Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:15


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Galati
MesajScris: 06 Noi 2005, 04:26 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Pentru miresele-frumoasele-aratoasele din Galati, ca am vazut io ca sunt cateva pe aici, se tot invart ca niste (X) din :flower: in :flower: .


;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 07 Noi 2005, 23:23 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
Pentru miresele-frumoasele-aratoasele din Galati, ca am vazut io ca sunt cateva pe aici, se tot invart ca niste (X) din :flower: in :flower: .


;)


mai exact...??!:unsure::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 08 Noi 2005, 04:16 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

mai exact...??!:unsure::lol:


Pai adica "ca niste furnicutze" (X) ...harnicutze si dragutze! :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 08 Noi 2005, 22:53 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

Pai adica "ca niste furnicutze" (X) ...harnicutze si dragutze! :heart:

:-`..pai ce sa facem si noi..oricum obs ca sunt singura din galati pe acest site..chiar nu mai e nimeni cu care sa pot schimba si eu impresii si pareri??!:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 14 Noi 2005, 14:58 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

uite ca sunt si eu...:)

hai sa schimbam cateva pareri
unde si cand ai marele eveniment?

:heart::heart::heart:

iubita scuze..da am crezut ca vb prin mesaje,nu pe forum..mi-e indiferent unde..pai la mine va fi la neacsu..putin cam scump fata de restul restaurantelor(in afara de vega..etc),dar macar in banii astia intra 4 feluri de mancare,fructe si 2 cafele..si-n plus imi place maxim cum arata..tu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 14 Noi 2005, 23:21 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
bravo e frumos la Neacsu, la care din ele din 19 sau Port?
acelasi pret am si eu la Cosoreanu si aceleasi conditii.
noi am vrut la Neacsu, dar nu am gasit in august liber.
tare de tot arata si Havana, dar cica nu sunt seriosi cei de acolo.
oricum ma bucur pt tine...
:):):heart::heart:

stiu ca la havana e super,spatios..seriosi?adica?..la neacsu in port iti dai seama.noi am vrut in iulie si singura data libera era 8,asa ca..am avut cat de cat bafta..voi cand ati fost?noi in sept..iti dai seama de cand erau rezervate..tare se mai casatoreste lumea..:lol:..si cate feluri de mancare aveti?pai e asa spatiu la cosoreanu?stiu cum e..da merge de nunta acolo?cam cati inv veti avea?:,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 16 Noi 2005, 15:44 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
la neacsu in contractul semnat scrie ca meniul creste in functie de inflatie,daca anul asta e 1mil ma astept ca la anu sa fie 1mil juma..asta e.dar ca la vega nu va fi..acolo si la kreta cred ca e cel mai scump din gl.si sincer nici nu-mi place la vega,nu e asa dragut si-n plus are stalpii aia enervanti.
cat despre rochii de mireasa eu-s tare pretentioasa..:ermm:..am vazut ceva care-mi place cat de cat la agnes toma si am mai vazut pe cateva site-uri,e posibil s-o fac la comanda.dar oricum unde e magazinul ala?ca ma duc?
cu verighetele?..ai vazut ceva interesant?eu am gasit unele pe site-ul unei firme din buc,din aur alb,am fost pe acolo,e intre 500-800mii/g,da-s super si sigur de acolo le voi achizitiona,ca m-amn gandit sa ma duc in primavara la targul mireselor si imi iau si verighetele.
si zi-mi si mie..baloane pui?vreau sa stiu si eu preturi..te pupic..:-*:love::lips::heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 17 Noi 2005, 01:31 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
stiu unde e,ca acolo si-a facut si colega mea rochia.cam 3sap-1luna,atat a durat.daca nu mi-o iau pe aia de la agnes toma,cu propriile mele idei ma duc la mag ala sa mi-o faca.ti-am zis,problema e ca nici eu nu stiu concret cum as vrea sa arate..:huh:..noroc ca mai e destul timp..da ia zi,iti imbraci scaunele?la mine costa 1e/scaun (am auzit ca e cel mai ieftin)..si la ce feluri de mancare te-ai gandit?..pe masa ce fructe,prajituri pui?..si ca bautura?..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 17 Noi 2005, 16:07 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
pai astia de la neacsu iti imbraca scaunele cu 1e..a avut cineva o nunta acum 2sapt la neacsu si a avut 200pers invitate..deci 200scaune asta inseamna 7mil imbracatul scaunelor si a zis ca a dat pe scaune si baloane 10mil,deci 3mil baloanele..asta tot astia de la neacsu s-au ocupat..presupun ca daca vreau pot sa ma ocup eu de scaune si baloane..da nu mi s-a parut asa scump si cred ca ii voi lasa pe ei..nu stiu inca..:wacko:..la meniu m-am gandit bineinteles ordefuri,mamaliga cu saramura,friptura de pui si porc.scaunele tot cu auriu si alb,ca asa e si decorul la neacsu,doar ai vazut.probabil o sa vreau mai multe baloane ca e mare incaperea si sa arate frumos.da ia zi despre vin..ce 70-80/sticla?nu inteleg..tot cam acelasi nr de invitati o sa-l am si eu..cam cati litri de vin cumperi?ca eu habar n-am..o sa mai cumpar si whisky si ori gin,ori garonne pt femei..iar ca suc pepsi si ceva fara acid..rochia colegei mele a iesit super,nu e ce-mi doresc eu,dar ca model si cum i-a facut-o super..lucreaza bine..:D..:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 18 Noi 2005, 16:22 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
pai iubita mi se pare mie sau e cam scump vinul?eu iau vin de la vrancea cu 16000/l si e super bun..:rocker:..la invitatii nici nu m-am gandit inca,e prea devreme zic eu..biserica vreau sa o fac la precista ca am inteles ca face afara si e mult mai misto mai ales ca o sa fie cald..tre sa ma duc ori prin dec-ianuarie..costa cam vreo 4mil..:D..si unde ai gasit oferta asta la baloane?ca daca totusi nu-mi place ce fel aranjeaza astia de la neacsu baloanele sa ma duc in alta parte..:flower::zoombie:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 20 Noi 2005, 11:02 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetele, daca aveti poze de la biserica sau local....si detalii...dati la maica sa le punem pe site la FURNIZORI. Daca vorbiti cu cei cu baloanele sau cu agentia...sfatuiti-i sa se inscrie pe site, ca vorba ceea! E gratis :rocker:. E pacat sa nu beneficieze si alte viitoare mirese de experienta voastra.:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Galati 2006
MesajScris: 21 Noi 2005, 20:42 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
pai vinul il iau de la cineva de la vrancea,are nasul acolo pile ca el numai de acolo ia.si e bun am inteles,nu l-am gustat ca nu ma pasioneaza..am incredere in ce zic altii..nu vreau nr..astept sa-mi dai noutati de la agentia de la 3star.am vazut si eu,mai nou sunt nunti si in rate daca ai obs..(X)..saracie maxima daca s-a ajuns la din astea..te pup..:heart::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 527 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România