Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:34


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: SUPERBI
MesajScris: 23 Apr 2009, 14:24 
Nou Venit

Membru din: 23 Apr 2009, 13:40
Mesaje: 1
Am participat la o :ncouple: anul trecut 2008 in toamna si vreau sa va spun ca spre surprinderea mea si cred ca a intregii sali, mai putin nasa, care i-a prezentat ca find unul din cadourile de nunta pantru miri, pe acesti minunati dansatori. Au dansat 3 dansuri, toate fiind cu cele 3 perechi si sa stiti ca pe langa dansul din banat, cu care au intrat si cel de bihor, au mai dansat si tiganescul, care eu pana atunci nu prea l-am vazut dansat, ei au ridicat buna dispozitie si voia buna in taota sala. vreau pe acesta cale sa le multumesc, inca o data acestor dansatori minunati. BRAVAO LOR si NASEI pt. acest cadou.
Din partea mea avezti un ZECE !:napplause::napplause::napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: FELICITARI PENTRU INITIATIVA
MesajScris: 25 Apr 2009, 00:37 
Nou Venit

Membru din: 10 Noi 2007, 20:14
Mesaje: 1
Am fost tare bucuroasa in momentul in care v-am vazut pe site.M-a dus gandul in urma cu un an , la nunta mea, la o invitata tare draga mie care a dorit sa ne faca o surpriza de suflet, mie si sotului meu.
Era vorba de aceasta trupa de tineri minunati(chiar nu am stiut cum va cheama, dar m-am edificat-BANATFOLK), care au reusit sa smulga lacrimi de emotie si de bucurie atat noua, cat si invitatilor nostri. au dansat o minunata suita din Banat si din Oltenia, care a facut furori. Iar ca totul sa se termine intr-o nota amuzanta( dupa lacrimile de emotie), niste tiganci focoase si tigani aratosi, ne-au aratat cat de frumoasa e traditia, indiferent de etnie.
Va multumesc ca mi-ati facut acesta minunata surpriza si sa stiti ca sunt una dintre fanele voastre.:neyes:
Va voi recomanda cu drag oricui.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România