Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 17 Apr 2008, 17:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

Chiar n-ai de ce sa iti ceri scuze... E foarte bine ca pui intrebari. Si e foarte bine sa si primesti raspunsuri... Sper doar ca vei primi niste raspunsuri pe bune, nu sloganuri.:nwink:
ha,ha...stiam eu de ce am raspuns pe privat....ca sa nu ma certe nimeni:pce inspirata am fost.:nlol:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 18 Apr 2008, 15:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
ha,ha...stiam eu de ce am raspuns pe privat....ca sa nu ma certe nimeni:pce inspirata am fost.:nlol:


Fetelor, sa ne intelegem... Una este sa spuna cineva care e deja junior sau senior "am lucrat cu firma cutare si a fost ok" (are mai multa credibilitate si in ochii vostri, cred) si alta e sa spuna aceeasi fraza cineva care a postat 2-3 mesaje... Eu nu am spus ca fata respectiva a facut reclama, am spus ca o banuiesc de reclama, pentru ca de vreo 3 ori a zis acelasi lucru, practic... Acum, daca ea revine pe forum si continua sa se converseze cu voi, imi va fi clar ca nu e "rau" intentionata, ca sa zic asa...
Deci: e ok sa dai nume de firme (fara numere de telefon, totusi...), in scopul de a ajuta celelalte mirese; e multa lume care citeste forumul fara sa se implice si care nu vede decat niste intrebari fara raspuns si trage concluzia ca aici degeaba vorbesti ca oricum nimeni nu raspunde (pentru ca voi trimiteti raspunsurile pe privat).
Nu e ok cand cineva incepe sa se "laude" singur....:mellow:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 18 Apr 2008, 17:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

Fetelor, sa ne intelegem... Una este sa spuna cineva care e deja junior sau senior "am lucrat cu firma cutare si a fost ok" (are mai multa credibilitate si in ochii vostri, cred) si alta e sa spuna aceeasi fraza cineva care a postat 2-3 mesaje... Eu nu am spus ca fata respectiva a facut reclama, am spus ca o banuiesc de reclama, pentru ca de vreo 3 ori a zis acelasi lucru, practic... Acum, daca ea revine pe forum si continua sa se converseze cu voi, imi va fi clar ca nu e "rau" intentionata, ca sa zic asa...
Deci: e ok sa dai nume de firme (fara numere de telefon, totusi...), in scopul de a ajuta celelalte mirese; e multa lume care citeste forumul fara sa se implice si care nu vede decat niste intrebari fara raspuns si trage concluzia ca aici degeaba vorbesti ca oricum nimeni nu raspunde (pentru ca voi trimiteti raspunsurile pe privat).
Nu e ok cand cineva incepe sa se "laude" singur....:mellow:
aha...eu credeam ca nu e voie sa spunem nume de firme care nu sunt inscrise ca furnizor pe site.O:)ei,din greseli se invata...:ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 19 Apr 2008, 13:53 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Mai am o luna si 5 zileeee :kiss:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 21 Apr 2008, 19:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Mai am o luna si 5 zileeee :kiss:
deci gata pregatirile?(})

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 22 Apr 2008, 17:45 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
Citat:

Fetelor, sa ne intelegem... Una este sa spuna cineva care e deja junior sau senior "am lucrat cu firma cutare si a fost ok" (are mai multa credibilitate si in ochii vostri, cred) si alta e sa spuna aceeasi fraza cineva care a postat 2-3 mesaje... Eu nu am spus ca fata respectiva a facut reclama, am spus ca o banuiesc de reclama, pentru ca de vreo 3 ori a zis acelasi lucru, practic... Acum, daca ea revine pe forum si continua sa se converseze cu voi, imi va fi clar ca nu e "rau" intentionata, ca sa zic asa...
Deci: e ok sa dai nume de firme (fara numere de telefon, totusi...), in scopul de a ajuta celelalte mirese; e multa lume care citeste forumul fara sa se implice si care nu vede decat niste intrebari fara raspuns si trage concluzia ca aici degeaba vorbesti ca oricum nimeni nu raspunde (pentru ca voi trimiteti raspunsurile pe privat).
Nu e ok cand cineva incepe sa se "laude" singur....:mellow:

buna...daca cumva despre mine este vorba sa stii ca nu am facut reclama sau cel putin nu am vrut sa fac asta este parerea mea despre firma respectiva si multi altii care au colaborat cu ei, cat despre cate mesaje am postat pe site...nu stiu ce sa spun poate nu am timp sa intru foarte des pe net sau poate intru si doar citesc mesajele de la voi si cum ai spus si tu sunt doar intremar majoritatea fara raspunsui...nu a fost intentionat si ini cer scuze ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 22 Apr 2008, 18:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
buna...daca cumva despre mine este vorba sa stii ca nu am facut reclama sau cel putin nu am vrut sa fac asta este parerea mea despre firma respectiva si multi altii care au colaborat cu ei, cat despre cate mesaje am postat pe site...nu stiu ce sa spun poate nu am timp sa intru foarte des pe net sau poate intru si doar citesc mesajele de la voi si cum ai spus si tu sunt doar intremar majoritatea fara raspunsui...nu a fost intentionat si ini cer scuze ...


OK. Ma bucur ca ai revenit cu o clarificare si ca nu faci parte dintre cei care isi fac reclama aiurea... Scuze daca ti s-a parut exagerata remarca mea, dar asta mi-e jobul... :p

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 30 Apr 2008, 13:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
heeei!unde sunteti constantencelor??:nscmoll:gata,ati terminat toate pregatirile si acum va odihniti???:.:unsure:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 02 Mai 2008, 23:14 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
heeei!unde sunteti constantencelor??:nscmoll:gata,ati terminat toate pregatirile si acum va odihniti???:.:unsure:


hehe eu sunt febra pregatirilor,de aceea dau mai rar pe aici:) la voi cum sta treaba?sunteti pregatite? :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 22 Mai 2008, 18:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
....pregatite sufleteste?:p sambata am cununia!!!!sper sa fie fain afara,sa nu ploua,ca sa fac muuulteeee poze!:ndance:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 22 Mai 2008, 18:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
hei!!!acu am vazut!tu sambata ai nunta!poate ne vedem la casa casatoriilor!atunci chiar ca trebuie sa fie frumos afara!!!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 08 Iun 2008, 17:27 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
i'm back! :nblink:
ce fac fetele?cum merg pregatirile dragelor?
Am postat in sfarsit cateva poze de la nunta.
Le astept si pe ale voastre:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Iun 2008, 19:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
i'm back! :nblink:
ce fac fetele?cum merg pregatirile dragelor?
Am postat in sfarsit cateva poze de la nunta.
Le astept si pe ale voastre:nwink:
le-am vazut!foarte dragute!cumva ati avut cununia la 3?ca noi am avut-o tot la 3 si uitandu-ma pew lista aceea parca am vazut si numele sotului tau...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 10 Iun 2008, 19:04 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
le-am vazut!foarte dragute!cumva ati avut cununia la 3?ca noi am avut-o tot la 3 si uitandu-ma pew lista aceea parca am vazut si numele sotului tau...


hahahaha daaa am avut la 3,cred ca tu ai intrat imediat dupa noi.
felicitari si asteptam poze:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 10 Iun 2008, 19:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

hahahaha daaa am avut la 3,cred ca tu ai intrat imediat dupa noi.
felicitari si asteptam poze:ndance:
ce tare!si dupa cununie ati fost pe faleza pt poze?ca si noi am fost,am facut cateva.si jos langa cazino erau 2 miri "chinuiti"de fotograf.am stat ceva timp sa ne uitam si noi,sa vedem in ce pozitie ii mai pune sa stea,sa se catere pe bolovani(nu stiu cum se numesc).ne gandeam ca e cam riscant.vazandu-ti pozele ma gandeam ca poate voi ati fost...
:nwink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 11 Iun 2008, 18:46 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
ce tare!si dupa cununie ati fost pe faleza pt poze?ca si noi am fost,am facut cateva.si jos langa cazino erau 2 miri "chinuiti"de fotograf.am stat ceva timp sa ne uitam si noi,sa vedem in ce pozitie ii mai pune sa stea,sa se catere pe bolovani(nu stiu cum se numesc).ne gandeam ca e cam riscant.vazandu-ti pozele ma gandeam ca poate voi ati fost...
:nwink:


:)))))))))))))))))
cu siguranta eram noi (X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 11 Iun 2008, 20:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

:)))))))))))))))))
cu siguranta eram noi (X)
super!daca stiam veneam sa ne felicitam reciproc!:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 12 Iun 2008, 01:54 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
super!daca stiam veneam sa ne felicitam reciproc!:-*


da ar fi fost super tare :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: buna seara!
MesajScris: 13 Iun 2008, 00:58 
Nou Venit

Membru din: 12 Iun 2008, 18:47
Mesaje: 1
Salutare,
am accesat acest portal la indemnul unei bune prietene,intuitiv e clar ca voi fi si eu miresica,dar la anul in iulie.Asa ca ne-am gandit,(eu si Roli) ca ar trebui sa incepem cu pregatirile.
Hmm,nici nu stiu ce sa va intreb prima data,cert este ca am rezolvat cu sala.
Ce ar trebui sa facem acum,cautam o formatie...
Multumesc frumos,si sper ca nu deranjej!
Roxana
:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna seara!
MesajScris: 13 Iun 2008, 02:03 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
Salutare,
am accesat acest portal la indemnul unei bune prietene,intuitiv e clar ca voi fi si eu miresica,dar la anul in iulie.Asa ca ne-am gandit,(eu si Roli) ca ar trebui sa incepem cu pregatirile.
Hmm,nici nu stiu ce sa va intreb prima data,cert este ca am rezolvat cu sala.
Ce ar trebui sa facem acum,cautam o formatie...
Multumesc frumos,si sper ca nu deranjej!
Roxana
:ncouple:


Eu am avut nunta in mai.Sincera sa fiu,am rezervat restaurantul in toamna anult trecut,formatia la inceputul lunii decembrie,iar restul am aranjat in ultima luna :mellow: E cam nasol sa lasi totul pe ultima suta de metri,te aglomerezi prea mult(ca mine).Asa ca te sfatuiesc sa te ocupi din timp.Pupici si succes la pregatiri


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România