Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: multumiri din suflet...
MesajScris: 27 Ian 2009, 03:41 
Nou Venit

Membru din: 27 Ian 2009, 03:10
Mesaje: 1
Planuisem o nunta deosebita, mare parte a invitatilor stiam ca-s oameni care apreciaza muzica de calitate si distractia. Ca atare...ne-am propus sa alegem pe cei mai buni... am audiat cateva formatii de pe acest site, a fost greu,pentru ca fiecare formatie incearca sa faca tot posibilul pentru a canta cat mai bine, stilurile difera si ce gaseam la unii...le lipseau celorlalti. Intr-o zi ,am avut placerea si privilegiul de a cunoaste aceasta formatie, ARTISTIC BAND, care pe aceasta cale tin sa le multumesc,pt ca am avut parte de o nunta de vis... Sunt o adevarata echipa,profesionisti si entuziasti. Au toti studii superioare de specialitate,le-am fost clienti, iar acum am ramas prieteni. Ca fiecare dintre mirii care acceseaza acest site in cautarea unei formatii pentru nunta si noi ne-am dorit o nunta deosebita asa ca ce pot sa spun este ca cine isi doreste intradevar muzica de calitate, de toate genurile si fara pauze intre cantari...sa va caute. Puteti intra si pe site-ul lor sa va convinge-ti. Urez succes tuturor celor ca-si cauta ..Credeti-ma deja i-ati gasit odata ce ati accesat site-ul lor....:napplause::napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: o formatie speciala...
MesajScris: 28 Ian 2009, 17:44 
Nou Venit

Membru din: 27 Ian 2009, 03:05
Mesaje: 1
:napplause::napplause::napplause::napplause::napplause::napplause::napplause::napplause::clap::clap::clap::-`:-`:-`
cele mai frumoase clipe le-am petrecut alaturi de artistic band si cu ajutorul lor am avut parte de o nunta unde s-a dansat ..pe rupte.cu incredere ii puteti alege...noi am fost multumiti si deja anul asta or sa cante la 2 nunti ale prietenilor nostrii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Sunteti cei mai buni!!!
MesajScris: 31 Ian 2009, 19:49 
Nou Venit

Membru din: 07 Aug 2008, 18:32
Mesaje: 1
Suntem Irina si Daniel Dumitru,am avut nunta pe 20.09.2008 la hotel JW Marriott.Cea mai frumoasa zi a vietii noastre s-a datorat in mare masura orchestrei ARTISTIC BAND.Ii recomandam pe acesti oameni din tot sufletul,au facut o atmosfera superba la nunta!
Anul acesta suntem nasi si tot pe ei i-am vrut alaturi;pentru aceasta i-am contactat din timp,o formatie foarte buna se gaseste extrem de rar si se ocupa foarte repede.
Incearca si tu,s-ar putea printr-o minune sa ai noroc si sa-i gasesti disponibili pentru nunta ta.
Sunteti cei mai buni,va dorim multa sanatate si cat mai multe nunti!:napplause::napplause::napplause::nmarried::ndance::ndance::ndance::nmarried::napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: BRAVO VOUA,TOT RESPECTUL MEU !
MesajScris: 01 Mar 2009, 14:01 
Nou Venit

Membru din: 01 Mar 2009, 13:21
Mesaje: 1
Baieti,sunteti extraordinari ,felicitarile mele!Sunt profesor de muzica,asadar o persoana avizata si-n masura a face comentarii pertinente.Am vizionat cu mare placere clipurile voastre de pe youtube,daca atat de bine suna formatia intr-o filmare cu o camera video sau cu telefonul mobil,inseamna ca live sunati impecabil.Adevarati artisti,va doresc multa sanatate si realizari frumoase.
Bravo voua,tot respectul meu!
:napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: O FORMATIE ADEVARATA,FELICITARI !
MesajScris: 08 Feb 2010, 14:55 
Nou Venit

Membru din: 08 Feb 2010, 14:29
Mesaje: 0
De regula nu-mi permit sa fac comentarii,insa formatia"ARTISTIC BAND" din Bucuresti suna bine de tot!Eleganta-n cantare,executie profesionala,armonii "de la mama lor", tehnica bine lucrata la Iulica,un stil frumos la Eugen,organistul baga bine de tot mana-n clapa si acompaniaza excelent(bravo,maestre,putini baieti care mai folosesc si mana stanga pentru bass).\r\nAveti doi solisti(fata si baiat),putine trupe care-si permit sa aiba doua voci frumoase,cu personalitate si prezenta.\r\nSonorizarea o aveti numarul 1,in pauze intra si DJ-ul sa-si faca treaba la meserie!\r\nVa pup si va doresc sa aveti treburi elegante,la oameni de calitate!\r\nPaul Stanga:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România