Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 10:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
la noi a fost ceva spontan, nimic planuit inainte de mine cu cineva, a coincis cu faptul ca eram ranita la ambele picioare de la crinolina si prietenele mele dragi s-au oferit sa ma ajute ( sa ma fure ), nu au cerut nimic iesit din comun si nici nu am lipsit prea mult http://www.youtube.com/watch?v=uvDn123bQn8, a fost un moment minunat :)

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 12:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Castigatoarea zilei de ieri este amely85 pentru mesajul de mai jos, pe care si voi l-ati comentat... Felicitari! Astept mesaj privat de la tine cu numarul tau de telefon!

amely85 scrie:
apropo de chestia asta cu furatu miresei, ce-am vazut pe un dvd, fata unei prietenea de-a mamei, furata, adusa inapoi, ce sa-i faca la mire, e uite cum 5 fete l-au legat fedeles, la ochi la maini, i-au bagat mirelui un ou pe pantalon, ou crud, adica sa intre pe un crac si sa iasa pe celalalt, e nu va imaginati cum o tipa de fata cu mireasa ii descheiea slitul si ii baga mana la propriu sa ii plimbe oul ala, bineinteles cautand si altceva :really:
mireasa se ingalbenise la fata dar isi pastra zambetul, ala era extaziat si aia cu mama in pantaloni mirelui :eek:
ma lasat paff :unsure:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 12:47 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2009, 19:16
Mesaje: 204
Localitate: Botosani, Torino
manu86 scrie:
Lady dak tu asa iti doresti...go for it! Doar sa nu fie scenariul prea elaborat si sa dureze prea mult...chiar nu-s deacord cu disparitia prelunjita a miresei de la propria-i nunta!
Dar e ok ideea :ok:

sub nici o forma nu vreau sa dureze mai mult de 20 min :nono: de asta si vreau sa aiba timp limita cam 10 min sa ma gaseasca si daca nu ma gaseste inca 10 min pt negocieri :nlol:
dar mai e timp ... poate ma mai razgandesc de cateva ori :rofl:

_________________
Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 13:25 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
:eek: wow e prima oara cand castig ceva, multumesc mult :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 13:29 
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: 14 Sep 2009, 19:16
Mesaje: 204
Localitate: Botosani, Torino
felicitari amely :hug:

_________________
Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 13:32 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
Lady_Anamaria scrie:
felicitari amely :hug:


multumesc frumos :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 21 Mai 2010, 17:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 08 Iul 2009, 00:52
Mesaje: 1193
Localitate: Bucuresti
felicitatiuni, amely :D

_________________
Mai ai un lucru sa-mi dai - un singur lucru mai ai si-astept momentul acela Perfect!
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 25 Mai 2010, 18:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
mie nu mi-a placut deloc cand am fost furata.m-au luat baietii inainte de 12;nasul stiind ca el trebuie sa rascumpere mireasa,m-a vazut si a alergat dupa noi,m-a prins si a inceput sa se certe cu cavalerii :(eu am mai zambit,am luat-o in gluma dar la un moment dat ma umplusem de draci si am inceput sa tip la toti sa ma lase naibii in pace :curse: stiu ca nu a fost frumos din partea mea dar mi se parea penibil (sa nu folosesc alte cuvinte) sa se traga din 2 parti de mine.in fine...moment neplacut.
la alte nunti mie se pare distractiv doar daca faci parte din cei care fura mireasa.daca ai ghinionul de a ramane in restanurant de obicei e mare plictiseala ,nici mirele nu prea mai danseaza....si daca mai vine si unul costumat in mireasa :x

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 26 Mai 2010, 09:25 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
ral eu nu stiu unde ai vazut tu ca daca se fura mireasa nu se mai distreaza ceilalti, daca as avea cum sa va arat faza de la mine da la nunta a-ti fi uimite, toti au dansat non stop, chiar radeam ca din mom in care m-au furat, toti au iesit la dans, nu mai aveai loc sa arunci un ac :nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 26 Mai 2010, 09:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Dec 2007, 15:28
Mesaje: 1470
Localitate: Arad
amely85 scrie:
ral eu nu stiu unde ai vazut tu ca daca se fura mireasa nu se mai distreaza ceilalti, daca as avea cum sa va arat faza de la mine da la nunta a-ti fi uimite, toti au dansat non stop, chiar radeam ca din mom in care m-au furat, toti au iesit la dans, nu mai aveai loc sa arunci un ac :nblink:


da.si eu am fost la o nunta si din momentul cand au furat mireasa pot sa zic ca a fost gata nunta.a si lipsit foarte mult,cred ca vreo 2 ore..si in timpul asta numai s-a vorbit la microfon,au negociat pentru ea...toata lumea statea la masa si asculta si ce sa va spun cum se auzea (urla)la microfon.au fost multi care nu au mai avut rabdare si la un moment dat au plecat. :curse:
chiar a fost enervant. :curse:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 26 Mai 2010, 09:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
s-a intamplat la multe nunti altfel nu ziceam.mirele nu mai danseaza,mireasa lipseste,cameramanul si fotograful pleaca cu mireasa,formatia ia o pauza prelungita.....si cand vin negociatorii,vorba Corinei,stau mult timp la discutii care de multe ori nici nu se inteleg :(

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: (20.05) S-a furat mireasa!
MesajScris: 26 Mai 2010, 10:57 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
:eek: mda, daca o fi fost la voi cum a fost la mine la ultima nunta la care am fost, atunci e de inteles :wall:
eu le-am zis clar nu lipsesc mai mult de o ora, da ora aia e f mult, negocierile se duc putin, ba chiar sotul meu le-a zis la rapitorii ca cer putin si ca este de acord cu ei la tot ce vor :rofl:
cat am fost furata, formatia a cantat non stop, au anuntat atat ca sa furat mireasa si sa vada miresica cat se distreaza lumea in lipsa ei :p


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România