Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 07:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 07 Aug 2007, 11:40 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
nu am gasit pantofi in bv :( maine merg din nou in sb
am vz unii draguti dar culmea ca si-a luat soacra-mea exact pe crem... si nu am cum sa imi iau la fel. a zis ca isi cumpara ea altii si mi-i da mie pe aia :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 17 Aug 2007, 12:22 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
eu am gasit pana la urma la leonadro in sb o pereche aurii, din piele asa moale :D am dat 200 de lei pe ei. acum am inceptu cautarile pt o rochita de a doua zi, vreau ceva negru simplu si elegant... :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 22 Aug 2007, 21:03 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
eu am gasit pana la urma la leonadro in sb o pereche aurii, din piele asa moale :D am dat 200 de lei pe ei. acum am inceptu cautarile pt o rochita de a doua zi, vreau ceva negru simplu si elegant... :wacko:


Rochie de a doua zi? dar pe la voi ce se mai intampla a doua zi?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Magazin ARticole NUnta Nou
MesajScris: 11 Sep 2007, 16:42 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
Citat:

Rochie de a doua zi? dar pe la voi ce se mai intampla a doua zi?

la noi se intampla zama acra si anume :D adika se mai da o masa familiei si prietenilor apropiati. o masa doar cu 2 feluri de mancare, ca lumea sa se dreaga dupa prima zi. la noi a fost supe fain si a doua zi, abia au mai plecat invitatii :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 09 Oct 2007, 17:05 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2006, 14:34
Mesaje: 2
Citat:
Salutare
Si eu am nunta in 16.08.2009 dar mi-am rezervat deja sala ptr restaurant Floarea Soarelui brasov. A fost cineva acolo? Cum e?


E o sala buna, personalul este bine organizat, mie personal mi-a placut, este loc de dans suficient chiar daca ai multi invitati. Eu cand am fost era sala plina, s-a dansat non-stop, dar aerul conditionat chiar a facut fata:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 09 Oct 2007, 22:30 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Buna seara,
Eu mi-am rezervat pentru anul viitor, 19 iulie la Cantina Roman.
Afost cineva de curand acolo la vreo nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 09 Oct 2007, 22:32 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Citat:
Salutare
Si eu am nunta in 16.08.2009 dar mi-am rezervat deja sala ptr restaurant Floarea Soarelui brasov. A fost cineva acolo? Cum e?


legat de Floarea Soarelui, nu am fost la nicio nunta, au fost parintii si a fost super...
:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 25 Oct 2007, 12:55 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
Buna seara,
Eu mi-am rezervat pentru anul viitor, 19 iulie la Cantina Roman.
Afost cineva de curand acolo la vreo nunta?


Noi facem nunta acolo pe 26 iulie. Noi am fost sa vedem cum aranjeaza sala inainte de mai multe nunti si este fain. Daca vrei huse de scaune trebuie sa duci tu, dar pt masa mirilor au ei niste jilturi faine daca vrei, au vaze pt flori, sfesnice si lumanarele, servetele in culorile nuntii ti le dau ei, baile daca nu ai vazut sunt cu senzori, si totul este nou. Personalul a fost amabil cu noi, ne-au aratat cam ce am vrut sa vedem, n-au explicat. Au aer conditionat si am inteles ca daca se ia lumina au generator si nu ramai pe intuneric (se intamplă si astfel de lucruri). Dar puteti sa vb si voi cu ei sa mergeti sa vedeti cam cum aseaza sala. Noua ne-au spus ca putem merge de mai multe ori a sa ne vina idei. Mesele sunt facute de 10 persoane 3-2-3-2.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 25 Oct 2007, 16:16 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Citat:

Noi facem nunta acolo pe 26 iulie. Noi am fost sa vedem cum aranjeaza sala inainte de mai multe nunti si este fain. Daca vrei huse de scaune trebuie sa duci tu, dar pt masa mirilor au ei niste jilturi faine daca vrei, au vaze pt flori, sfesnice si lumanarele, servetele in culorile nuntii ti le dau ei, baile daca nu ai vazut sunt cu senzori, si totul este nou. Personalul a fost amabil cu noi, ne-au aratat cam ce am vrut sa vedem, n-au explicat. Au aer conditionat si am inteles ca daca se ia lumina au generator si nu ramai pe intuneric (se intampl


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 06 Noi 2007, 13:59 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:

SUPER, deci voi aveti nunta la o saptamana dupa noi
voi cand ati vb de sala tot cu domnul Virgil ati luat legatura?
Cu cat timp inainte de nunta trebuie sa mergeti sa discutati despre meniuri? ... si apropo nu stiti cam la cat ajunge un meniu la nunta?
astept rasp de la tine
:D


da cu domnul virgil. Nu stim cand mergem sa vb de meniuri el a spus sa mai mergem sa mai vedem nunti, sa ne mai inspiram, o sa mergem la el cand o sa facem invitaţiile ca trebuie sa stabilim ora cu el sa stie, si atunci vom intreba de meniuri. Cu o luna inainte ma gandesc sa le stabilim apoi cu vreo 2 saptamani sa-i spunem cam cati incitati sunt. meniul fara bautura la 100-105 maxim 110 depinde de euro. voua cat v-a spus?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 06 Noi 2007, 14:49 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Citat:

da cu domnul virgil. Nu stim cand mergem sa vb de meniuri el a spus sa mai mergem sa mai vedem nunti, sa ne mai inspiram, o sa mergem la el cand o sa facem invita


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 08 Noi 2007, 14:18 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
hi!!!!
Noua ne-a spus doar ca trebuie sa fie peste 100 lei, si putem sa ducem toata bautura;
Noi o sa ducem doar vin, tuica, wisky si gin sau garone, berea sucurile si apa vreau sa le luam de la ei si sa le bage in meniu
cam atat
:ok:


o sa ma interesez si eu daca pot baga sucurile in meniu desi nu stiu cum e mai bine sa le cumpar eu probabil la pret mai mic sau sa le iau de la ei la pret mai mare. Stiu ca vor sa deschida un laborator de cofetarie si atunci as prefera sa-mi bage prajituri sau tortul in meniu ca le gasesc mai scump in alta parte. Dar pana atunci mai e


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 10 Noi 2007, 16:57 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Citat:

o sa ma interesez si eu daca pot baga sucurile in meniu desi nu stiu cum e mai bine sa le cumpar eu probabil la pret mai mic sau sa le iau de la ei la pret mai mare. Stiu ca vor sa deschida un laborator de cofetarie si atunci as prefera sa-mi bage prajituri sau tortul in meniu ca le gasesc mai scump in alta parte. Dar pana atunci mai e

da, si eu as fi vrut sa cumpar sucurile, dar totusi nu stiu daca o sa mai am bani, si oricum mai bine sa fie de la ei pt poate se bea mai mult, sau mai putin,...
si totodata mai ridica pretul meniului
buna ideea si cu tortul, eu chiar nu stiam ...
as vrea sa treaca timpul mai repede
(})


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 12 Noi 2007, 15:19 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
da, si eu as fi vrut sa cumpar sucurile, dar totusi nu stiu daca o sa mai am bani, si oricum mai bine sa fie de la ei pt poate se bea mai mult, sau mai putin,...
si totodata mai ridica pretul meniului
buna ideea si cu tortul, eu chiar nu stiam ...
as vrea sa treaca timpul mai repede
(})


da. E destul de rau ca stai asa nu prea mai putem face nimik acum, si atunci nu o sa stim ce sa facem mai intai.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 07 Ian 2008, 13:18 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Stie cineva cand este targul de nunti la Braşov?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 07 Ian 2008, 19:12 
Nou Venit

Membru din: 27 Sep 2007, 23:59
Mesaje: 30
Citat:
Stie cineva cand este targul de nunti la Bra


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: restaurant Floarea Soarelui brasov
MesajScris: 08 Ian 2008, 17:15 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
buna,
la multi ani pe anu' asta
am citit azi ca va fi un targ prin aprilie la inceput
:nblink:



Mersi mult:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 214 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România