Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 11 Apr 2009, 12:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
si inca una: unde ati vazut pantofi de mireasa? eu am cautat si nik. vreau ceva nu foarte inalt si de preferat din material satinat, nu piele.

cosulete sunt p[ester tot si in siraj si la firme autorizate.....eu le primesc de la cei cu aranjamentele ....le dau inapoi dupa dar oricum nu aveam ce sa fac cyu ele.....
papuicei de mireasa sincer eu nu prea am cautat...am o pereche de sandalutze albe care le cumparasem acum 1 an si nu i-am purtat decat o singura data....eu nu port prea mult pantof albi...si nu avea rost sa cumpar...caci oricum nu se vad prea mult...si mo data ce mie mi-au placut cand i-am cumparat ....merge...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 12 Apr 2009, 14:03 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
cosulete sunt p[ester tot si in siraj si la firme autorizate.....eu le primesc de la cei cu aranjamentele ....le dau inapoi dupa dar oricum nu aveam ce sa fac cyu ele.....
papuicei de mireasa sincer eu nu prea am cautat...am o pereche de sandalutze albe care le cumparasem acum 1 an si nu i-am purtat decat o singura data....eu nu port prea mult pantof albi...si nu avea rost sa cumpar...caci oricum nu se vad prea mult...si mo data ce mie mi-au placut cand i-am cumparat ....merge...


am auzit ca se gasesc papucei in carefoor felicia. ma duc saptamana asta sa verific ;))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Apr 2009, 15:29 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:

am auzit ca se gasesc papucei in carefoor felicia. ma duc saptamana asta sa verific ;))


mi-am luat pantofiori!!!! din leonardo in ERA, culoare ivory din material satinat, 89 ron :D:rofl:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Apr 2009, 15:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

mi-am luat pantofiori!!!! din leonardo in ERA, culoare ivory din material satinat, 89 ron :D:rofl:

bvo...eu nu mi-am luat inca:(

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Apr 2009, 16:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

mi-am luat pantofiori!!!! din leonardo in ERA, culoare ivory din material satinat, 89 ron :D:rofl:
fain bv tie....sa ii porti sanatoasa....sa ii arati si la noi:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Apr 2009, 16:46 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
fain bv tie....sa ii porti sanatoasa....sa ii arati si la noi:D

o sa le fac poze. :D mai vreau o pereche de balerini, dar din astia gasesc mai usor.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Apr 2009, 16:51 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
mi-am mai luat si niste vaze micute(gen pahare joase) pt aranjamentele florale din bamboo tot din ERA cu 1,48 ron. ieri a fost ziua mea norocoasa ;)) si in carefoor am prins oferta aseara la tortulete. 10 ron kg la orice tort, asa ca am luat unul ca sa-l indulcesc pe iuby.:food:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 14 Apr 2009, 11:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
mi-am mai luat si niste vaze micute(gen pahare joase) pt aranjamentele florale din bamboo tot din ERA cu 1,48 ron. ieri a fost ziua mea norocoasa ;)) si in carefoor am prins oferta aseara la tortulete. 10 ron kg la orice tort, asa ca am luat unul ca sa-l indulcesc pe iuby.:food:

hihi foarte fain....dar stai aproape de carrefour era?eu prin carrefour nu prea m-am uitat......eu liucrez o zi in mall si una in carrefour dar nu in era in baza 3.....aranjamentele florale tu le faci singurik?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 14 Apr 2009, 16:40 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
hihi foarte fain....dar stai aproape de carrefour era?eu prin carrefour nu prea m-am uitat......eu liucrez o zi in mall si una in carrefour dar nu in era in baza 3.....aranjamentele florale tu le faci singurik?


Nu le fac eu singura. le face o prietena de familie care a lucrat in domeniu. eu ii duc florile si vazele si ea mi le va face acolo, cate una pt fiecare masa. oricum, ea se va ocupa si de ornatul salii si al masinilor, si tot ce tine de aranjamente


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 14 Apr 2009, 16:41 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
hihi foarte fain....dar stai aproape de carrefour era?eu prin carrefour nu prea m-am uitat......eu liucrez o zi in mall si una in carrefour dar nu in era in baza 3.....aranjamentele florale tu le faci singurik?


eu stau pe silvestru in spate la new look :D cu masina ajung cam 10 minute la era


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 15 Apr 2009, 10:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

eu stau pe silvestru in spate la new look :D cu masina ajung cam 10 minute la era

fain .....eu stau tocmai in dancu .....departe de orice:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 16 Apr 2009, 16:28 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
fain .....eu stau tocmai in dancu .....departe de orice:D


mi-am luat si balerini :d ivory si acoperiti cu material crosetat marunt de tot :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 21 Apr 2009, 12:31 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:

mi-am luat si balerini :d ivory si acoperiti cu material crosetat marunt de tot :D



HRISTOS A INVIAT!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 22 Apr 2009, 14:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:


HRISTOS A INVIAT!

Adevarat a inviat! ma bucur ca ai reusit sa iti mai cumperi si altceva....eu nu mai am prea multe de cumparat pentru mine...mai mult de el mai am dar ......le facem si pe alea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 22 Apr 2009, 20:07 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
ma tot uit pe la rochii de mireasa si am vazut rochia ta puffy.e dragutza.dar am o nelamurire.dc ti.o faci asa devreme????eu sincera sa fiu rochia mi-o iau in ultima luna si chiar dak as fi avut-o mai devreme nu as fi rezistat sa nu o arat tuturor.oricum nici timp nu am k sa pot sa mi-o iau de pe acummai am 4 luni si nu mi-am cumparat nimic pt nunta
dar eu zic k bani sa fie.timp se gaseste

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 22 Apr 2009, 20:50 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
ma tot uit pe la rochii de mireasa si am vazut rochia ta puffy.e dragutza.dar am o nelamurire.dc ti.o faci asa devreme????eu sincera sa fiu rochia mi-o iau in ultima luna si chiar dak as fi avut-o mai devreme nu as fi rezistat sa nu o arat tuturor.oricum nici timp nu am k sa pot sa mi-o iau de pe acummai am 4 luni si nu mi-am cumparat nimic pt nunta
dar eu zic k bani sa fie.timp se gaseste


Nu e deloc devreme. eu vreau sa evit total criza de dinaintea nuntii asa ca am grija de toate din timp.(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 27 Apr 2009, 18:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Nu e deloc devreme. eu vreau sa evit total criza de dinaintea nuntii asa ca am grija de toate din timp.(X)

exact la asta m-am gandit si eu...unul banii nu o sa am cum sa ii strang pe toti gramnada si apoi sa merg la cumoaraturi pentru ca se duc pe diverse lucruri...se gasesc intotdeauna...si nu am aratat-o la toata lumea chiar daca sunt entuziasmata si as vrea...doar poza la apropiati dar cam atat....mai bine facy din timp decat sa te apuce in ultima luna toata zarva ...mai bine ma relaxez atunci....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 29 Apr 2009, 11:57 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
exact la asta m-am gandit si eu...unul banii nu o sa am cum sa ii strang pe toti gramnada si apoi sa merg la cumoaraturi pentru ca se duc pe diverse lucruri...se gasesc intotdeauna...si nu am aratat-o la toata lumea chiar daca sunt entuziasmata si as vrea...doar poza la apropiati dar cam atat....mai bine facy din timp decat sa te apuce in ultima luna toata zarva ...mai bine ma relaxez atunci....



pe mine ma apuca groaza cand ma gandesc cate o sa am de facut in ultima saptamana...si nu am cum sa le fac de pe acum. chestii cum ar fi tortul, florile, impachetarea marturiilor, analize...offf ...si cate si mai cate... ma ia cu ameteli :)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 29 Apr 2009, 12:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:


pe mine ma apuca groaza cand ma gandesc cate o sa am de facut in ultima saptamana...si nu am cum sa le fac de pe acum. chestii cum ar fi tortul, florile, impachetarea marturiilor, analize...offf ...si cate si mai cate... ma ia cu ameteli :)(X)
e mai cu marturiile mai poti...sau cu tortul dar cu restu cum ai zis tu nu prea are cum sa fie facute mai devreme...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 29 Apr 2009, 21:09 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
voi v-ati luat invitatiile????eu as vrea sa le iau de pe net si sa speram k nu iau teapa.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România