Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:11


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Super ok!
MesajScris: 20 Ian 2008, 01:07 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2007, 02:37
Mesaje: 4
Fetelor, i-am ascultat atat pe CD cat si live...canta super frumos. Eu i-am "rezervat" pentru nunta mea pe 12 iulie si sunt sigura ca va fii o nunta pe cinste...stiti voi...-"lautaru "face nunta- iar eu am incredere in ei pt ca am stat de vorba cu ei si i-am si ascultat cantand.Ii recomand cu caldura!Cine doreste mai multe detalii ii pot raspunde pe privat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: OK
MesajScris: 30 Ian 2008, 17:08 
Nou Venit

Membru din: 10 Dec 2007, 20:51
Mesaje: 1
Sunt niste profesionisti si ii recomand cu caldura,mai ales dansatorii sunt minunati....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: cea mai buna formatie pentru o nunta de nota 10
MesajScris: 31 Iul 2008, 02:56 
Nou Venit

Membru din: 30 Iul 2008, 02:08
Mesaje: 1
:napplause::napplause::napplause:
Am avut nunta pe 27 iulie 2008 in Sinaia iar formatia Select a fost cea care ne-a incantat urechea toata noaptea. Sunt super baietii!!! Invitatii nostri au fost foarte incantati de tot ce a cantat formatia, toata lumea a dansat si a jucat toata noaptea. Daca vreti o nunta reusita si de bun gust nu ezitati sa-i alegeti pe baietii de la Select pentru ca stiu sa se adapteze oricarei situatii si tuturor gusturilor. Noi nici n-am discutat inainte despre ce vrem sa ne cante, ce preferinte avem, etc.......ne-am bazat pe profesionalismul lor si a fost suficient. Isi merita pe deplin numele Select.
Vi-i recomand cu placere pentru orice eveniment important din viata voastra.
:napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Profesionalism
MesajScris: 21 Aug 2008, 01:01 
Nou Venit

Membru din: 28 Dec 2007, 02:37
Mesaje: 4
Si noi am avut nunta pe 12iulie 2008 iar dansii ne-au incantat cu muzica dumnealor. Au facut atmosfera de s-a dansat toata noaptea..pana la 06:30.. Nici noi nu le-am spus ce anume sa cante..au venit dansii cu ce au vrut, insa si daca am fi spus noi, nu ar fi iesit asa de bine. Au cantat toate genurile si dupa nunta numai cuvinte de lauda la adresa lor din partea invitatilor. Ne-am propus sa ii rezervam si pt la anul cand vom avea botezul primului nostru bebita :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: NOTA 20 !!!!!!!!!!!!!
MesajScris: 10 Sep 2008, 11:10 
Nou Venit

Membru din: 10 Sep 2008, 02:33
Mesaje: 1
Buna!
Noi am avut nunta pe 30 August si ne-au "incantat" cei din aceasta formatie. Nimeni n-a stat pe scaun, pana si cei mai pretentiosi, cei pentru care imi faceam probleme ca nu vor aprecia muzia au avut numai cuvinte de lauda si s-a dansat pana in zori, si cand zic in zori ma refer la ora 7.00 dimineata. A fost PERFECT! CONTACTATI ACEASTA FORMATIE FARA SA EZITATI, NU VETI REGRETA!!! Abordeaza toate genurile de muzica, nu este nevoie ca la alte formatii sa va faceti un play-list, ei simt "pulsul" petrecerii. Noi n-am stabilit nimic inainte de nunta, iar programul lor a fost apreciat de toti invitatii.Anul viitor vom fi nasi, si CATEGORIC ne vor canta la evenimente "selectii" .
Nota 20 pentru voce, prestanta, corectitudine, amabilitate, seriozitate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: multumiri
MesajScris: 11 Iun 2009, 19:40 
Nou Venit

Membru din: 11 Iun 2009, 18:49
Mesaje: 1
:ndance::ndance::party:Fetelor daca vreti sa aveti parte de o nunta ca-n povesti nu ezitati sa-i contactati. Va garantez ca invitatii o sa uite de mancare si de altele pentru a dansa. Noi i-am cunoscut acum 2 ani la nunta prietei mele si am stiut din acea clipa,ca data vreau ca la nunta mea sa danseze toti invitatii indiferent de varsta si toata noaptea ei sunt cei mai potriviti. Am avut nunta pe 06.06.09 si bineinteles ca a fost super. Am auzit numai cuvinte de laudade la invitatii pentru ei. Ma bucur din suflet ca i-am intalnit si ca rtingul de dans a fost plin toata noaptea. Va garantez ca merita toata stima si respectul. :clap::clap::clap::


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Cei mai tari !
MesajScris: 12 Aug 2009, 18:12 
Nou Venit

Membru din: 12 Aug 2009, 17:57
Mesaje: 1
Cuvintele referitoare despre felul cum canta aceasta formatia sunt de prisos.Noi am avut nunta pe 11 iulie 2009 si i-am avut pe ai ca formatie ce au asigurat buna dispozitie la local,mentionez ca nunta a avut loc la localul Jaristea.Baietii sunt super,au cantat toate genurile de muzica de la romante si tangouri pana la muzica noastra traditionala de petrecere.Va recomand aceasta formatie cu toata raspunderea.Invitatii nostrii au fost placut surprinsi de stilul lor de a face atmosfera si de abordara fiecarei melodii in parte.Cum se spune la noi,o nunta nu e nunta daca muzica nu e buna.SELECT DIN MIZIL sunt cei mai tari,tineti-o tot asa baietii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nunta de vis!
MesajScris: 23 Aug 2009, 17:20 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2009, 17:01
Mesaje: 1
Am avut nunta pe 13 iunie 2009! Zi cu ghinion pentru unii, dar norocoasa pentru noi si prin prisma nuntii alese pe aceasta data. Cum pentru o nunta perfecta, se spune ca lautarii si bautura conteaza ( iar bautura n-a fost o problema), in privinta lautarilor nu se putea sa facem o alegere mai buna, decat alegandu-i pe baietii de la Select din Mizil! Au fost super, au avut un program de muzica diversificat, s-a dansat incontinuu pe muzica lor, chiar si invitatii mai pretentiosi fiind multumiti. Nu doar ca baietii sunt draguti si de treaba, dar sunt si talentati, canta cu pasiune si cu suflet, chiar stiu sa "intretina" petrecerea PERFECT.Nu stii cand trece timpul si nu simti nici oboseala.Pentru o nunta de neuitat ( cel putin:ok:), ii recomand din tot sufletul!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: NUNTA DE VIS
MesajScris: 25 Aug 2009, 00:36 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2009, 16:38
Mesaje: 1
25.07.2009 CEA MAI FRUMOASA ZI DIN VIATA NOASTA.DE CE?PT CA AM AVUT O NUNTA DE VIS.'VINOVATII' AU FOST BAIETII DIN FORMATIA SELECT DIN MIZIL.PT O NUNTA DE INVIDIAT II RECOMANDAM DIN TOT SUFLETUL.BAIETII CANTA TOATE GENURILE DE MUZICA SI VA garantam ca nu o sa aveti nici un invitat nemultumit de muzica.contactatii si nu veti regreta.tot respectul pt acesti baieti.marius si luminita popesti leordeni


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 02 Sep 2009, 15:17 
Nou Venit

Membru din: 02 Sep 2009, 14:59
Mesaje: 1
Salut ma numesc Roxana am avut nunta pe 15 august 2009 ca orchesta am avut formatia Select de la Mizil. O adevarata industrie muzicale cu melodii diversificate si foarte frumoase ptr. toate gusturile, in afara de melodile foarte frumoase vreau sa va mai spun ca au o tinuta vestimentara impecabila asa cum evenimentul o cere. La aceasta formatie mi a placut foarte mult seriozitatea, si modul de a intretine vie admosfera.
Vi recomand cu caldura, cat despre pret va asgiur ca este unul accesibil avand in vedere profesionalismul de care dau dovada.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: NUNTA DE NEUITAT
MesajScris: 17 Sep 2009, 14:20 
Nou Venit

Membru din: 17 Sep 2009, 13:04
Mesaje: 1
Buna,ma numesc Rodica si am avut nunta pe 6 sept 2009 in Buzau.Nunta a fost de vis iar raspunzatori pt lucrul acesta au fost baietii din formatia Select;au dat dovada de seriozitate,bun simt si mult profesionalism.S-au bucurat alaturi de noi si desi nunta a fost duminica,au reusit sa-i tina pe invitati pe ringul de dans pana in zori.Canta din suflet,le place ceea ce fac,sunt niste profesionisti!Le multumesc din suflet!FELICITARI si mult succes mai departe!Vi-i recomand cu placere,nu veti regreta.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: super tari
MesajScris: 18 Sep 2009, 12:39 
Nou Venit

Membru din: 17 Sep 2009, 11:34
Mesaje: 1
Sunt niste profesionosti de clasa.am avut nunta pe 22 aug '09 si am avut o nunta de neuitat, au cantat live si ce mai ,sunt belea rau :rolleyes: Au cantat muzica de toate genurile si pe placul tuturor. Eu ii recomand tuturor celor care vor sa aibe un eveniment important din viata cat mai ''de vis''. :rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Dragos si Mihaela
MesajScris: 29 Sep 2009, 17:09 
Nou Venit

Membru din: 14 Iun 2009, 21:01
Mesaje: 1
Am avut nunta pe 26.09.2009 in Bucuresti, iar acest mesaj este menit sa intampine o prestatie de exceptie a formatiei SELECT DIN MIZIL, care a incantat intreaga audienta. Cu profesionalismul de care au dat dovada si gama variata de melodii acoperita, atat din repertoriul international cat si autohton, au reusit sa mentina ringul de dans ocupat toata noaptea. Orice alte cuvinte de lauda ar fi de prisos, fapt pentru care le multumim din suflet ca au facut din nunta noastra una de VIS.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: sunt cei mai tari
MesajScris: 24 Noi 2009, 16:23 
Nou Venit

Membru din: 24 Noi 2009, 16:17
Mesaje: 0
:ok:\r\nSunteti grozavi si datorita voua am avut o nunta ca-n povesti!A fost o seara perfecta atat pentru noi cat si pentru invitati.Oricum sfatuiesc pe toti cei care fac nunta sa va contacteze ca nu vor regreta.....sau vor regreta ca e doar o seara si trece atat de repede....cel putin asta e singurul nostru regret.....dar va chemam si la botez B).\r\nsunteti cei mai bunai, tineti-o tot asa.\r\nstefania si george doana.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Nunta de vis
MesajScris: 24 Noi 2009, 17:36 
Nou Venit

Membru din: 24 Noi 2009, 16:45
Mesaje: 0
Am avut nunta pe 07 Noiembrie 2009, la restaurantul Bolta Rece (salon Imperial) din Bucuresti, iar partea muzicala a evenimentului a fost asigurata de Formatia SELECT DIN MIZIL. Am aflat despre ei pe forumuri, i-am ascultat pe CD, i-am ascultat si live, insa prestatia de la nunta noastra a intrecut absolut toate asteptarile !!! Sincer, baietii au reusit sa ridice pe toata lumea la dans, tinand ringul plin pana dimineata. Repertoriul a fost foarte variat iar prestatia live a fost fara cusur... Cat despre profesionalism, jos palaria... Din aproximativ 9 ore cat a durat evenimentul, cred ca baietii au cantat efectiv aproape 8 ore !!! Nu am pregatit nimic inainte, nici momentele speciale, nici repertoriul, nimic... Noi ne-am lasat pe mana lor si totul a iesit perfect. Tocmai de aceea pot sa afirm cu tarie ca pentru o nunta de vis si in general pentru un eveniment reusit, va puteti baza pe ei cu toata increderea.\r\n\r\nPS: Noi le multumim din suflet pentru ca si-au adus o mare contributie la un eveniment unic in viata noastra!!! Robert si Ramona :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Dec 2009, 00:48 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2009, 00:22
Mesaje: 0
Profesionalism, seriozitate, daruire.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Dec 2009, 01:01 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2009, 00:22
Mesaje: 0
Profesionalism, seriozitate, daruire.\r\nAs putea sa va descriu formatia Select din punctul meu de vedere, avandu-i ca invitati la botezul fiului meu. Nu stiu cat v-ar ajuta, pot fi subiectiv. Pot insa sa va spun ca am tot citit forumuri, pro si contra formatiilor si dj-lor la nunti si botezuri. Discutii in van. Luati legatura cu baietii de la Select, si pentru sceptici, mergeti sa-i urmaritii unde au program. Abia apoi luati decizia, d.j. sau formatie. Am convingerea ca alegerea formatiei va fi una singura, Select. Costin, Cristina si Andrei (2 luni). \r\nP.S. Multumesc Marius


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Super Profesionalism
MesajScris: 10 Dec 2009, 01:58 
Nou Venit

Membru din: 10 Dec 2009, 01:40
Mesaje: 0
Am avut nunta pe data de 14.11.2009 si ca lautari i-am avut pe Select din Mizil .Baietii sunt super talentati si f de treaba .ii recomand din tot sufletul.Au catatat toata noaptea si a fost ceva de vis .Tin sa le multumesc pe aceasta cale inca odata.bafat baietii in continuare si tineti-o tot asa Multumesc pentru nunta de vis care ne-ati daruit-o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: gabisigeo2009
MesajScris: 19 Dec 2009, 17:18 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2007, 14:07
Mesaje: 0
buna fetelor, noi am avut nunta pe 19 septembrie 2009 si ca formatie i-am avut pe SELECT DIN MIZIL. am fost extrem de multumimiti si as vrea cu aceasta ocazie sa transmit la toate viitoare miresici sa-i aleaga cu incredere ca mie mi-au facut o nunta de vis si am mers pe mana lor si nu ne-a parut rau. sunt niste tipi simpatici si super de treaba, au niste voci tari si va vor face un program pe cinste..va pup pe toate si aveti incredere in ei :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: gabisigeo2009
MesajScris: 19 Dec 2009, 18:38 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2007, 14:07
Mesaje: 0
buna fetelor, noi am avut nunta pe 19 septembrie 2009 si ca formatie i-am avut pe SELECT DIN MIZIL. am fost extrem de multumimiti si as vrea cu aceasta ocazie sa transmit la toate viitoare miresici sa-i aleaga cu incredere ca mie mi-au facut o nunta de vis si am mers pe mana lor si nu ne-a parut rau. sunt niste tipi simpatici si super de treaba, au niste voci tari si va vor face un program pe cinste..va pup pe toate si aveti incredere in ei :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România