Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:46


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 29 Apr 2009, 21:19 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
va cred k voi avet timp pt a va pregati k sunteti in tara dar mie nu prea are cine sa imi faca treburile.soacra-mea are in jur de 46 de ani si nu se compara gusturile mele cu ale ei.mama e si ea plecata.si in plus toata nunta o fac din banii mei deci nu am chef sa imi comande mie altu nunta.k am facut destule sacrificii.dar lasand astea la o parte...m-am uitat pe site la san patrick si am vazut k are niste rochii dragutze.si din cate am vazut dak nu ma insel are magazinul pe undeva pe langa hala centrala.strada armeana nr2.stiti ceva de el???ce preturi au???

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 04 Mai 2009, 15:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
voi v-ati luat invitatiile????eu as vrea sa le iau de pe net si sa speram k nu iau teapa.

eu nu le-am luat....inca mai am timp destul....dar la cum le vreau eu nu e o problema le gasesc oriunde:D sunt simple si cred ca vor avea un efect mai mare:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 04 Mai 2009, 15:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
voi v-ati luat invitatiile????eu as vrea sa le iau de pe net si sa speram k nu iau teapa.


Eu Le-am cumparat tot prin comanda pe net de la o f9irma din sibiu si au fost ok iti trimit ei un mail cum arata invitatia trebui doar sa fi atenta la dimensiunile invtatiei ca ei fac si mici si mai mari iar de platit la platesti prn curier si gata problema

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 04 Mai 2009, 23:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Eu Le-am cumparat tot prin comanda pe net de la o f9irma din sibiu si au fost ok iti trimit ei un mail cum arata invitatia trebui doar sa fi atenta la dimensiunile invtatiei ca ei fac si mici si mai mari iar de platit la platesti prn curier si gata problema

le-ai dat asa de devreme?eu cred ca le voi da cand voi mai avea 2 luni ca apoi cu o luna jumate sa le pot da la oameni....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 05 Mai 2009, 00:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
le-ai dat asa de devreme?eu cred ca le voi da cand voi mai avea 2 luni ca apoi cu o luna jumate sa le pot da la oameni....


Draguto am avut nunta in 2007 acu mai am 6 luni pana voi fii mamica.
Cu o luna si jumate la-am dat si eu si a fost ok.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 06 Mai 2009, 10:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Draguto am avut nunta in 2007 acu mai am 6 luni pana voi fii mamica.
Cu o luna si jumate la-am dat si eu si a fost ok.

upssss....:D ce frumos atunci ce sa zic.....nu stiu iti doresc un copil sanatos si frumos...sa ai parte de tot ce iti doresti tu:*:*:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 06 Mai 2009, 20:42 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
voi v-ati luat invitatiile????eu as vrea sa le iau de pe net si sa speram k nu iau teapa.


eu mi-am luat de la tbz, tot de pe net. am prins oferta la un targ de mirese si le-am luat cu 1,6 ron(invitatie + scris +transport inclus). sunt foarte multumita de ele. :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 06 Mai 2009, 20:44 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
va cred k voi avet timp pt a va pregati k sunteti in tara dar mie nu prea are cine sa imi faca treburile.soacra-mea are in jur de 46 de ani si nu se compara gusturile mele cu ale ei.mama e si ea plecata.si in plus toata nunta o fac din banii mei deci nu am chef sa imi comande mie altu nunta.k am facut destule sacrificii.dar lasand astea la o parte...m-am uitat pe site la san patrick si am vazut k are niste rochii dragutze.si din cate am vazut dak nu ma insel are magazinul pe undeva pe langa hala centrala.strada armeana nr2.stiti ceva de el???ce preturi au???


preturile sunt intre 1000 eur si 2000 eur. eu am vrut sa-mi iau modelul planeta ssi e 1600 eur. asa ca am optat pt o casa de moda care este peste strada de san paolo si mi-o face dupa acest model cu 1400 ron :d


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 06 Mai 2009, 20:47 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
mai am putin si termin cu pregatirile ;))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 07 Mai 2009, 13:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
mai am putin si termin cu pregatirile ;))

foarte bine asa si trebuie....noi mai avem putin...dar sa vedem cu bugetul:D:D:D mda...succes in continoare mai vb


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 08 Mai 2009, 20:50 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
foarte bine asa si trebuie....noi mai avem putin...dar sa vedem cu bugetul:D:D:D mda...succes in continoare mai vb


cu bugetul nici noi nu o ducem prea bine. de la un salariu la altul mai stergem cate ceva de pe lista...ca altfel nici o sansa.:,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 08 Mai 2009, 20:53 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 08 Mar 2009, 20:56
Mesaje: 65
buna.ce voiam sa te intreb.cu cat timp inainte iti poti face rochia la comanda????o luna de zile e prea putin sau ajunge?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 11 Mai 2009, 10:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
buna.ce voiam sa te intreb.cu cat timp inainte iti poti face rochia la comanda????o luna de zile e prea putin sau ajunge?

cam cu o luna cred....dar ca sa fii sigura se poate face si cu o luna jumatate doua....asta pentru siguranta...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 11 Mai 2009, 18:12 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
buna.ce voiam sa te intreb.cu cat timp inainte iti poti face rochia la comanda????o luna de zile e prea putin sau ajunge?


mergi la o casa de moda si intreaba. eu de ex la devine am fost la targ. si mi-a spus sa vin la mijlocul lui martie cel tarziu pt ca au foarte multe comenzi pt rochiile lor si nu au timp pentru cele personalizate. cel mai bine e sa mergi cu macar 3-4 luni inainte sa intrebi si in functie de ceea ce iti spun ele dai comanda. la mine a durat 2 luni pana sa fie gata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 13 Mai 2009, 14:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
ce mai spuneti fetelor?voi ce ati mai rezolvat...eu am reusit sa cumpar marturiile...trebuie doar sa le fac asa cum doresc eu si le voi face saptamana asta...dupa care cred ca le voi pune intr-o cutie pe care o sa o sigilez ca sa nu intre praful....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 19 Mai 2009, 14:05 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
ce mai spuneti fetelor?voi ce ati mai rezolvat...eu am reusit sa cumpar marturiile...trebuie doar sa le fac asa cum doresc eu si le voi face saptamana asta...dupa care cred ca le voi pune intr-o cutie pe care o sa o sigilez ca sa nu intre praful....


a aparut un nou concurssssssss ;)):hap_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 19 Mai 2009, 14:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

a aparut un nou concurssssssss ;)):hap_d:

tre sa ma uit si eu:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 02 Iun 2009, 21:46 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
tre sa ma uit si eu:)


am mutat discutiile acolo ;))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 02 Iun 2009, 22:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

am mutat discutiile acolo ;))

merge oriunde:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna
MesajScris: 03 Iun 2009, 20:21 
Junior

Membru din: 02 Iul 2008, 20:15
Mesaje: 89
Citat:
merge oriunde:)


normal ;)) :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 226 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România