Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 05:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: dansul mirilor
MesajScris: 21 Feb 2011, 00:29 
Nou Venit

Membru din: 21 Feb 2011, 02:15
Mesaje: 1
buna miresicilor,mi se apropie nunta si ma dispera faptul ca nu stiu ce sa aleg pentru dansul mirilor,toata lumea alege valsul, dar eu as vrea ceva mai special, ceva mai distractiv :ndance: ma puteti ajuta cu vreo idee? astept sugestii de la voi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dansul mirilor
MesajScris: 16 Ian 2012, 15:13 
Nou Venit

Membru din: 16 Ian 2012, 17:07
Mesaje: 1
Cred ca e cam tarziu sa-ti dau acum un raspuns :) dar poate le va ajuta pe viitoarele mirese. Eu spre exemplu am avut un discofox ca dans pentru nunta mea. E un dans destul de dificil dar datorita antrenorilor pe care i-am avut am reusit sa facem ceva frumos la nunta noastra. Eu una am fost multumita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dansul mirilor
MesajScris: 19 Oct 2016, 17:48 
Nou Venit

Membru din: 25 Mar 2016, 18:25
Mesaje: 5
Cred ca ar trebui actualizat acest topic, deoarece dansul este foarte important si cu siguranta toate miresele cauta pareri pe net depre dansul mirilor si nu numai. Eu am avut nunta acum doua saptamani si vreau si-mi impartasesc bucuria cu toata lumea. Dansul mirilor a fost "cireasa de pe tort", toata lumea a scos telefonul sa ne filmeze. Si acum ma trec fiori cand imi amintesc cum simteam ca plutesc pe ringul de dans. Conteaza mult si ce coregraf ai pentru a-ti arata ca dansul poate fi frumos, usor si complicat in acelasi timp. Noua ne-a recomandat o prietena o scoala din Bucuresti (http://stop-and-dance.ro/cursuri-dansul-mirilor.html) si ii multumim din suflet pentru recomandare :) Noi aveam o melodie pregatita, dar coregrafa ne-a sfatuit si ne-a recomandat cateva melodii de care nici nu auzisem, dar superbe. Am ales melodia Nana Mouskouri-Over and Over, iar acum de cate ori o ascult retraiesc acele clipe cu drag!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România