Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 00:08


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Rafinament
MesajScris: 27 Mai 2008, 20:13 
Nou Venit

Membru din: 12 Oct 2006, 00:22
Mesaje: 1
Nunta reprezinta unul dintre cele mai importante evenimente din viata unui om.De aceea este important ca o astfel de "bijuterie" sa fie prezenta intr-o zi atat de speciala.Tot ceea ce ati realizat la nunta surorii mele a fost minunat. Va multumim si va asteptam la botez!;););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: 'Bijou Event' cea mai buna alegere!
MesajScris: 27 Mai 2008, 20:39 
Nou Venit

Membru din: 16 Mai 2008, 22:36
Mesaje: 1
Daca va pregatiti pentru nunta si nu stiti cine se va ocupa de organizarea nuntii tale? Acum ai ocazia sa alegi 'Bijou Event'!!!
Eu zic ca este cea mai buna alegere pe care ai putea sa o faci deoarece exista oameni foarte talentati care va pot pune nunta la punct pana la cele mai insignifiante detalii.
Ii cunosc pe oamenii acestia si va garantez o nunta foarte reusita pusa in valoare prin ornamente de cei mai talentati si capabili oameni in ale decoratiunilor interioare si nu numai, de asemenea au un simt organizatoric foarte dezvoltat si se merita!
Alegeti 'Bijou Event' si nu veti regreta!
Va pot garanta acest lucru :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Exact ce imi doream!
MesajScris: 27 Mai 2008, 20:46 
Nou Venit

Membru din: 27 Mai 2008, 20:31
Mesaje: 1
Acum cateva zile am participat la botezul nepoatei mele! Un botez plin de emotie dar mai ales de surprize placute!Nu stiam cine a organizat petrecerea, dar arata exact cum imi doream - o petrecere pt bebelusi! Nu credeam ca in Constanta, sora mea va gasi ceva mai inedit, dar iata ca Bijou Event a fost la inaltime.Eu insami insarcinata in luna a 4a voi organiza botezul cu aceasta firma, pt ca imi doresc ca botezul baietelului meu sa arate exact ca o petrecre pt copilasi si nu ca orice alta petrecere banala!Multumesc fimei pt intelegere si promptitudinea de care a dat dovada!:napplause::napplause::p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: sunt un bebe fericit
MesajScris: 08 Sep 2008, 17:03 
Nou Venit

Membru din: 18 Oct 2007, 14:19
Mesaje: 2
sunt bebe alex si vreau sa va povestesv putin despre botezul meu....a fost de vis si la propriu si la figurat:nwink: cu ajutorul celor de la bijou event am avut parte de o petrecere super tare.... cu siguranta daca mami o sa imi faca o surioara tot la ei o sa apelez sa ma ajute sa organizez alta petrecere trasnet va pup si va multumesc ptr seara de neuitat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Botez
MesajScris: 15 Sep 2008, 01:24 
Nou Venit

Membru din: 13 Mai 2008, 20:58
Mesaje: 1
Si noi te pupam Alex pentru ca ai fost cel mai cumintel bebe la botez :napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România