Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: profund recunoscatori
MesajScris: 28 Sep 2010, 15:25 
Nou Venit

Membru din: 28 Sep 2010, 13:56
Mesaje: 0
Buna tuturor cititorilor acestui site...\r\nSunt o proaspat mireasa ce a avut nunta pe 11 septembrie 2010 la un restaurant cu ponton din Slobozia, Ialomita. Sunt absolut incantata sa fac acest comentariu cu o mare recunostinta si drag pentru TRUPA SELECT. Datorita membrilor acestei trupe am avut (si v-o spun cu toata sinceritatea pt. ca stiu cat de important este sa iasa nunta bine) atmosfera si nunta la care nu stiu daca am reusit sa visam. Toate cuvintele de lauda pe care le-ati citit despre acesti baieti sunt cat se poate de adevarate: sunt PROFESIONISTI, CU O ATITUDINE SI PRESTANTA IMPECABILE. Au o aparatura performanta (la noi au venit cu un microbuz doar pentru instrumente) si interpreteaza o muzica foarte variata si de foarte buna calitate. Asa cum am mai spus atmosfera pe care au facut-o a intrecut orice asteptare...nu o sa uitam niciodata momentul in care am vazut invitatii iesind la dans cu sarmalele in gura doar ca sa nu rateze melodiile pe care le cantau baietii.\r\nChiar si Fuego care a fost a avut invitat la nunta noastra a apreciat calitatea sunetului.\r\nReactiile de dupa nunta au fost mai mult decat laudative la adresa acestei trupe si le suntem deosebit de recunoscatori.\r\nAsadar, daca vreti ca muzica de la nunta voastra sa nu fie inca o problema in plus, cu toata inima va recomand TRUPA SELECT din Mizil. \r\nIar voua baieti, Raluca si Alin va multumesc din tot sufletul pentru daruire si, in general, pentru atmosfera minunata pe care ati creat-o. MULTUMIM de o mie de ori!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Tot.respectul.din.lume!
MesajScris: 20 Iun 2011, 13:56 
Nou Venit

Membru din: 20 Oct 2010, 16:49
Mesaje: 3
Vreau.sa.le.multumesc.in.primul.rand.membrilor.trupei.care.au.fost.extraordinari.si.in.special.lui.Marius.Oprea.care.ne-a.devenit.prieten!\r\nNoi.am.ales.aceastasuperba.formatie.cautand.pe.net.fara.ca.cineva.sa.ni.recomande.Sincer.la.inceput.aveam.cateva.emotii.dar.dupa.ce.am.fost.sa-i.ascultam.toate.emotiile.au.disparut.\r\nNoi.am.avut.nunta.pe.4.Iunie.2011.si.a.fost.nunta.perfecta.pentru.noi.Formatia.a.fost.de.nota.200!Toata.seara.s-a.dansat.incontinu!Noi(mirii).nici.nu.am.putut.sa.mancam.Daca.sunteti.in.cautari.de.muzica.pentru.nunta.va.recomand.din.toata.inima.si.din.tot.sufletul.TRUPA.SELECT!Nu.ve-ti.regreta.niciodata!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: nota10
MesajScris: 02 Aug 2011, 22:04 
Nou Venit

Membru din: 02 Aug 2011, 21:22
Mesaje: 0
Buna ziua!\r\nAm avut nunta pe 30.07.2011, iar ca formatie pe trupa Select din Mizil. Daca va doriti o nunta de neuitat, despre care sa se vorbeasca timp indelungat, va sfatuiesc din adancul sufletului sa alegeti sa va cante si sa va incante auzul acesti oameni minunati si talentati care formeaza trupa Select din Mizil. Nu reusesc sa gasesc cuvintele cele mai potrivite pt a-I caracteriza,sunt seriosi, profesionisti, talentati si mai presus de toate iti fac o nunta ca-n povesti. Am avut o nunta de vis datorita acestei trupe, iar cuvintele sunt de prisos. Mergeti si ascultati-I cum canta si va garantez ca nu veti regret niciodata. Va multumesc din suflet pt atmosfera de vis pe care ati creat-o. Alegeti trupa Select din Mizil si va garantez ca nu veti regreta. Multumim mult si tineti-o tot asa!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: buna
MesajScris: 09 Dec 2011, 21:15 
Nou Venit

Membru din: 09 Dec 2011, 17:43
Mesaje: 0
m-ar\r\ninteresa\r\nonorariul\r\nlor\r\ndaca\r\nstie\r\ncineva.Multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 27 Iun 2012, 00:09 
Nou Venit

Membru din: 26 Iun 2012, 23:57
Mesaje: 0
In 04.06.2011, am fost la nunta celor care in data de 26.05.2012, ne-au fost nasi.Formatia care ne-a incantat pe toti la acea nunta a fost Formatia Select din Mizil.Noi sustineam sus si tare ca noi vom face nunta cu un Dj...insa dupa ce i-am ascultat pe baieti, si dupa ce am vazut cum decurge o nunta cap coada cu ei, nu stiam cum sa-i cautam mai repede.Am vb cu Marius, desi nu aveam stabilit restaurantul pe care-l alegem, defapt a fost primul pas pe care l-am facut in ceea ce priveste nunta.Ii recomandam cu caldura pe baieti, garantand pentru seriozitate, profesionalism si distractie la maximum.Multumim Select!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re:
MesajScris: 02 Aug 2012, 21:47 
Nou Venit

Membru din: 03 Aug 2012, 00:37
Mesaje: 2
Subscriu la ce a spus Roxana.

Sunt nikolle, am avut nunta pe data de 28.07.2012 si as vrea sa impartasesc si sa recomand in acelasi timp momentele, oamenii si organizarea care a avut loc la nunta mea.
1:foto-video---am ales "professionalweddings"-care au fost de nota 10+,merita multe contracte
2:formatia:"TRUPA SELECT DIN MIZIL" --NISTE OAMENI MINUNATI, MI AU FACUT CEA MAI FERICITA ZI, AU FACUT IN ASA FEL INCAT PRIN RITMURILE LOR OAMENII NU AU MANCAT SI AU DANSAT NON-STOP. MERITA SA AIBA ZILE PLINE DE CERERI LA NUNTI SI RECOMAND CU MARE INCREDERE ACEASTA FORMATIE. SUNT OAMENI DE CALITATE,CU INSTRUMENTE DE CALITATE SI MAI ALES AU LIPICI LA PUBLIC.
CEL MAI MARE PLUS AL NUNTI MELE A FOST FORMATIA ""SELECT DIN MIZIL"-NU EZITATI SA CERETI SI ALTE INFO DACA AVETI NEVOIE.
http://WWW.TRUPASELECT.RO


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Select din Mizil
MesajScris: 02 Aug 2012, 21:49 
Nou Venit

Membru din: 03 Aug 2012, 00:37
Mesaje: 2
Buna,sunt nikolle, am avut nunta pe data de 28.07.2012 si as vrea sa impartasesc si sa recomand in acelasi timp momentele, oamenii si organizarea care a avut loc la nunta mea.
1:foto-video---am ales "professionalweddings"-care au fost de nota 10+,merita multe contracte
2:formatia:"TRUPA SELECT DIN MIZIL" --NISTE OAMENI MINUNATI, MI AU FACUT CEA MAI FERICITA ZI, AU FACUT IN ASA FEL INCAT PRIN RITMURILE LOR OAMENII NU AU MANCAT SI AU DANSAT NON-STOP. MERITA SA AIBA ZILE PLINE DE CERERI LA NUNTI SI RECOMAND CU MARE INCREDERE ACEASTA FORMATIE. SUNT OAMENI DE CALITATE,CU INSTRUMENTE DE CALITATE SI MAI ALES AU LIPICI LA PUBLIC.
CEL MAI MARE PLUS AL NUNTI MELE A FOST FORMATIA ""SELECT DIN MIZIL"-NU EZITATI SA CERETI SI ALTE INFO DACA AVETI NEVOIE.
WWW.TRUPASELECT.RO


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: cea-mai-buna-trupa-de-muzica-recomand
MesajScris: 03 Aug 2012, 00:39 
Nou Venit

Membru din: 03 Aug 2012, 00:37
Mesaje: 2
Buna,sunt nikolle, am avut nunta pe data de 28.07.2012 si as vrea sa impartasesc si sa recomand in acelasi timp momentele, oamenii si organizarea care a avut loc la nunta mea. \r\n1:foto-video---am ales "professionalweddings"-care au fost de nota 10+,merita multe contracte\r\n2:formatia:"TRUPA SELECT DIN MIZIL" --NISTE OAMENI MINUNATI, MI AU FACUT CEA MAI FERICITA ZI, AU FACUT IN ASA FEL INCAT PRIN RITMURILE LOR OAMENII NU AU MANCAT SI AU DANSAT NON-STOP. MERITA SA AIBA ZILE PLINE DE CERERI LA NUNTI SI RECOMAND CU MARE INCREDERE ACEASTA FORMATIE. SUNT OAMENI DE CALITATE,CU INSTRUMENTE DE CALITATE SI MAI ALES AU LIPICI LA PUBLIC. \r\nCEL MAI MARE PLUS AL NUNTI MELE A FOST FORMATIA ""SELECT DIN MIZIL"-NU EZITATI SA CERETI SI ALTE INFO DACA AVETI NEVOIE.\r\nWWW.TRUPASELECT.RO


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Select din Mizil
MesajScris: 15 Oct 2013, 11:09 
Nou Venit

Membru din: 15 Oct 2013, 13:50
Mesaje: 1
Recomand cu caldura Formatia Select Din Mizil. Noi am avut nunta pe 31 August 2013. Vreau sa va spun ca fac o atmosfera foarte buna pe tot parcursul serii, au un program diversificat (nu stiu daca exista gen de muzica pe care sa nu-l abordeze). Niste baieti de exceptie cu care am colaborat foarte bine de la inceput pana la sfarsit. Multumim baieti, multa bafta in continuare, sunteti cei mai tari.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 29 Apr 2014, 20:53 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2014, 20:37
Mesaje: 0
nasoli


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 30 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România