Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 00:18


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 07 Mai 2007, 01:01 
Nou Venit

Membru din: 07 Mai 2007, 00:22
Mesaje: 3
Citat:
am gasit cursuri de dans si am inceput sa si mergem. 500 mii pe luna, de doua ori pe saptamana cate o ora. e ok. dar e mai greu decat ma asteptam eu (X) la complexul flamanda, pentru cine e interesat. lunea si miercurea de la 8.30. :ok:

Felicitari, presupun ca esti deja sotioara de-acuma :).
Voiam sa te intreb cum a fost cu aceste cursuri de dans, au meritat? cam ce perioada v-ati pregatit?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 08 Mai 2007, 20:40 
Nou Venit

Membru din: 05 Mai 2007, 17:52
Mesaje: 1
hello fetele !! sunt noua pe aici si vin si eu cu o intrebare :p Care dintre urmatoarele formatii va sunt cunoscute si sunt mai "bune" , care canta mai frumos ? PLS daK ma puteti ajuta :npray: : Grupul Trio, Acropolis, Atlantic , Ovidius, MareA Neagra, Majestic Band, Medusa , Luceafarul , Farmec Grup ? :npray: mersi mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 13 Mai 2007, 18:50 
Nou Venit

Membru din: 07 Mai 2007, 00:22
Mesaje: 3
Citat:
hello fetele !! sunt noua pe aici si vin si eu cu o intrebare :p Care dintre urmatoarele formatii va sunt cunoscute si sunt mai "bune" , care canta mai frumos ? PLS daK ma puteti ajuta :npray: : Grupul Trio, Acropolis, Atlantic , Ovidius, MareA Neagra, Majestic Band, Medusa , Luceafarul , Farmec Grup ? :npray: mersi mult

hallo, sincer, mie imi place o formatie care a cantat la nunta viitorilor nostrii nasi, acum nu imi pot aminti cum se numeste, dar te anunt. te-ai hotarat la vre-una dintre cele pe care le-ai enumerat? cam care sunt preturile pe care le practica, stii?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Malul Marii si malul Dunarii
MesajScris: 05 Dec 2007, 22:40 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
Buna!
si eu sunt dobrogeanca get-beget si ma intereseazaa o nunta traditionala dobrogeanca desai stiu ca la oras nu pot respecta exact toate traditiile,dar macar cat pot din ele.am nunta in august pe 30,tu?eu la colonadelor,tu?mai vb


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 05 Dec 2007, 22:44 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
pt ca eu vreau o nunta traditionala,si formatia va fi xceva care sa ma ajute.am mai fost la nunti ude au cantat,a fost super,toata lumea a dansat,nu s-a stat de loc,la sfarsit toata lumea multumita.se numesc"fratii Costea"si sunt din cumpana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 05 Dec 2007, 22:47 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
este inclus in meniu la mine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta 2006
MesajScris: 05 Dec 2007, 22:51 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
si mai stiu o cofetarie buna"Dumy"se numeste


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 08 Dec 2007, 02:22 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
ue dau aur la shimb la o bijuteri dupa I.G. Duca si-mi ia vreo 150 de manopera pe gram,cred ca e bine si au diferite modele.am vazut unele superbe la carrefour da ei dau aurul cu 700 si ma ajungea la 15 mil,cand i-am zis lu soacra-mea a facut fete fete(X),ea se ocupa cu acest detaliu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 08 Dec 2007, 14:27 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
Citat:
salutare
poate cineva sa-mi spuna ce magazine cu rochii de mireasa sunt prin ct si pe unde?
nu-mi gasesc...pls...:nbump::nbump:

neata la ora 11:pgasesti rochii in doraly, si f multe prin centru pe langa tomis:bafta la cautari


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 27 Dec 2007, 19:56 
Nou Venit

Membru din: 27 Dec 2007, 19:37
Mesaje: 3
BUNA FETELOR!...SAU MAI BINE ZIS MIRESELOR!...SI N NUNTA AEU SUNT DIN CONSTANTA SI ANUL VIITOR IN MAI.AM CAUTAT IN TOT ORASUL ROCHII MAI DEOSEBITE(TOATEP PE CARE LE-AM VAZUT SUNT MODELE VECHI SI DE PROASTA CALITATE...NUMAI ZIC DE PRETURI)DAR NU AM GASIT.VOI PE LA CE MAGAZINE ATI FOST?CE MAGAZINE IMI RECOMANDATI?VA PUP SI PE CURAND


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 09 Ian 2008, 16:51 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2007, 22:00
Mesaje: 7
Citat:
BUNA FETELOR!...SAU MAI BINE ZIS MIRESELOR!...SI N NUNTA AEU SUNT DIN CONSTANTA SI ANUL VIITOR IN MAI.AM CAUTAT IN TOT ORASUL ROCHII MAI DEOSEBITE(TOATEP PE CARE LE-AM VAZUT SUNT MODELE VECHI SI DE PROASTA CALITATE...NUMAI ZIC DE PRETURI)DAR NU AM GASIT.VOI PE LA CE MAGAZINE ATI FOST?CE MAGAZINE IMI RECOMANDATI?VA PUP SI PE CURAND

incearca pe www.noelastyle.ro eu am vazut ceva dragutz;cel putin pe gustul meu:nwink


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 21 Ian 2008, 20:58 
Nou Venit

Membru din: 27 Dec 2007, 19:37
Mesaje: 3
MULTUMESC MULT PT RASPUNS..DAR AM GASIT UN MAGZIN NOU IN CTA SUPER,MI-AM FACUT DEJA COMANDA DE O ROCHIE SI DE ABIA ASTEPT SA VINA.O PRIETENA M-A SFATUIT SA MERG LA EI.EA SI-A ORGANIZAT NUNTA CU EI SI E SUPER MULTUMITA.E UN MAGAZIN MIC DAR SUPER COCHET SI PRETURI OK DAR SI SERVICII.AM LUAT TOT DE ACOLO SI GATA..AM ECONOMISIT TIMP(DEJA ERAM PANICATA CA NU AM TIMP PANA IN MAI)
VA PUP PE TOATE
AAAA...AM UITAT MAGAZINUL SE NUMESTE EROS SI E PE LAHOVARI APROAPE DE TROCADERO.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 22 Ian 2008, 18:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
MULTUMESC MULT PT RASPUNS..DAR AM GASIT UN MAGZIN NOU IN CTA SUPER,MI-AM FACUT DEJA COMANDA DE O ROCHIE SI DE ABIA ASTEPT SA VINA.O PRIETENA M-A SFATUIT SA MERG LA EI.EA SI-A ORGANIZAT NUNTA CU EI SI E SUPER MULTUMITA.E UN MAGAZIN MIC DAR SUPER COCHET SI PRETURI OK DAR SI SERVICII.AM LUAT TOT DE ACOLO SI GATA..AM ECONOMISIT TIMP(DEJA ERAM PANICATA CA NU AM TIMP PANA IN MAI)
VA PUP PE TOATE
AAAA...AM UITAT MAGAZINUL SE NUMESTE EROS SI E PE LAHOVARI APROAPE DE TROCADERO.


Ne bucuram ca ai gasit ceea ce cautai, dar te rog mult nu mai folosi majuscule cand scrii pentru ca e foarte greu de urmarit...:(

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 22 Ian 2008, 19:41 
Nou Venit

Membru din: 27 Dec 2007, 19:37
Mesaje: 3
Imi cer scuze,mi-a venit mult mai usor sa scriu asa.:npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: verighete
MesajScris: 23 Ian 2008, 14:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Imi cer scuze,mi-a venit mult mai usor sa scriu asa.:npray:

Nu e nicio problema. Nu te-am certat... doar ti-am zis ca multe fete nu o sa aiba rabdare sa citeasca pentru ca e greu de urmarit. Atat. :-*

P.S. Bine ai venit!:flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 30 Ian 2008, 11:55 
Nou Venit

Membru din: 28 Ian 2008, 11:50
Mesaje: 5
Citat:
hello fetele !! sunt noua pe aici si vin si eu cu o intrebare :p Care dintre urmatoarele formatii va sunt cunoscute si sunt mai "bune" , care canta mai frumos ? PLS daK ma puteti ajuta :npray: : Grupul Trio, Acropolis, Atlantic , Ovidius, MareA Neagra, Majestic Band, Medusa , Luceafarul , Farmec Grup ? :npray: mersi mult


BUNA!
am auzit de Medusa si canta bine ,nu stiu sati spun ce preturi practica .
La nunta mea vreau sa cante Cristi Motoi .E din valu dar nu am auzit sa cante cineva mai frumos ca el
A cantat la un botez unde am fost si nu a stat nimeni la masa..:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Constanta
MesajScris: 05 Feb 2008, 19:05 
Nou Venit

Membru din: 05 Feb 2008, 04:41
Mesaje: 1
Salutari miresicilor de la malu' marii! ma voi alatura si eu clubului in iunie anul acesta.
Eu sunt din Bucuresti dar am decis sa devin si eu constanteanca datorita sotului meu ....
Puteti sa ma ajutati cu recomandari cu privire la organizarea nuntii...As dori sa aleg o firma care sa se ocupe de tot ce inseamna organizare...si nu am nici o idee de unde sa incep cautarile.
Am rezervat un restaurant cu o priveliste deosebita...si am nevoie de cineva care sa-l transforme pentru o noapte intr-o locatie de vis...
De asemenea as dori recomandari in ceea ce priveste Biserica....
As dori sa gasesc o bisericuta cocheta in apropiere de plaja Modern...
va multumesc din suflet pentru sugestii...si va urez la toate "Casnicie fericita"
:nbump::ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 228 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România