Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 10:16


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: superb
MesajScris: 02 Sep 2006, 01:51 
Nou Venit

Membru din: 08 Mar 2006, 20:09
Mesaje: 1
un local extrardinar cu servicii pe masura.merita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Super local si super patronii
MesajScris: 24 Ian 2007, 18:41 
Nou Venit

Membru din: 09 Ian 2007, 16:57
Mesaje: 4
Buna la toata lumea.Eu am cununia civila la acest restaurant, pe 14 aprilie. Sunt foarte multumita pana acum de colaborarea si cu patronii restaurantului, dar si cu firma care se ocupa de aranjamente.
Va recomand cu placere


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Buna tututor!
MesajScris: 19 Sep 2008, 15:16 
Nou Venit

Membru din: 03 Feb 2008, 14:20
Mesaje: 8
Am vazut pozele si mi-au placut f.mult,am fost la local si.....dezamagire totala(pt.mine,avand in vedere ca...,nu poti fcae nik cu gustul omului :nblink:).
In primul rand zona,arata ca dupa razboi,sa fim seriosi ,dupa local sunt santiere si nimik altceva,pana ajungi la local(daca nu stii te indruma portarul),faci putin dreapta,mergi ...mergi tot inainte,treci de of.postal,iar la un moment dat o zaresti undeva pe colt.In fine am ajuns acolo m-am uitat pe geam,inautru,in stanga,in cerc si nu-mi dadeam seama cum baga 100 de persoane(in sir indian).Acum fiecare sa-l viziteze si nu ma criticati ptc.fiecare cu gustul lui,dar daca nu a-s sti unde este si a-s vedea pt.prima data pozele m-as mai duce ink o data sa-l vad.Sunt bine facute pozele,pacat ca doar atat,din punctul meu de vedere.Bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Un restaurant cu angajati fara pregatire in domeni
MesajScris: 25 Noi 2008, 13:38 
Nou Venit

Membru din: 25 Noi 2008, 13:05
Mesaje: 3
Ospatari fara experienta care nu au ce cauta acolo. Si-au batut joc de nunta mea. Niste ***! (cenzurat de webmaster pentru limbaj nepotrivit)

Sper sa citeasca toata lumea am avut nunta pe 11.10.08 si daca vad acest mesaj cei de la restaurant stiu ce s-a intamplat, ce mi-au facut. Nu e posibil sa ceri 10% pt ospatari cand acestia sunt niste vanzatori ambulanti... Nici acolo nu se pricep. Se purtau cu meseni de parca erau ultimi oameni. Trebuia sa ne ducem sa le zicem de fiecare data ca mai trebuie nu stiu ce la mese si atunci se strambau si faceau o fata de parca cine stie ce le ceream. Si ca sa puna capac mi-au si trantit tortul. Cum e posibil sa angajezi astfel de oameni si sa mai ai si tupeul sa ceri spaga 10% pentru ei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Servirea proasta ospatari incompetenti
MesajScris: 25 Noi 2008, 13:52 
Nou Venit

Membru din: 25 Noi 2008, 13:05
Mesaje: 3
Servirea de cea mai proasta calitate ospatari incompetenti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Tortul fes facut de acest restaurant
MesajScris: 26 Noi 2008, 12:33 
Nou Venit

Membru din: 25 Noi 2008, 13:05
Mesaje: 3
Pacat ca nu pot atasa poze cu tortul care arata ca un fes lasat pe o parte pe care l-au trantit, facut la ei.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România