Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Sedinta foto "Trash The Dress"!
MesajScris: 26 Sep 2011, 14:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Sedinta foto "Trash The Dress" este o moda relativ recenta in domeniul fotografiilor de nunta. La ceva vreme dupa marele eveniment, mirii (dar mai ales mireasa) se imbraca din nou in haine de gala si participa la o sesiune foto "salbatica": se arunca in apa, se tavalesc in praf, se avanta prin padure, danseaza in ploaie si alte fapte din astea care lasa urme ireversibile asupra rochiei de mireasa. Pe de alta parte, ineditul contrastului dintre imaginea miresei/mirilor si cea a decorului poate da niste fotografii artistice foarte reusite, mai ales daca si fotograful are talentul si experienta necesare pentru o astfel de "aventura".
Voi ce parere aveti: PRO sau CONTRA unei astfel de initiative? Merita sa iti sacrifici rochia mult iubita in numele artei?

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sedinta foto "Trash The Dress"!
MesajScris: 26 Sep 2011, 14:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Mie imi plac foaaaarte mult aceste sedinte.Unele fotografii sunt de-a dreptul extraordinare.As "sacrifica" rochia:) Initial,dupa nunta am vrut sa o vand dar nu am reusit si acum ocupa spatiul degeaba in sifonierul parintilor :) Mai degraba as pastra niste fotografii frumoase ca amintire decat rochia care cu timpul nu va mai arata la fel.Imi trebuie cred,un impuls sa o fac :nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sedinta foto "Trash The Dress"!
MesajScris: 02 Oct 2011, 10:18 
Nou Venit

Membru din: 10 Oct 2010, 15:27
Mesaje: 22
si mie imi place idee:) e foarte tare :clap: dar trebuie sa ne gandim sa nu investim mii de euro pt o rochita care poate ajunge in mii de culori:)) cum a facut o prietena la trash the dress:))


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România