Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 07:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu 2006
MesajScris: 27 Feb 2006, 23:18 
Nou Venit

Membru din: 12 Oct 2005, 15:20
Mesaje: 3
servus ! si eu is din Sibiu si nunta o am in 22 iulie anul acesta. Eu mi-am cumparat deja rochia, dar nu din Sibiu pentru ca am fost foarte dezamagita de ce am gasit aici..adica putine oferte si nu prea tentante,singurele care mi s-au parut mai dragutze au fost cele de la salonul Galileo.Oricum nu prea stiu unde sa caut verighete ca am vazut pe internet oferte de prin tara care mi-au placut foarte mult da in Sibiu nu prea gasesti asa ceva.Voi ce faceti cu luna de miere?eu vreau la mare undeva in strainatate dar inca agentiile nu au ofertele pentru la vara...ma bucur ca mai am cu cine discuta si astept vesti de la viitoarele mirese din Sibiu ..papa :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu 2006
MesajScris: 19 Mar 2006, 01:33 
Nou Venit

Membru din: 12 Oct 2005, 15:20
Mesaje: 3
sti ca este o coincidenta ff ciudata?ca pe viitorul meu sot il cheama tot Florea :)) oricum eu am fost plecata in vizita in Spania de sarbatori si am avut norocul sa-mi gasesc o rochie superba la doar 450 euro si are corset trena (si accesoriile gratis) ce aici ff greu gasesti si daca gasesti te costa enorm...normal si acolo o rochi de de genul ala depaseste 1000 euro da am gasit-o mai ieftina. Luna de miere si eu as vrea in grecia da in iulie cand avem noi o sa fie ff scump..inca nu m-am dus la o agentie sa vad preturile da as vrea sa fie in strainatate ca plajele din Rom nu ma prea atrag. Foarta faina ideea cu tortul cu fantana arteziana dar eu am vazut la cineva un tort cu o frisca speciala care rezista sa stea in sala cateva ore deci toata nunta sa ai tortul in sala si ornat cu flori naturale si pretul anul trecut era de 170.000/kg deci nu e mare diferenta.Invitatiile de nunta unde la faceti? ma bucur ca mai avem cu cine discuta si sper sa mai apara mirese din Sibiu pe aici, papa :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu 2006
MesajScris: 03 Apr 2006, 03:12 
Nou Venit

Membru din: 12 Oct 2005, 15:20
Mesaje: 3
La K.T.(intrebati-ma pe privat numele complet:mellow: ) acolo fac nunta. mie mi se pare ca arata superb ca noi vroiam o nunta la alb si rosu/visiniu si acolo exact asa e..am ramas socati cand am intrat si am vazut :)) oricum am auzit dupa ce am rezervat sala ca sunt vestiti prin sibiu pentru mancarea ce o fac. sper sa fie bine si sa iasa o nunta faina. la sory ma gandeam si eu sa fac invitatiile si o sa mergem sapt asta si o sa ne alegem sigur un model dragutz ... spor la pregatiri si daca mai ai ceva informatii de luna de miere anunta-ma si pe mine, eu merg in perioada asta pe la agentii sa ma interesez (si eu tot grecia as vrea) si sper sa aiba oferte pt la vara. papa !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu 2006
MesajScris: 01 Iun 2007, 14:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
elenanis:
Citat:
Noi am avut programata o nunta in 22 septembrie in Sibiu la un restaurant dar din pacate am renuntat cine e interesat poate sa imi scrie.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: croitorese din sibiu 2008
MesajScris: 20 Iun 2008, 00:55 
Nou Venit

Membru din: 20 Iun 2008, 00:40
Mesaje: 1
Citat:
elenanis:



ciao dragelor mirese Din sibiu si nu numai!

Vreau sa va


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: croitorese din sibiu 2008
MesajScris: 12 Iul 2008, 22:35 
Nou Venit

Membru din: 13 Apr 2008, 15:48
Mesaje: 1
Buna!
Anca Z. are si rochii de mireasa de inchiriat?imi poti spune unde are sediul in Sibiu. mersi anticipat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu
MesajScris: 05 Dec 2009, 13:51 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2009, 00:29
Mesaje: 2
Ciao!
Se pare ca nu sunt miresici in Sibiu in 2010!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu
MesajScris: 12 Feb 2010, 10:42 
Nou Venit

Membru din: 12 Feb 2010, 12:27
Mesaje: 3
Or sa apara miresicile la targurile de nunti din Sibiu. Din cate stiu eu urmatorul este in 19-21 februarie. Targul National de Nunti Ton Mariage 2010 ca sa-i citez pe organizatori. Sunt curios daca o sa fie ceva nou sau mai interesant in modul lor de prezentare.

SeeU there!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Sibiu
MesajScris: 17 Feb 2010, 12:41 
Nou Venit

Membru din: 12 Feb 2010, 12:27
Mesaje: 3
Stie cineva ce participanti o sa fie la targul Ton Mariage de la Imparatul Romanilor?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România