Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 09:43


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Foto video Dj nunta - neseriosi....
MesajScris: 19 Oct 2012, 17:06 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2012, 21:42
Mesaje: 2
Buna, pentru cele ce au nunta in Timisoara, as avea un sfat in legatura cu serviciile foto-video/ Dj, am avut in urma cu 2 luni aproximativ nunta, doresc sa va spun ca DJ-ul mi-a stricat toata nunta, si sa nu mai vorbesc de cameraman si fotograf.....am facut nunta la un local, nu ii dau numele, unde ne-au recomandat ei foto=video si dj-ul, deoarece daca aveai un numar mai mare de persoane, primeai gratuit acest pachet.....Ce sa zic, avand in vedere ca nunta o faci odata in viata, nu am avut experienta in lucrurile astea, si se pare ca am avut mult de pierdut.... cei de care vorbesc sunt cei de la soundmanagement, iar nemultumirea este data de faptul ca dupa aproape 2 luni eu nu mi-am primit filmarile, pozele, de fiecare data cand sunam, ne amana....tot maine maine....v-as sfatui sa va informati inainte sa alegeti aceste servicii..... am simtit nevoia sa las acest post, deoarece m-am saturat de nesimtirea acestor indivizi si nu doresc nimanui sa pateasca ce am patit eu.... Muzica la nunta a fost ...... cum a fost, dj-ul nu mi-a pus nici melodia pentru aruncarea buchetului, am facut o lista cu melodii care le doresc la nunta, nu a fost respectata.....ce sa zic invitatii au fost nemultumiti si ei si chiar toti mi-au spus ca nu le-a placut muzica.... Va doresc tututor mult noroc, sa aveti o nunta de vis, si Casa de piatra!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România