Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand / inchiriez rochita de mireasa
MesajScris: 10 Noi 2010, 12:13 
Nou Venit

Membru din: 06 Mai 2009, 01:52
Mesaje: 1
Buna ziua,
dupa cum se vede din titlu vreau sa imi vand sau sa inchiriez rochita de mireasa.
Eu incerc sa o descriu in cateva cuvinte, poate se potriveste vreuneia dintre voi:
Rochita e marimea 36-38( eu am 1.67m inaltime, 52 kg - se poate regla cu snur in spate), dintr-o bucata, in forma literei A, de culoare ivory si se prinde dupa gat. Are un strat de saten sau tafta subtire nu stiu exact ce e, apoi 1 strat de voal plisat finut si marunt de-a lungu, apoi un strat de voal de care e prinsa dantela tot de-a lungul, doar cateva fasii de sus pana jos cam la distante de 30 cm o fasie de alta. In partea de jos, rochita se termina cu o portiune cam de 4 cm doar de voal ondulat la margine. Am avut cercuri si crinolina.
Sunt convinsa ca din descriere mea nu ati inteles mare lucru, dar daca va veti uita la poze o sa asociati ce am vrut sa spun cu ce vedeti in poze si o sa intelegeti mai bine.
Daca doriti mai multe detalii, mai multe poze sau orice alte informatii legate de rochita sau de organizarea nuntii, sfaturi, orice, puteti sa imi scrieti la adresa [email protected]
Fişiere ataşate:
untitled1.JPG
untitled1.JPG [ 183.6 KiB | Vizualizat de 3190 ori ]
Fişiere ataşate:
untitled3.JPG
untitled3.JPG [ 81.6 KiB | Vizualizat de 3190 ori ]
Fişiere ataşate:
untitled2.JPG
untitled2.JPG [ 139.62 KiB | Vizualizat de 3190 ori ]


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România