Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:28


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Super
MesajScris: 06 Ian 2009, 15:10 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 14:53
Mesaje: 1
Super restaurant; eu am facut nunta acolo in luna august 2008 si totul a fost ok - mancare buna, servire buna, chelneri politicosi, contractul s-a respectat intocmai. Totul a fost cum am stabilit cu un an inainte. Chiar ne-a ramas si bautura. Vi-l recomand :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: super restaurant!
MesajScris: 02 Mar 2009, 23:21 
Nou Venit

Membru din: 02 Mar 2009, 23:07
Mesaje: 1
super restaurant!eu am facut nunta acolo in iunie 2008;poti alege dintre:nunta pe terasa sau nunta in sala;eu mi-am facut nunta afara;este cel mai bun restaurant! vi-l recomand!:hug:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: un loc decent in care m-am simtit foarte bine
MesajScris: 19 Mar 2009, 15:01 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2009, 12:38
Mesaje: 1
Am participat la o nunta la aceasta locatie - am fost placut impresionat de modul de servire si de preparatele culinare - personalul a fost foarte serviabil iar locatia este extrem de placuta si intima.
A fost a experienta placuta care m-a determinat sa aleg aceasta locatie pentru propria mea nunta; o sa va spun cum a iesit :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Dezamagire
MesajScris: 25 Apr 2009, 13:16 
Nou Venit

Membru din: 25 Apr 2009, 13:09
Mesaje: 1
Am avut si eu nunta acolo.
In afara de micile probleme - am platit perdea de lumini si in ziua nuntii au spus ca nu o pot scoate din restarant sa o puna afara si ca tortul nu are unde sa-l depoziteze- probleme pe care sora mea si actualul sot le-au rezolvat, chelnerii au fost EXCELENTI, tantarii nu i-am avut oastpeti la nunta multumita lapmilor speciale pe care cei de la restaurant le detin.
Inca o problema care m-a deranjat: am vrut sa am huse de scaun pe verde viu, noanta ce mi-au arata-o cei da la restaurant. Pentru a ma convinge m-am dus intrr-o sambata cand avea loc o nunta, pereche ce comandase la fel ca mine huse verzi si spre surprinderea mea scaunele erau pestrite adica erau doua nuante de verde si verde inchis fara stralucire, in fine, foarte urat. In saptamana urmatoare m-am dus sa semnez contractul adica aproximativ inainte cu o luna si le-am spus sa ataseze un pic din materialul care mi l-au aratat, moment in care seful de sala s-a enervat iar eu am cerut sa vb cu doamna director. Aceasta in final mi-a recunoscut ca nu au acel verde de care vroiam si ca nu o sa comande acum nuanta care o vreau eu. Sa ne intelegem, eu m-am enervat pe felul cum au procedat, in finam mi-am ales alta culoare.
Am vrut sa scriu in acest topic sa spun ce mi s-a intamplat dupa nunta:
Deoarece imi place sa decorez, si am considerat ca voi face fata sa-mi decorez restaurantul si mesele singura, asta am si facut. Mi-a facut tatal meu o arcada, pe care am impracat-o in perdea, avand aceeasi nuanta cu cea a huselor de scaune, cu iedera, flori si fluturasi, am facut meniuri pentru mese, numere de mese cu suport de numere, lumanari, vase pentru flori, pietricele de decor , torte de pus la intrare etc.
La final singura noastra grija era sa platim si sa plecam acasa deoarece a doua zi plecam in luna de miere( primisem in acea seara o excursie in Grecia),
moment in care am vorbit cu cei de la restaurant si i-am rugat sa ne stranga tot si sa le pastreze ca intr-o spatamana ne intoarcem dupa ele.
Sotul meu cand s-a dus dupa lucruri nu a ridicat decat structura de fier pentru arcada, vasele de flori 2-3 fluturasi si cam atat.
Nu ma deranjeaza ca l-au oprit, dar intamplator un fost coleg de servici a avut nunta la 2 luni dupa mine tot acolo si i-au cerut bani pentru numerele de masa,meniuri si tot ce oprise de la nunta mea. De ce sa ceara bani pentru ceva care nu le-au cumparat ei? Drept dovada una dintre pozele postate pe acest site din restaurant are suportul de numere si numerele facute de mine.
In fine mi-am spus oful.....
Sunt mai linistita acum. Oricum nunta a iesit cum mi-am dorit.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România