Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 07:18


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 08 Apr 2008, 19:00 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
buna...daca vrei sa gasesti ceva frumos si la un pret acceptabil dute in bucuresti pe lipscani iti garantez ca vei gasi tot ce trebuie pentru nunta...cat despre targ...nu aveai ca sa gasesti pt ca au fost majoritatea din constanta eu am fost si la asta de aici dar am fost si la bucuresti in ianuarie si cre-ma ca nu se compara cu ce au avut cei din constanti si ce au avut cei din bucuresti cat despre inghesuiala si alglomeratie asta nu a fost nimic fata de ce era la Romexpo. recomand cu incredere IL Creatore


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 01:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
nu esti prima care imi da sfatul asta,se pare ca pe lipscani e un fel de rai al mireselor.:nlol:nu prea voiam sa merg in buc ca nu stiu exact unde e ac. strada si nu prea voiam sa orbecai pe acolo.dar cum in ct am epuizat optiunile,cred ca asta e ultima solutie...mersic!:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 17:15 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
nici eu nu stiu sa iti explic unde este acea strada dar daca vrei ma interesez nasa mea a fost acolo si si-a luat rochia si ce ii mai trebuia pt nunta eu mi-am luat-o de la romexpo si mi-au spus ca daca vreau sa merg acolo sa imi fac pe comanda ceva...cat despre constanta si magazinele de specialitate pt nunta sunt numai "bombe" singurul mai dragut si cu preturi cat de cat acceptabile este langa ilarie voronca in piata grivitei acolo sunt dragrute si acum sincer eu mi-am luat de acolo mai multe si pahare , flori...etc si cand am fost la mine acasa la pitesti le-am gasit mai ieftine mult mai ieftine...dar au mers si astea...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 17:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
eu de fapt sunt din campina si ma gandeam ca in ct sunt toate scumpe si sa astept sa ma duc la ploiesti..invitatiile le-am luat si noi de la unu dragut din piata grivitei si pahare am gasit pe la icil f dragute.daca zici k sunt preturi rezonabile in buc,m-ar interesa ceva indicatii.:npray: si ink ceva:am stat 3 ani in pitesti,am facut colegiul acolo..tare frumos cand e simfonia lalelelor;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 17:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
hei!avem nunta in aceeasi zi!:ndance:tare!doar ca noi o facem in prahova(cu toate ca mi-ar fi placut o nunta la malul marii....)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 18:13 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Eu am luat pahare din grivitei,f ieftine,am vazut acelasi model la icil de 2 ori mai scump:blink: Rochia am luat-o de la magazinul vis-a-vis de Tomis,pe colt.Au preturi bune iar doamna mi-a satisfacut toate capriciile,modificarile ulterioare fiind incluse in pret.Ce sa zic...sunt multumita :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 19:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Eu am luat pahare din grivitei,f ieftine,am vazut acelasi model la icil de 2 ori mai scump:blink: Rochia am luat-o de la magazinul vis-a-vis de Tomis,pe colt.Au preturi bune iar doamna mi-a satisfacut toate capriciile,modificarile ulterioare fiind incluse in pret.Ce sa zic...sunt multumita :ok:
cat au costat paharele din grivitei?eu nu le-am luat ink,ieri le-am vazut acolo si mi-au placut...ati luat doar pt voi sau si pt nasi?nu stiu cum se face...:nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 20:33 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
cat au costat paharele din grivitei?eu nu le-am luat ink,ieri le-am vazut acolo si mi-au placut...ati luat doar pt voi sau si pt nasi?nu stiu cum se face...:nblink:


Au costat 10 ron bucata,si am luat 4,deci si pt nasi.Eu am luat cu argintiu pt noi si aurii pt nasi.:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 22:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

Au costat 10 ron bucata,si am luat 4,deci si pt nasi.Eu am luat cu argintiu pt noi si aurii pt nasi.:nblink:
(X)unde mai exact?ce ma oftic ca acolo sunt multe si nu stiu daca o sa pricep.ce vazusem noi erau tot unele cu argintiu si altele cu auriu dar erau 15 ron.poti sa-mi spui mai exact unde?
:npray:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 22:13 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
:) da este dragut in pitesti si mai ales cand este simfonia ce-i drept nu am mai fost la simfonie de vre-o 5 ani pt ca imi este destul de greu sa ajung in pitesti.eu v-am spus mi-am luat paharele din piata grivitei de langa facultatea de stomatologie este un magazin cu galben si mov si ale noastre sunt imbracate in mire si mireasa si ale nasilor cu o fundita aurie, tot de acolo am luat si marturiile niste saculeti draguti si am mai luat niste bile care se pun in apa cu 12 ore inainte ca sa se mareasca ele la inceput sunt ca niste icre si apoi se fac cat o boaba de strugure, sunt pentru ornament. noi vrem sa le punem in boluri ca sa tina apa, si in boluri flori.tot la magazinul de unde am luat si paharele le-am luat si pe acestea.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 22:17 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
invitatiile le-am luat de la bell style pe razboieni si mai au o gramada de chestii dragute acolo merita sa mergeti cele care nu ati luat inca invitatiile sau mai stiu eu ce altceva...:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 09 Apr 2008, 23:39 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
(X)unde mai exact?ce ma oftic ca acolo sunt multe si nu stiu daca o sa pricep.ce vazusem noi erau tot unele cu argintiu si altele cu auriu dar erau 15 ron.poti sa-mi spui mai exact unde?
:npray:


Sunt niste galerii...nu stiu exact cum se numesc...au o vitrina mare cu niste rochii de mireasa (urate) la vedere.Inauntru sunt multe magazine,cel de la care am cumparat eu are la vanzare niste paturi mari si groase,atarnate,plus diverse chestii decorative.(X)
E cel mai bun punct de reper pe care l-am putut gasi :))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 10 Apr 2008, 20:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
:Dstiu unde sunt rochiile acelea.super rochii.:Dsambata ma duc sa caut paharele,cred ca gasesc magazinul ca sunt precise indicatiile.mersic!:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 12 Apr 2008, 21:59 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
pahare dragute si iefgtine mai gasesti si la bell style pe razboieni:glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 16 Apr 2008, 00:13 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
fetelor,imi puteti recomanda vreo firma care se ocupa cu decoratul restaurantului?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 16 Apr 2008, 19:54 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
buna...bell style si au preturi destul de mici merita sa intrii si pe net sa vezi sau daca nu te duci la ei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 16 Apr 2008, 19:58 
Nou Venit

Membru din: 09 Feb 2008, 16:42
Mesaje: 16
si nasii nostri tot pe ei i-au angajat pt decoratul salii si a meselor....etc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 16 Apr 2008, 22:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
si nasii nostri tot pe ei i-au angajat pt decoratul salii si a meselor....etc


Loredenta, faci reclama mascata? :-`

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 17 Apr 2008, 02:41 
Nou Venit

Membru din: 19 Oct 2006, 20:00
Mesaje: 15
Citat:
si nasii nostri tot pe ei i-au angajat pt decoratul salii si a meselor....etc


mersi de sugestie:)
scuze coradyne,my fault :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 17 Apr 2008, 13:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

mersi de sugestie:)
scuze coradyne,my fault :~*


Chiar n-ai de ce sa iti ceri scuze... E foarte bine ca pui intrebari. Si e foarte bine sa si primesti raspunsuri... Sper doar ca vei primi niste raspunsuri pe bune, nu sloganuri.:nwink:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România