Ultima vizită a fost: Acum este 24 Apr 2024, 06:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 14 Dec 2006, 14:09 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
ajutati-ma si pe mine cu o adresa de magazin de unde imi pot inchiria rochia prin bv.
in ianuarie ma duc in sibiu sa ma uit dupa asa ceva
sper sa gasesc cu ceva floricele albastre cum imi doresc :D
iubi meu nu vrea sa ma lase sa o inchiriez ci sa o cumpar dar nu am chef sa investesc atatia bani in ea si apoi sa ce? o tin in dulap ?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 15 Ian 2007, 11:27 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
mai eu fac nunta in fagaras. aici avem meniul stabilt la vreo 75-80 de lei. formatie eu nu iau, am hotarat sa iau dj si sa invit vreo 2 interpreti de muz populara cate o ora
zi-mi cu ce sa te ajut!
cu ce va contine meniul? la noi la restaurant avem voie sa ducem tot in afara de carne si preparatele din carne...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 24 Ian 2007, 18:49 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
interpretii cam 2 milioane vechi... depinde de interpret
noi pana la urma ne-am luat formatie cu 1.100 de euro. sunt super tipii, canta si muz usoara si populara sunt un fel de 2 formatii intr-una. ne-au facut oferta la 1400 de euro cu tot cu filmat si poze dar alea le aveam deja contractate. in fine tipii au cantat si pe vasuri de croaziera si la aro palace in bv... deci au si experienta... stiu ca numai vara asta la noi in oras au 10 nunti si nu sunt de la noi din oras

in bv nu am dat ture dupa rochii, ma duc sambata in sibiu sa vad...pe centru stiu ca sunt multe
dar astept si eu targurile de nunti din bv si sb


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 02 Feb 2007, 18:22 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
Citat:
Tocmai am aflat de la o prietena ca pe branduselor vis-a-vis de restaurantul Del Chianti e un magazin care inchiriaza rochii.Iti doresc mult succes.:ndance:


multumesc mult de tot! eu nu m-am mai interesat de artisti, dar iti trimit un pm cu nr de tel a unei familii,sot si sotie care canta muzica populara. poate poti vb cu ei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 08 Feb 2007, 20:55 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
da de gabriela am aflat si eu
am hotarat cu monny sa mrgem sapt viitoare prin brintex sa vedem care e oferta :D asta asa pana la targul de nunti. o prietena de.a mea si-a programat rochia sa si-o inchirieze pt 18 august cu 3 mil jumate... ea sta in bv dar face nunta in sb si nush de unde si-a inchiriat-o pana la urma! simi se pare mult 3 mil jumate in condtitiile in care in europa in buc anul trecut erau rochii dragute si simplutze la 2-3 milioane


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 12 Feb 2007, 12:22 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
nu mai ajung sapt asta in bv, ca a murit bunicu lu iubi :( si sunt asa in impas, nu stiu ce se intampla ca mi-e naspa sa ilintreb acum de nunta si altele, pana nu isi revine un pic. prima faza am amanat sa mergem la un carnaval sambata in 17 feb... nasoala zi a indragostitilor. :( serbam pe 24 sigur! dar e bine ca mi-ai zis ca sunt in brintex fainute si ieftine :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 19 Feb 2007, 14:01 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
in 4 cred ca venim la brasov la targ.. sau in 3 si in 4 mergem in sb, ca am inteles ca intre 1-4 martie sunt targurile si in bv si in sb
ai gasit ceva prin eliana?:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Brasov
MesajScris: 26 Feb 2007, 11:52 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
sambata vin latarg, sau vineri dupa-amiaza, abia astept :D pacat ca in acelasi timp e si la sb ca as fi vrut sa merg si acolo, dar nu am timp, ca miercurea viitoare plecam in conmcediu si am atatatea de facut inainte :( si-a inchiriat o priuetena de-a mea ce are nunta in mai din sibiu o rochita cu 5 milioane. mi se pare exagerat de mult :(


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România