Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 03:36


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 16 Ian 2006, 16:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
cu aranjatul am pe cineva tare de tot care pe langa decoratiuni din baloane mai foloseste si deco hartie , porumbei la biserica , portal , suporturi pentru lumanari , inclusiv cate doua suporturi mari , tot pentru lumanari(mai mici)toate aceste ultime 3 din fier forjat , si care vor incadra masa principala , a venit cu o mie si una de idei noi pentru nunta noastra ,din pacate e foarte ocupata , am avut noroc sa o prind , inclusiv a spus nasilor ca cutitul si paleta cu care vom taia tortul trebuiesc cumparate de ei , intrucat vor ramane in casa noastra , dar totodata trebuiesc si aranjate cu tul si tot felul pe pamblicute , am sa va trimit poze fetelor , ok?:lol::glass:


Buna!
spune-ne si noua cum se numeste doamna sau unde o putem gasi. Poate ai sa ne dai o adresa de mail. Eu nu vreau baloane, eu vreau ca toata sala sa fie aranjata cu flori naturale. Vreau mai multe detalii.
Mersic!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 16 Ian 2006, 22:15 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
pls pls..vreau si eu nr unui dj bun din gl..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 17 Ian 2006, 20:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
scumpi mic , unde faci tu nunta ? ca sa imi fac o idee plus ca ar trebui ca sa stii ce flori vrei (in ce perioada ai nunta?)iti dau un numar unde poti sa faci tot ce ai visat , doar sa ai o idee despre ce vrei sau sa inviti pe doamna ca sa vada si sa vorbiti la locul "faptei":-)


Buna!
Nunta mea e la Pescarul, pe 1 iulie 2006. Vreau doar flori naturale: crini, trandafiri, gherbera sau crizanteme olandeze (anemone). Stiu exact ce vreau, ma intereseaza niste preturi, pentru a putea alege cea mai buna oferta pret-calitate. Poti sa-mi dai un nr. de tel. sau unde pot sa contactez persoana respectiva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 17 Ian 2006, 20:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
scumpi mic , unde faci tu nunta ? ca sa imi fac o idee plus ca ar trebui ca sa stii ce flori vrei (in ce perioada ai nunta?)iti dau un numar unde poti sa faci tot ce ai visat , doar sa ai o idee despre ce vrei sau sa inviti pe doamna ca sa vada si sa vorbiti la locul "faptei":-)


Buna!
Nunta mea e la Pescarul, pe 1 iulie 2006. Vreau doar flori naturale: crini, trandafiri, gherbera sau crizanteme olandeze (anemone). Stiu exact ce vreau, ma intereseaza niste preturi, pentru a putea alege cea mai buna oferta pret-calitate. Poti sa-mi dai un nr. de tel. sau unde pot sa contactez persoana respectiva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 19 Ian 2006, 00:55 
Nou Venit

Membru din: 30 Dec 2005, 00:28
Mesaje: 5
Citat:

Buna!
Nunta mea e la Pescarul, pe 1 iulie 2006. Vreau doar flori naturale: crini, trandafiri, gherbera sau crizanteme olandeze (anemone). Stiu exact ce vreau, ma intereseaza niste preturi, pentru a putea alege cea mai buna oferta pret-calitate. Poti sa-mi dai un nr. de tel. sau unde pot sa contactez persoana respectiva?

pentru Babyena , livia , oana25 si toate miresicile de aici , nu mai pot intra , sunt pe ultima sute de metri , dupa data de 28 ianuarie va trimit poze , multe multe poze , sa vedeti si ce face doamna dar si pe mine(oare numai pe mine?):ok:;):huh:well ....trebuie sa invat sa spun ....NOI%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 19 Ian 2006, 19:08 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
pentru Babyena , livia , oana25 si toate miresicile de aici , nu mai pot intra , sunt pe ultima sute de metri , dupa data de 28 ianuarie va trimit poze , multe multe poze , sa vedeti si ce face doamna dar si pe mine(oare numai pe mine?):ok:;):huh:well ....trebuie sa invat sa spun ....NOI%%-

casa de piatra si multa fericire!!.:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 20 Ian 2006, 02:46 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
CASA DE PIATRA !!!

FERICIRE SI MULTA IUBIRE!!!

GABY

da are nunta acuma in februarie?nu e cam frig?..si unde o are?oricum marfa ca vine cu poze si sfaturi dupa..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 20 Ian 2006, 14:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Casa de piatra si o nunta asa cum ai visat-o !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 23 Ian 2006, 13:49 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
livia, am vazut niste modele de rochii cu blanita pt iarna de am murit de invidie...
noi la nunta o sa fim mai dezbracate..:~*

gaby

te cred..da-s tare friguroasa..nu vezi ce ger e afara?-12grade..:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 24 Ian 2006, 18:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
stii ce rau imi pare ca nu am reusit sa vb mai devreme cu cei care fac filmari. Ieri am primit de la firma respectiva un film de la nunta, e de vis

totul e facut ca un film cu muzica inserata de ei, cu clipuri frumos inspirate, cu siguranta nu ai gasit asa ceva, imi pare rau ca nu am apucat sa-ti zic e ca un film american, serios.

te pup
gaby.


Buna!
Spune-mi te rog si mie despre firma care se ocupa cu filmari de nunti. Vreau si eu sa iau legatura cu ei, daca zici ca-s asa de profesionisti. Au si fotografi?
Mersi mult!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 25 Ian 2006, 22:53 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
au, dar nu pot sa-ti spun nr decat dupa ce ii intreb...eu am primit recomandare de la cineva si m-au intrebat exact de la cine am nr. am sa-i sun sapt asta si daca imi da voie sa dau nr iti zic.

Interesant acest aspect.
Asta inseamna ca tin foarte mult la imaginea lor daca doresc sa isi aleaga singur clientii. :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 26 Ian 2006, 05:20 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
Interesant acest aspect.
Asta inseamna ca tin foarte mult la imaginea lor daca doresc sa isi aleaga singur clientii. :lol:

zona galati aici..se observa?..:mellow::love:O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 27  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România