjamente pana la covorul rosu sau stalpisorii cu voal de la intrare. sa imi povestesti si mie cora ce faci si cum faci :nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 02 Iun 2008, 16:44 
Nou Venit

Membru din: 20 Aug 2007, 22:39
Mesaje: 12
deci la care mcmonis esti? ca stiu ca sunt mai multe in romania


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 02 Iun 2008, 17:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
deci la care mcmonis esti? ca stiu ca sunt mai multe in romania


Nu stiu daca sunt mai multe in Romania. Eu nu il stiu decat pe cel de vizavi de Agronomie, la care am si ramas pana la urma.

Nu mi-au impus decoratiunile, daria. Doar mi-au zis ca daca vreau huse pe scaune, trebuie sa le iau pe ale lor (4,5ron/buc). Dar flori si restul, am mana libera. Inca nu stiu daca vreau huse. Imi plac scaunele de la ei asa cum sunt, dar trebuie vazut daca au suficiente... Ca sa fie toate la fel... Si cum suficienta depinde de numarul de invitati care imi vor confirma, mai astept cu detaliile astea.

Voi stiti localul? Cum vi se pare? Ce ati auzit despre el?
(X)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 02 Iun 2008, 19:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:

Nu stiu daca sunt mai multe in Romania. Eu nu il stiu decat pe cel de vizavi de Agronomie, la care am si ramas pana la urma.

Nu mi-au impus decoratiunile, daria. Doar mi-au zis ca daca vreau huse pe scaune, trebuie sa le iau pe ale lor (4,5ron/buc). Dar flori si restul, am mana libera. Inca nu stiu daca vreau huse. Imi plac scaunele de la ei asa cum sunt, dar trebuie vazut daca au suficiente... Ca sa fie toate la fel... Si cum suficienta depinde de numarul de invitati care imi vor confirma, mai astept cu detaliile astea.

Voi stiti localul? Cum vi se pare? Ce ati auzit despre el?
(X)


pai nici noua nu ne-au impus decat husele si fetele de masa. dar cred ca vom face totul cu acea agentie pentru ca na..e mai comod si chiar sunt de treaba. culmea face ca o colega de birou, pe care o stiu cu gusturi bune, a avut nunta la una dintre terasele restaurantului unde facem noi. si a fost multumita de ei.
da, stiu restaurantul mc moni's. am colaborat la o editie de festival cu ei, adica am avut invitati care au luat masa la ei si am facut si un party de festival acolo. e adevarat ca au trecut cativa ani buni. e un loc elegant si frumos. si erau oameni profesionisti acolo. si respectuosi. ceea ce mi-a placut. conteaza micile chestii si se aduna si contribuie la imaginea finala. daca nu exista eleganta, curatenie, profesionalism si discretie..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 07 Aug 2008, 15:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Am dat copy paste din prezentarea saloanelor pe care mi-au trimis-o pe mail:

Salonul Mircea Eliade - situat la parter, poate fi rezervat pentru un minim garantat de 200 persoane, capacitatea maxima fiind de 370 de locuri. Primirea invitatilor se poate face in gradina acoperita de 100 de locuri si pe pajistea din fata gradinii.

Salonul Constantin Brancusi - situat la etajul 1, cu un numar minim de 150 de locuri si o capacitate maxima de 200 de locuri . Primirea invitatilor se va face in salonul cu bar si pian.

Salonul Nicolae Iorga - amplasat la etajul 1, are 200 de locuri si poate fi rezervat pentru un numar minim de 150 de persoane. Salonul dispune si de o terasa de 250 de locuri unde va puteti intampina oaspetii si unde va puteti bucura de servirea unui barbeque in purul stil taditional romanesc.

Salonul Marin Preda - situat la etajul 2, poate fi rezervat pentru un minim garantat de 80 de persoane, capacitatea maxima fiind de 90 de locuri. Primirea invitatilor se poate face in foisorul inconjurat de un ambient natural.

Astea cred ca sunt conditiile oficiale, pentru ca mi-au zis ca pentru nuntile de duminica mai fac si exceptii. In cazul meu, eu am semnat pentru Mircea Eliade un numar minim de invitati 150. Desi eu cred ca o sa fie mai multi, dar am zis sa fim siguri. Cu 2 saptamani inainte, cand tb sa zici cifra finala, ai voie sa declari cu 10 persoane mai putin decat ai semnat in contract. Si am zis ca sa mergem la sigur.

Oricum, trebuie tinut cont ca eu m-am dus in mai pentru a rezerva o data in septembrie, asa ca era destul de mult si intereseul lor sa si-o ocupe....:)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 09 Aug 2008, 00:17 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
Am dat copy paste din prezentarea saloanelor pe care mi-au trimis-o pe mail:

Salonul Mircea Eliade - situat la parter, poate fi rezervat pentru un minim garantat de 200 persoane, capacitatea maxima fiind de 370 de locuri. Primirea invitatilor se poate face in gradina acoperita de 100 de locuri si pe pajistea din fata gradinii.

Salonul Constantin Brancusi - situat la etajul 1, cu un numar minim de 150 de locuri si o capacitate maxima de 200 de locuri . Primirea invitatilor se va face in salonul cu bar si pian.

Salonul Nicolae Iorga - amplasat la etajul 1, are 200 de locuri si poate fi rezervat pentru un numar minim de 150 de persoane. Salonul dispune si de o terasa de 250 de locuri unde va puteti intampina oaspetii si unde va puteti bucura de servirea unui barbeque in purul stil taditional romanesc.

Salonul Marin Preda - situat la etajul 2, poate fi rezervat pentru un minim garantat de 80 de persoane, capacitatea maxima fiind de 90 de locuri. Primirea invitatilor se poate face in foisorul inconjurat de un ambient natural.

Astea cred ca sunt conditiile oficiale, pentru ca mi-au zis ca pentru nuntile de duminica mai fac si exceptii. In cazul meu, eu am semnat pentru Mircea Eliade un numar minim de invitati 150. Desi eu cred ca o sa fie mai multi, dar am zis sa fim siguri. Cu 2 saptamani inainte, cand tb sa zici cifra finala, ai voie sa declari cu 10 persoane mai putin decat ai semnat in contract. Si am zis ca sa mergem la sigur.

Oricum, trebuie tinut cont ca eu m-am dus in mai pentru a rezerva o data in septembrie, asa ca era destul de mult si intereseul lor sa si-o ocupe....:)


Pp ca la salonul Mircea Eliade nu ar lasa mai jos d 120 d pers, desi posibil sa fi lasat chiar pana la 100 (-50) dc spui ca asa au procedat la tine. Dupa cum spuneam la mine am facut p minim 90 si cred ca e mult mai ok. Imi place Mc Moni's, dar asta e. S pare ca nu a fost pt mine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 15 Oct 2008, 14:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
A trecut deja mai mult de o luna de la nunta (nu stiu cand a zburat timpul asa repede... (X)) si desi vad ca nu se intrevad mirese interesate de McMoni's, m-am gandit ca e constructiv sa va zic despre experienta mea cu ei.

Au fost, evident, si plusuri si minusuri.
Ceea ce ne-a deranjat in principal pe noi a fost timpul mult prea lung pe care l-au lasat intre aperitiv si sarmale (noi nu am avut si peste). Cred ca a durat mai mult de o ora intre momentul in care le-am zis sa inceapa sa le aduca si momentul in care le-au adus. Le tot spuneam ospatarilor sa inceapa sa aduca sarmalele si ei ne raspundeau ca "acum" se duc sa comunice la bucatarie. Cred ca le-am zis de vreo 4 ori... :wall:

O alta chestie deranjanta a fost cu sucurile. Am luat de la ei pachetul de bauturi nealcoolice nelimitat ce cuprindea mai multe sortimente de Santal, apa plata si minerala si sucuri acidulate. Am vb cu ei sa nu le puna pe mese (cred ca oricum nu le-ar fi pus), ci pe masutele mai mici de langa fiecare masa, care erau puse acolo special pentru asta. Acolo au fost puse doar sticlele de apa, la nunta. Ospatarii s-au plimbat printre mese cu carafe cu Santal (de toate tipurile), dar din bauturile acidulate nu am vazut nicio sticla. Noroc ca pusesem noi pe masa meniuri, in care era precizat ce contine pachetul de bauturi, asa ca unii oameni le-au cerut ospatarilor Sprite sau altceva, dar au fost putini cei care au procedat asa.

O alta problema, dar mai mica, a fost diferenta intre ce ni s-a prezentat la degustare si ce am avut la nunta, ca feluri de mancare. Friptura de vita era cam nepatrunsa la degustare, asa ca am cerut sa aiba grija la nunta sa fie bine facuta. A fost doar mai arsa, dar la fel de nepatrunsa... :( Cartofii cu rozmarin prezentati la degustare erau super gustosi, parca erau si un pic prajiti, nu doar "natur" si chiar i-am laudat. La nunta, au fost gustosi, dar nu mai erau deloc crocanti... erau doar natur...
La degustare ni s-a dat si paine neagra, foarte buna, dar la nunta nu era pusa pe masa decat paine alba. Le-am atras atentia ospatarilor si au remediat pe alocuri situatia; nu stiu daca la toate mesele...
La fel, ii rugasem sa puna servetele impaturite pe farfurii, dar la nunta m-am trezit ca tot in forma de "piramida" erau puse, dar asta chiar nu era asa de important.

Cam astea ar fi minusurile. In rest, a fost foarte bine. In ciuda temerilor mele, am colaborat foarte bine cu dna. Gabriela; a acceptat cam tot ce i-am propus si a fost foarte prompta cu raspunsurile pe mail. Mancarea a fost f. buna, servirea ok (exceptand aspectele prezentate mai devreme), sala foarte frumoasa si spatioasa. Plata am facut-o a doua zi si ne astepta o factura detaliata cu tot ce s-a consumat si desi avusesem 163 de persoane si declarasem 165, nu a mai fost nevoie sa platim cele 2 persoane diferenta. :D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 15 Oct 2008, 15:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
A trecut deja mai mult de o luna de la nunta (nu stiu cand a zburat timpul asa repede... (X)) si desi vad ca nu se intrevad mirese interesate de McMoni's, m-am gandit ca e constructiv sa va zic despre experienta mea cu ei.

Au fost, evident, si plusuri si minusuri.
Ceea ce ne-a deranjat in principal pe noi a fost timpul mult prea lung pe care l-au lasat intre aperitiv si sarmale (noi nu am avut si peste). Cred ca a durat mai mult de o ora intre momentul in care le-am zis sa inceapa sa le aduca si momentul in care le-au adus. Le tot spuneam ospatarilor sa inceapa sa aduca sarmalele si ei ne raspundeau ca "acum" se duc sa comunice la bucatarie. Cred ca le-am zis de vreo 4 ori... :wall:

O alta chestie deranjanta a fost cu sucurile. Am luat de la ei pachetul de bauturi nealcoolice nelimitat ce cuprindea mai multe sortimente de Santal, apa plata si minerala si sucuri acidulate. Am vb cu ei sa nu le puna pe mese (cred ca oricum nu le-ar fi pus), ci pe masutele mai mici de langa fiecare masa, care erau puse acolo special pentru asta. Acolo au fost puse doar sticlele de apa, la nunta. Ospatarii s-au plimbat printre mese cu carafe cu Santal (de toate tipurile), dar din bauturile acidulate nu am vazut nicio sticla. Noroc ca pusesem noi pe masa meniuri, in care era precizat ce contine pachetul de bauturi, asa ca unii oameni le-au cerut ospatarilor Sprite sau altceva, dar au fost putini cei care au procedat asa.

O alta problema, dar mai mica, a fost diferenta intre ce ni s-a prezentat la degustare si ce am avut la nunta, ca feluri de mancare. Friptura de vita era cam nepatrunsa la degustare, asa ca am cerut sa aiba grija la nunta sa fie bine facuta. A fost doar mai arsa, dar la fel de nepatrunsa... :( Cartofii cu rozmarin prezentati la degustare erau super gustosi, parca erau si un pic prajiti, nu doar "natur" si chiar i-am laudat. La nunta, au fost gustosi, dar nu mai erau deloc crocanti... erau doar natur...
La degustare ni s-a dat si paine neagra, foarte buna, dar la nunta nu era pusa pe masa decat paine alba. Le-am atras atentia ospatarilor si au remediat pe alocuri situatia; nu stiu daca la toate mesele...
La fel, ii rugasem sa puna servetele impaturite pe farfurii, dar la nunta m-am trezit ca tot in forma de "piramida" erau puse, dar asta chiar nu era asa de important.

Cam astea ar fi minusurile. In rest, a fost foarte bine. In ciuda temerilor mele, am colaborat foarte bine cu dna. Gabriela; a acceptat cam tot ce i-am propus si a fost foarte prompta cu raspunsurile pe mail. Mancarea a fost f. buna, servirea ok (exceptand aspectele prezentate mai devreme), sala foarte frumoasa si spatioasa. Plata am facut-o a doua zi si ne astepta o factura detaliata cu tot ce s-a consumat si desi avusesem 163 de persoane si declarasem 165, nu a mai fost nevoie sa platim cele 2 persoane diferenta. :D


woau cora..felicitari inca o data si casa de piatra. e bine ca ai facut o radiografie completa a nuntii..eu am fost atat de hotarata sa scriu o mare lista cu to do si not to do..in urma experientei de la nunta; insa m-am luat cu munca si cu alte mii de lucruri si uite ca nu am mai apucat. dar bravo ca tu ai reusit. subscriu si eu la faza cu bauturile, cred ca e o moda peste tot sa tranteasca bauturile pe masa si nu undeva frumos, separat, sau sa intrebe ei foarte des daca vor oaspetii si alte bauturi decat cele din mana lor. asa am patit si noi. la noi s-a intamplat asa si cu bauturile alcoolice. si desi stim sigur ca nu s-au baut ei ne-au zis ca nu a ramas absolut nimic. deja eram sedati..la 6 dimineata ca sa mai stam sa ne certam cu ei si sa-i scuturam sa le cada sticlele din buzunare.
si exact la fel am patit si cu primele feluri de mancare. si noi i-am rugat mult sa grabeasca ca adormisem pe masa (glumesc, dar ideea era ca tareeee greu se miscau) si ei ne ziceau da, da imediat si nimic. ):(:wall:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 15 Oct 2008, 15:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
[doar ca noi nu am facut la mc monis, am facut la restaurant complex herastrau. ideea insa cred ca e aceiasi..aceasta e o problema in majoritatea restaurantelor. din pacate pentru romania....

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 10 Noi 2008, 23:22 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
A trecut deja mai mult de o luna de la nunta (nu stiu cand a zburat timpul asa repede... (X)) si desi vad ca nu se intrevad mirese interesate de McMoni's, m-am gandit ca e constructiv sa va zic despre experienta mea cu ei.

Au fost, evident, si plusuri si minusuri.
Ceea ce ne-a deranjat in principal pe noi a fost timpul mult prea lung pe care l-au lasat intre aperitiv si sarmale (noi nu am avut si peste). Cred ca a durat mai mult de o ora intre momentul in care le-am zis sa inceapa sa le aduca si momentul in care le-au adus. Le tot spuneam ospatarilor sa inceapa sa aduca sarmalele si ei ne raspundeau ca "acum" se duc sa comunice la bucatarie. Cred ca le-am zis de vreo 4 ori... :wall:

O alta chestie deranjanta a fost cu sucurile. Am luat de la ei pachetul de bauturi nealcoolice nelimitat ce cuprindea mai multe sortimente de Santal, apa plata si minerala si sucuri acidulate. Am vb cu ei sa nu le puna pe mese (cred ca oricum nu le-ar fi pus), ci pe masutele mai mici de langa fiecare masa, care erau puse acolo special pentru asta. Acolo au fost puse doar sticlele de apa, la nunta. Ospatarii s-au plimbat printre mese cu carafe cu Santal (de toate tipurile), dar din bauturile acidulate nu am vazut nicio sticla. Noroc ca pusesem noi pe masa meniuri, in care era precizat ce contine pachetul de bauturi, asa ca unii oameni le-au cerut ospatarilor Sprite sau altceva, dar au fost putini cei care au procedat asa.

O alta problema, dar mai mica, a fost diferenta intre ce ni s-a prezentat la degustare si ce am avut la nunta, ca feluri de mancare. Friptura de vita era cam nepatrunsa la degustare, asa ca am cerut sa aiba grija la nunta sa fie bine facuta. A fost doar mai arsa, dar la fel de nepatrunsa... :( Cartofii cu rozmarin prezentati la degustare erau super gustosi, parca erau si un pic prajiti, nu doar "natur" si chiar i-am laudat. La nunta, au fost gustosi, dar nu mai erau deloc crocanti... erau doar natur...
La degustare ni s-a dat si paine neagra, foarte buna, dar la nunta nu era pusa pe masa decat paine alba. Le-am atras atentia ospatarilor si au remediat pe alocuri situatia; nu stiu daca la toate mesele...
La fel, ii rugasem sa puna servetele impaturite pe farfurii, dar la nunta m-am trezit ca tot in forma de "piramida" erau puse, dar asta chiar nu era asa de important.

Cam astea ar fi minusurile. In rest, a fost foarte bine. In ciuda temerilor mele, am colaborat foarte bine cu dna. Gabriela; a acceptat cam tot ce i-am propus si a fost foarte prompta cu raspunsurile pe mail. Mancarea a fost f. buna, servirea ok (exceptand aspectele prezentate mai devreme), sala foarte frumoasa si spatioasa. Plata am facut-o a doua zi si ne astepta o factura detaliata cu tot ce s-a consumat si desi avusesem 163 de persoane si declarasem 165, nu a mai fost nevoie sa platim cele 2 persoane diferenta. :D


Felicitari si Casa de piatra!!! Zboara timpul atat d repede. Acum e azi si acum e nunta :). Chiar ma uitam la tv sau prin reviste unde s aducea aminte d anumite vedete sau evenimente si ma gandeam cat d repede a trecut timpul... s-a intamplat acum 5 ani dar parca a fost sapt trecuta. Ciudat cu timpul ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 29 Oct 2009, 17:09 
Nou Venit

Membru din: 29 Oct 2009, 16:08
Mesaje: 2
coradyne scrie:
Din cate restaurante am vazut, cred ca asta mi-a placut cel mai mult. (mai am de vazut vreo 2) Mi-a placut ca are gradina si e si destul de elegant. Are potential, ca sa zic asa... Acum ramane de vazut cu negocierile ce o sa iasa. Bila neagra ar fi ca am vb cu tipa de la evenimente de acolo, dar saraca' nu avea voie sa imi zica nimic categoric. Tot ce am intrebat-o m-a rugat sa ii trimit pe mail, deoarece nu e ea cea care ia deciziile. Ceea ce mi se pare un pic cam aiurea... Ca practic n-am aflat nimic; doar am vazut cum arata "live" localul. Drept pentru care i-am si trimis un mail de-un km cu toate intrebarile pe care le aveam... Sper sa imi raspunda. Daca vreti, o sa va tin la curent...:rolleyes:


Buna,
eu am nunta in vara 2010 si m-ar interesa foarte mult restaurantul Mc Moni's. Ar reusit cumva sa faci rost de oferta de la ei? dc da, mi-o poti trimite si mie te rog?
multumesc mult!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 29 Oct 2009, 17:13 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:
Buna,
eu am nunta in vara 2010 si m-ar interesa foarte mult restaurantul Mc Moni's. Ar reusit cumva sa faci rost de oferta de la ei? dc da, mi-o poti trimite si mie te rog?
multumesc mult!


de ce nu intri la ei pe site sa le trimiti un mesaj?

http://www.mcmonis.ro/

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 29 Oct 2009, 17:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
liag283 scrie:

Buna,
eu am nunta in vara 2010 si m-ar interesa foarte mult restaurantul Mc Moni's. Ar reusit cumva sa faci rost de oferta de la ei? dc da, mi-o poti trimite si mie te rog?
multumesc mult!


noi am fost la Mc Moni's la o nunta , dar nu ne-a placut si chiar mirii au fost nemultumiti dupa, de servire in special si de mancare

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 15 Mar 2016, 19:36 
Nou Venit

Membru din: 15 Mar 2016, 21:12
Mesaje: 1
MC MONIS...NUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Am fost la nunta prietenei mele la acest restaurant numit ''de lux'', insa, cu parere de rau, va spun ca nu are nimic de lux. Am fost foarte incantata de aspectul saloanelor, pe site, dar in realitate nu . Nunta a avut loc acum 3 saptama si problemele la stomac inca nu au disparut complet. Mancare foarte grasa, sarmalele nu mai spun... insa, surpriza, cireasa de pe tort, a fost firele de par din mancare (pareau de caine). Problema este ca nu am fost singura care a avut parte de aceasta surpriza cu par in mancare, probleme cu stomacul, varsaturi ....GROAZNIC
Ospatarii pareau foarte speriati cand le-am aratat ce am in farufurie..nu stiau cum sa rezolve problema ...de parca ar fi existat vreo rezolvare.
GROAZNIC ACEST RESTAURANT MC MONIS DIN BLD. MARASTI SETCOR 1


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 10 Aug 2016, 16:24 
Nou Venit

Membru din: 10 Aug 2016, 04:08
Mesaje: 2
Am fost acolo!Mi se pare foarte buna mancarea :)!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mc Moni's - Bucuresti
MesajScris: 03 Ian 2018, 15:29 
Nou Venit

Membru din: 26 Apr 2016, 13:02
Mesaje: 9
Confirm si eu calitatea mancarii si a serviciului de acolo. Recomand!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România